завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Тематична полиця "Історія Київської Русі у творах Івана Кочерги"

Тематична полиця "Історія Київської Русі у творах Івана Кочерги"До 135-ї річниці від дня народження українського драматурга Івана Антоновича Кочерги на абонементі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка організована тематична полиця "Історія Київської Русі у творах Івана Кочерги".
Детальніше

Відбулося чергове засідання клубу за інтересами "Надвечір′я"

Відбулося чергове засідання клубу за інтересами "Надвечір′я"Відбулося чергове засідання клубу за інтересами "Надвечір`я" Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка. Засідання приурочене до Дня людей похилого віку , Дня вчителя та 3-ї річниці від дня заснування клубу. Учасників засідання вітали вихованці дитячого садочка "Веселка", працівники
Детальніше

В Гуляйпільській цетральній районній бібліотеці пройшов День відкритих дверей. (фото)

В Гуляйпільській цетральній районній бібліотеці пройшов День відкритих дверей. (фото)В переддень свята Всеукраїнського дня бібліотек в Гуляйпільській цетральній районній бібліотеці ім.В.Діденка пройшов День відкритих дверей. В цей день гостями бібліотеки стали першокурсники Чубарівського професійного аграрного ліцею та спеціалісти Гуляйпільського районного центру соціальних служб для
Детальніше

Книжкова виставка "Не стерти з памяті той спомин про війну..."

Книжкова виставка "Не стерти з памяті той спомин про війну..."З 28 вересня в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка експонується книжкова виставка "Не стерти з памяті той спомин про війну..."( в рамках заходів до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру).
У 1941-1943 роках, під час Другої світової війни, Бабин Яр став місцем
Детальніше

День відкритих дверей

День відкритих дверейШановні гуляйпільці!
29 вересня, в переддень свята Всеукраїнського дня бібліотек, в Гуляйпільській цетральній районній бібліотеці ім.В.Діденка - День відкритих дверей. В цей день ви зможете взяти участь в екскурсії по бібліотеці, ознайомитися з роботою всіх відділів, переглянути відеоролик "Наш
Детальніше

Гуляйпільська центральна районна бібліотека прийняла активну участь у святкуванні Дня міста

Гуляйпільська центральна районна бібліотека прийняла активну участь у святкуванні Дня містаГуляйпільська центральна районна бібліотека ім.В.Діденка прийняла активну участь у святкуванні Дня міста. Листівка "З Днем народження, Гуляйполе", панно для вишивання "Моя рідна Україна", фото зона "Україна - це ми", які виставили працівники бібліотеки, мали успіх у гуляйпільців та гостей міста. А дітвора взяла активну участь у флешмобі з малювання на асфальті "Гуляйполе - це Україна".
Детальніше

Книжкова виставка "І світу не впізнаєш, поки свій край не взнаєш"

Книжкова виставка "І світу не впізнаєш, поки свій край не взнаєш"Приймаючи участь в краєзнавчо-екскурсійному проекті "Славетний гуляйпільський край", працівники центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка презентували книжкову виставку "І світу не впізнаєш, поки свій край не взнаєш".
Детальніше

Захід "Нам душу гріє слово"

Захід "Нам душу гріє слово"" Місто наше - крапля Батьківщини,
Навіки в серці кожного із нас,
Усіх гостей воно стрічає квітом,
Голубить щедрістю садів...
Чи можу де іще зустріти місто,
Яке б я так любив..." - такими словами розпочалася зустріч старшокласників Гуляйпільської ЗОШ№ 1 з письменником І.К.Кушніренком
Детальніше

Виготовимо вітальну листівку разом!

Виготовимо вітальну листівку разом!Шановні гуляйпільці!
В рамках святкування Дня міста Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім. В.Діденка проводить акцію «З Днем народження Гуляйполе!!!» (виготовимо вітальну листівку разом).
Бажаючих прийняти участь запрошуємо 17 вересня з 14.00 на площу до КСК «Сучасник» зі своїми
Детальніше

Проведено відеоперегляд "Життя і творчість українського актора Івана Миколайчука"

Проведено відеоперегляд "Життя і творчість українського актора Івана Миколайчука"5 вересня в Інтернет центрі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка, з метою популяризації українського кіно та вшанування памяті актора, організовано і проведено відеоперегляд "Життя і творчість українського актора Івана Миколайчука". В його особі українська нація має світового невмирущого позитивного героя, який пробуджував національний дух українців.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед