завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

Turbulent - гес майбутнього

Turbulent - гес майбутньогоЕнергія, вироблена з відновлюваних джерел - це майбутнє планети Земля, тому що вона не тільки безкоштовна, але, в першу чергу, не забруднює навколишнє середовище, як вугільні електростанції. На жаль, постачальники таких приладів орієнтовані спочатку на промислові проекти.
Детальніше

Японці випустили робокостюм на штучних м′язах

Японці випустили робокостюм на штучних м′язахЗ метою застереження і зменшення травм на виробництві компанія з Японії Innophys випустила компактний робокостюм з вантажопідйомністю до 30 кілограмів. Роботизований костюм був вперше показаний на виставці International Robot Exhibition в Токіо.
Детальніше

Вчений, що спеціалізується в області астрономії створив відео про засмічення людиною міжзоряного простіру за шістдесят років (відео)

Вчений, що спеціалізується в області астрономії створив відео про засмічення людиною міжзоряного простіру за шістдесят років (відео)
Астроном Королівського товариства Великобританії Стюарт Грей з Університетського коледжу Лондона розробив відео тривалістю одну хвилину, де показана динаміка засмічення людиною навколоземного простору за останні шістдесят років.
Детальніше

SpaceX вперше здійснила успішну посадку першого ступеня Falcon 9 (відео)

SpaceX вперше здійснила успішну посадку першого ступеня Falcon 9 (відео)У розрахунковий час багаторазова 1-й ступінь відділяється від ракети-носія і вперше в історії благополучно повернулася на Землю.
Детальніше

Вчені придумали тканину здатну розтягуватися і стискатися дуже багато разів, без шкоди властивостям

Вчені придумали тканину здатну розтягуватися і стискатися дуже багато разів, без шкоди властивостямГрупа австралійських науковців з Університету Вуллонгонга створила тканину для «розумного одягу», здатного розпізнавати широкий спектр рухів людського тіла.
Детальніше

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскоп

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскопРозробка швейцарського стартапу Scrona, що отримала назву μPeek, дозволить перетворити смартфон в кишеньковий мікроскоп. Проект представлений на краудфандінговой майданчику Kickstarter.
Детальніше

Переносной ветровой генератор Trinity

Переносной ветровой генератор Trinity Компания из США из Миннесоты, которая известна более как Janulus, создала уникальный переносной ветровой генератор. А именно, при конкретных погодных условиях, Trinity, а именно так называется концепт, вы сможете совершенно легко получить необходимую энергию.
Детальніше

Винайдено пристрій, який дозволить економити газ

Винайдено пристрій, який дозволить економити газІзраїльська компанія HomeBioGas винайшла установку для виробництва біопалива з харчових відходів. Установка працює без електрики, дозволяє заощадити газ для приготування їжі, а також вирішує проблему накопичення відходів.
Детальніше

В США создали инновационный корабль-бункер

В США создали инновационный корабль-бункерАмериканские военные преступили к испытаниям новейшего эсминца DDG-1000 “Зумвалт”, отправившийся к Атлантическому океану.
Детальніше

Чилійські винахідники створили унікальне плавальне крісло на сонячних батареях. (відео)

Чилійські винахідники створили унікальне плавальне крісло на сонячних батареях. (відео)
Мініатюрний човен розрахований на двох пасажирів і приводиться у рух маленьким електродвигуном, акумулятор якого частково заряджається від сонячних батарей вмонтованих у пальмові листки. Також Chilie Island має спеціальний захист від сонця, який можна при необхідності висунути з-під даху.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед