завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..54  Вперед
 

Скажемо «Ні»! Зарплаті в тіні

Скажемо «Ні»! Зарплаті в тініСвоє ставлення до ганебного суспільного явища – тіньової зайнятості, мовою флеш-моб акції висловили працівники Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, яку провели у центрі міста.
Пенсійники вже не вперше привертають увагу гуляйпільців до значення легальної зайнятості
Детальніше

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в травні 2018 році

Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в травні 2018 роціСтаном на 01.06.2018 року на обліку в службі зайнятості у 2018 році перебувало 1476 безробітних, що на 25 чол. менше, ніж за відповідний період минулого року.
В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 618 вільних робочих місць та вакантних посад, що на 121 вакансію більше,
Детальніше

Урочистий мітинг, присвячений 100-річчю заснування прикордонних військ.

Урочистий мітинг, присвячений 100-річчю заснування прикордонних військ.28 травня 2018 року на центральній площі міста Гуляйполе відбувся урочистий мітинг, присвячений 100-річчю заснування прикордонних військ.
На мітингу були присутні керівники району та міста, голови спілок ветеранів Афганістану та прикордонників.
Ведучі заходу згадали героїчні подвиги
Детальніше

Останній дзвоник пролунав у всіх школах Гуляйпільської ОТГ

Останній дзвоник пролунав у всіх школах Гуляйпільської ОТГ25 травня 2018 року останній дзвоник пролунав і в загальноосвітній школі села Успенівка. Свято розпочав директор школи Буряк І.Г.
На святі були присутні міський голова Сергій Олександрович Ярмак, директор ТОВ «Україна» Тимофієв М.Г., директор ТОВ «Надія» Биковський В.С., голова профспілки освіти
Детальніше

Владика Преосвященійший Єпископ Єфрем Бердянський і Приморський завітав до Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади

Владика Преосвященійший Єпископ Єфрем Бердянський і Приморський завітав до Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади30 травня до Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади завітав з черговим візитом Владика Преосвященійший Єпископ Єфрем Бердянський і Приморський. Гостей зустрічав міський голова С. О. Ярмак та директор ТОВ «Діло СК» Курман С.І. гостям показали новозбудовану капличку, яка розташована на місці
Детальніше

Участь у Святі останнього дзвоника

Участь у Святі останнього дзвоника25 травня 2018 року у 19-ти загальноосвітніх закладах району відбулося свято останнього дзвоника. Голова РДА Олександр Іщенко завітав на святкову лінійку у КЗ «Верхньотерсянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради, де привітав присутніх зі святом останнього дзвоника.
Також
Детальніше

Курман Сергій Іванович - заслужений працівник сільського господарства України

Курман Сергій Іванович - заслужений працівник сільського господарства УкраїниДоброю традицією на Гуляйпільщині стало проведення заходів до Дня Європи в Україні.
Символічно, що саме напередодні цього свята в Гуляйполе завітали представники Німецького товариства з міжнародної співпраці, завдяки якому проведені масштабні ремонтні роботи у Гуляйпільському колегіумі «Лідер»:
пані
Детальніше

У Гуляйполі після ремонту відкрито колегіум, оновлений за підтримки уряду Німеччини

У Гуляйполі після ремонту відкрито колегіум, оновлений за підтримки уряду НімеччиниГолова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті після проведених ремонтних робіт колегіуму «Лідер» у м. Гуляйполе. До заходу також долучилися керівник проекту ІІПУ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Бербель
Детальніше

Костянтин Бриль: В цьому році влада має чимало планів щодо Гуляйпільщини.

Костянтин Бриль: В цьому році влада має чимало планів щодо Гуляйпільщини.Під час перебування з робочою поїздкою в Гуляйпільському районі голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав заклад дошкільної освіти ясла – садок «Сонечко» комбінованого типу.
Як повідомив голова Гуляйпільської райдержадміністрації Олександр Іщенко, одним із пріоритетних питань розвитку
Детальніше

Розвиваємо співробітництво з банківськими установами

Розвиваємо співробітництво з банківськими установамиГоловний спеціаліст-юрисконсульт Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Тоцька 15 травня провела зустріч із колективом ПАТ «Державний ощадний банк України» .
На зустрічі обговорювали спільні дії щодо підвищення якості обслуговування пенсіонерів, спеціаліст акцентувала
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..54  Вперед