завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!У рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з метою популяризації народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних умінь і навичок по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують
Детальніше

Сьогодні весь український народ відзначає День Соборності України

Сьогодні весь український народ відзначає День Соборності України
Проголошення Акта Злуки на Софійській площі у Києві
"Перше, що я вважаю пережитим і віджитим, се наша орієнтація на Московщину, на Росію, накидувана нам довго й уперто силоміць і кінець кінцем присвоєна собі значною частиною українського громадянства. Вона була підірвана російською революцією,
Детальніше

Тренінгові заняття

Тренінгові заняття18 січня у рамках проекту «Мобілізація громад» наставником Плетінь Наталією Євгеніївною були проведені тренінгові заняття для учнів 11 класу «Міжкультурний діалог» та для учнів 9 класу «Активне слухання», метою яких було розвивати в школярів навики спілкування в команді, навчити слухати й чути один одного.
Детальніше

19 грудня православні відзначають День Миколая Чудотворця

19 грудня православні відзначають День Миколая Чудотворця19 грудня православні відзначають День Миколая Чудотворця. Він зараховується до Святих, як такий, що опікується воїнами, водіями і подорожнім, допомагає бідним у скруті.
Доказів про життя святого збереглося мало. Одними з джерел є перекази Андрія Критійського. Згідно з ними Миколай народився
Детальніше

Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року»

Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року»Щороку у нашому районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів педагогічної майстерності «Учитель року».
Це конкурс вшанування педагогів – за якими стоять діти, молодь, Україна. Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.
Детальніше

Чергова нарада директорів

Чергова нарада директорів01 грудня 2017 року на базі Гуляйпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася чергова нарада директорів, на якій було розглянуто питання:
Про результати моніторингу актуальності та достовірності даних навчальних закладів району на порталі Запорізької обласної освітньої
Детальніше

Нарада з питань організації та проведення обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України

Нарада з питань організації та проведення обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України27 листопада 2017 року в Пологівській РДА з метою підтримки ініціатив учасників АТО представники Запорізької облдержадміністрації та члени Спостережної ради телемарафону провели тематичну нараду з питань організації та проведення обласного благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України.
В
Детальніше

В школі проведено ряд заходів у рамках тижня української мови

В школі проведено ряд заходів у рамках тижня української мовиУ рамках тижня української мови було проведено свято-конкурс для учнів 2-В класу «Знавці українського слова». Діти класу були поділенні на дві команди: «Смільчаки», «Умільці». Командам було представлено 9 конкурсів, у яких вони гідно змагалися. Конкурс проводився з метою поглибити знання учнів відомостями
Детальніше

Відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

Відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика23 листопада в колегіумі проходив районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11-х класів із загальносвітніх навчальних закладів району.
Учасників Конкурсу привітали Горпинич О. І., Пузан Н.Я., методисти районного методичного кабінету,
Детальніше

Новини з інклюзивного 1-Б класу

Новини з інклюзивного 1-Б класуПісля гарного відпочинку у реабілітаційному центрі м. Запоріжжя з новими силами та натхненням до навчання повернувся наш особливий школярик. У Дмитрика піднесений настрій, він з радістю та ентузіазмом виконує шкільні завдання. З словами мами, навіть з вечора збирає портфель та прокидається раніше, щоб встигнути на заняття. У дитячому колективі за хлопчиком сумували, тому весело зустрічали та ділились враженнями за проведений місяць.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед