завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..15  Вперед
 

21 березня 2017 року в Гуляйпільській районній державній адміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія

21 березня 2017 року в Гуляйпільській районній державній адміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія21 березня 2017 року в Гуляйпільській районній державній адміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови райдержадміністрації Гришаєва Людмила Сергіївна.
Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном: 4-19-98.
gprda.gov.ua
Детальніше

Зустріч з начальником Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції

Зустріч з начальником Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції09 березня 2017 року о 15.00 у приміщенні Гуляйпільської районної державної адміністрації начальник Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Смірнов Олег Валерійович проведе особистий прийом громадян.
Попередній запис на
Детальніше

До уваги мешканців Гуляйпілля!

До уваги мешканців Гуляйпілля!8-го лютого з 09.00 до 13.00 у приміщенні Гуляйпільського відділення поліції відбудеться особистий прийом громадян, який проведе т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Васильович Логвиненко.
Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб.
Попередній
Детальніше

До уваги учнів, батьків, учителів!

До уваги учнів, батьків, учителів!Заняття в школах Гуляйпільського району у ІІ семестрі 2016/2017 н.р. розпочинаються в середу, 11.01.2017 р., згідно розкладу.
Детальніше

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівного складу в органах і підрозділах Головного управління Національної поліції в Запорізькій області

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівного складу в органах і підрозділах Головного управління Національної поліції в Запорізькій областіОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
керівного складу в органах і підрозділах Головного управління Національної поліції в Запорізькій області,
в порядку просування по службі поліцейських
Конкурс на всі вакансії керівного складу поліції проводиться
Детальніше

Долучаймося до участі у телемарафоні

Долучаймося до участі у телемарафоніНа виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2016 №586 «Про проведення у 2016 році обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України», з метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції в Запорізькій області розпочато проведення благодійного телемарафону.
Благодійні кошти, які надійдуть на рахунок телемарафону, будуть використані на надання адресної соціальної підтримки учасникам Антитерористичної операції, особам, які отримали інвалідність, поранення або тяжке захворювання внаслідок участі у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції, членам родин загиблих учасників Антитерористичної операції.
Детальніше

Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".

Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".У роботі за майбутнє України відпусток не буває!
Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".
“Відкривай Україну” є комплексним проектом із освітньою і конкурсною складовою. Його географія охоплює 270 малих міст всієї України
Детальніше

Бухгалтерів та керівників підприємств запрошують на семінар з оподаткування

Бухгалтерів та керівників підприємств запрошують на семінар з оподаткування28 жовтня в ТДАТУ пройде агросемінар-практикум "Оподаткування сільськогосподарських товаровиробників: перспективи 2017 року".
Детальніше

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністрації

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністраціїОбласна державна адміністрація вже повідомляла, що невстановлені особи звертаються до керівників підприємств, бізнесменів від імені першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Давтяна. Представляючись працівниками благодійного фонду, вони просять надати фінансову допомогу на потреби
Детальніше

Обережно! Фальсифікований алкоголь!

Обережно! Фальсифікований алкоголь!У зв’язку із частими резонансними випадками масового отруєння алкоголем у ряді регіонів України, у тому числі зі смертельними випадками, звертається до мешканців та гостей Гуляйпільського району бути обачними при купівлі горілчаних напоїв, ні в якому разі не вживати алкогольні напої, які викликають сумнів.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..15  Вперед