завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

Перелік святкових заходів до Дня Міста

Перелік святкових заходів до Дня МістаЗапрошуємо на святкові заходи, присвячені 71-й річниці визволення Гуляйпільського району від німецько-фашистських загарбників та 229-й річниці з Дня заснування міста Гуляйполе.
Детальніше

Запрошуємо на флеш-моб "Ми - за мир!"

Запрошуємо на флеш-моб "Ми - за мир!"Жителі Гуляйполя! 13 вересня 2014 року о 16 годині! Зберімося на площі біля КСК "Сучасник"! Захистимо мир на нашій українській гуляйпільській землі!
Детальніше

Завітайте на святковий концерт "Хай буде Україна на Землі"

Завітайте на святковий концерт "Хай буде Україна на Землі"Районний центр дитячої та юнацької творчості запрошує всіх бажаючих відвідати святковий концерт до Дня незалежності України, який відбудеться 22 серпня о 10:00 годині в актовому залі.
Детальніше

Запрошуємо на заходи до Дня Молоді

Запрошуємо на заходи до Дня Молоді29 червня вся святкуємо День Молоді України, запрошуємо всіх на свято, пропонуємо переглянути перелік заходів:
17:00 - Молодіжний квест (спортивно-інтелектуальна гра) "Ми обираємо мирне майбутнє" (читальний зал центральної бібліотеки)
19:00 - Естрадний концерт "Молодість - рух життя" (площа КСК "Сучасник")
21:00 - Святкова дискотека (площа КСК "Сучасник")
Детальніше

Запрошення на виставу "Кошкин дом"

Запрошення на виставу "Кошкин дом"Театральний колектив "Тест" запрошує гостей та жителів міста на прем′єру вистави "Кошкин дом" за участю самодіяльних акторів: Юлії Коломоєць, Валерія Чапленка, Ірини Штепи, Валерія Набока, Наталії Зінченко, Тамари Мельник, Вадима Домбровського, Софії Рибалко, Богдана Березовського та вихованців хореографічного відділення ДШМ (керівник Ю.Коломоєць).
Режисер-постановник С. Браціло.
Детальніше

У Гуляйполі відбудеться зустріч колишніх військовослужбовців

8 червня у м. Гуляйполе відбудеться зустріч колишніх військовослужбовців Групи Радянських військ у Німеччині (ГРВН) та Західної Групи військ (ЗГВ). Збори відбудуться на площі міста, біля пам’ятника В. І. Леніну.
Детальніше

30 травня відбудеться концерт "Країна звуків, образів і барв"

30 травня відбудеться концерт "Країна звуків, образів і барв"30 травня відбудеться звітній концерт учнів, випускників та викладачів дитячої школи мистецтв.
Початок: 17:00
Вхід вільний
Детальніше

Перелік урочистих заходів на 9 травня

Перелік урочистих заходів на 9 травняЗапрошуємо жителів та гостей міста на святкові заходи, присвячені 69-річниці Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.
Детальніше

Гуляйпільці, збираємось біля КСК на мітинг "За Єдину Країну - Україну"

Гуляйпільці, збираємось біля КСК на мітинг "За Єдину Країну - Україну"Шановні гуляйпільці, завтра на площі біля КСК "Сучасник" об 15:00 проведемо мітинг "За Єдину Країну - Україну".
Беріть з собою патріотичну символіку та плакати, покажемо всім, що гуляйпільці за єдину країну - Україну!
Детальніше

Запрошення на мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії

Запрошення на мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії25 квітня, в 14:00 на Центральній площі міста відбудеться мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії "Чорнобиль. Сльоза омиває душу".
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед