завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Мультимедійна презентація "Твори І.Франка мовою кіно"

Мультимедійна презентація "Твори І.Франка мовою кіно"В рамках роботи Інтернет центру та з метою відзначення 160-ї річниці від дня народження Івана Франка, працівники Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка підготували мультимедійну презентацію "Твори І.Франка мовою кіно".
Детальніше

Працівники бібліотеки підготували та провели фотофлешмоб "Україна це ми..."

Працівники бібліотеки підготували та провели фотофлешмоб "Україна це ми..."Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім, В.Діденка прийняла активну участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України, презентувавши книжкову виставку "Невідома Україна" та фотовиставку " Один день із життя України". Працівники бібліотеки підготували та провели фотофлешмоб "Україна це ми..."
"
Детальніше

Відкрито книжково - ілюстративну виставку "Перехресні стежки І.Франка"

Відкрито книжково - ілюстративну виставку "Перехресні стежки І.Франка"З метою відзначення 160-ї річниці від дня народження письменника та популяризації української літератури в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка організовано та відкрито книжково - ілюстративну виставку "Перехресні стежки І.Франка".
Матеріал, представлений
Детальніше

Тематична полиця "Коротке життя довжиною у вічність

Тематична полиця "Коротке життя довжиною у вічність21 липня — 110 років від дня народження Олени Іванівни Теліги, української поетеси, літературного критика.
Про життєвий і творчий шлях полум’яної патріотки, яка віддала життя за незалежну Українську державу, талановитої поетеси і публіцистки, чарівної жінки розповідають книги тематичної полиці "Коротке життя довжиною у вічність", розгорнутої на абонементі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка.
Детальніше

Тематична полиця "Баталії на чорно - білих клітинах"

Тематична полиця "Баталії на чорно - білих клітинах"У 1966 році вперше відзначали Міжнародний день шахів. І досі його щорічно святкують 20 липня.
Міжнародний день шахів є дійсно загальнопланетарним святом, оскільки в шахи грають практично скрізь.
До цього дня в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка організована тематична полиця "Баталії на
чорно - білих клітинах".
Детальніше

Нова книга Івана Кириловича Кушніренка "Історія Гуляйпільської медицини"

Нова книга Івана Кириловича Кушніренка "Історія Гуляйпільської медицини"Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя.
Людям цієї благородної професії присвячена нова книга відомого краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка "Історія Гуляйпільської медицини", якою поповнився краєзнавчий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім,В.Діденка.
Детальніше

Віртуальна екскурсія "Шоколадні кулінарні вироби Європи"

Віртуальна екскурсія "Шоколадні кулінарні вироби Європи"11 липня — свято всіх ласунів — Всесвітній день шоколаду. Це свято вигадали французи ще в 1995 році, а зараз їх ініціативу підтримують любителі цих ласощів у багатьох країнах світу.
Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім.В.Діденка для любителів солодкого підготувала віртуальну екскурсію
Детальніше

Молодіжний квест «Начитаним бути модно» (фото)

Молодіжний квест «Начитаним бути модно» (фото)26 червня в День молоді Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім..В.Діденка організувала і провела молодіжний квест «Начитаним бути модно».
Останнім часом люди намагаються жити за останнім "писком" моди. А що нині стильно, модно, файно, сучасно? Солідна пачка цигарок чи цікава книга? Пляшка
Детальніше

Віртуальна мандрівка в часі "З історії становлення Конституції України"

Віртуальна мандрівка в часі "З історії становлення Конституції України"З метою відзначення Дня Конституції , в переддень свята, в Гуляйпільській центральній районній бібліотеці ім.В.Діденка для користувачів була організована віртуальна мандрівка в часі "З історії становлення Конституції України" (в рамках роботи Інтернет-центру).
Відеомандрівка дала можливість
Детальніше

Проведено слайд - перегляд "Тих днів ніколи не забути"

Проведено слайд - перегляд "Тих днів ніколи не забути"22 червня до відзначення Дня Скорботи та вшанування пам′яті жертв війни в Україні, в рамках роботи Інтернет - центру Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка, проведено слайд - перегляд "Тих днів ніколи не забути".
В цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед