завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..29  Вперед
 

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей9 вересня Парламент проголосував за прийняття проектів постанов No4896 від 05.07.2016 і No4931 від 08.07.2016 про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької і Луганської областей.
Як відомо, У Донецькій і Луганській областях є населені пункти, які підконтрольні українській владі, але є складовою частиною містао бласного значення або району чи населеного пункту, адміністративний центр яких знаходиться на непідконтрольній території. Незважаючи на підконтрольність українському Уряду, ці населені пункти залишаються фактично «відрізаними» від держави: там не функціюють державні установи, не здійснюються жодні виплати, часто там навіть немає води, світла та газу.
Детальніше

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.
Детальніше

Україна наближається до створення вертольота власного виробництва

Україна наближається до створення вертольота власного виробництваЩе наприкінці дев’яностих років минулого століття запорізьке підприємство «Мотор Січ» за власні обігові кошти розпочало реалізацію амбітної програми — «Національний вертоліт». Цей шлях багатьом скептикам здавався майже безперспективним, бо самостійно опанувати виготовлення всіх складових вертольота складно. Але Україну недаремно називають авіаційною державою. Було створено власне конструкторське бюро з літакобудування. У Харківському авіаційному інституті відкрили факультет вертольотобудування, який на замовлення підприємства здійснює підготовку відповідних фахівців. Завдяки такому кроку нині на заводі достатньо високопрофесійних кадрів, які, так би мовити, крокують у ногу з технічним прогресом.
Детальніше

Багатотисячна колона людей збирається під Верховною Радою України. (відео)

Багатотисячна колона людей збирається під Верховною Радою України. (відео)Мітинг організувала Федерація Профспілок України, на якому трудові колективи з усієї країни протестують проти шокового підвищення ціни на газ і комунальних тарифів.
Активісти вимагають від уряду підняти прожитковий мінімум до 3067 грн, а від власників підприємств - збільшити зарплати щонайменше
Детальніше

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає 20-ту річницю ухвалення Конституції.

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає 20-ту річницю ухвалення Конституції.
Сьогодні в Україні відзначають День Конституції. Саме в цей день у 1996 році, уже вранці, після безперервної роботи вночі, Верховна рада прийняла сучасний основний закон України.
Детальніше

Набула чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Набула чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»З 01.01.2016 набула чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (надалі Закон про державну реєстрацію), даним законом було внесено чимало суттєвих змін і до діючого законодавства, зокрема і до законодавства у сфері
Детальніше

Укравтодор повністю переходить на Prozorro

Укравтодор повністю переходить на ProzorroДержавне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) має намір з 1 серпня поточного року повністю перевести свої закупівлі на використання системи електронних державних закупівель Prozorro, повідомили в прес-службі Держагентства. “З 1 серпня всі закупівлі галузі будуть проводитися виключно на Prozorro. Держагентство сподівається, що завдяки цьому вдасться значно зекономити бюджетні кошти і направити їх на ремонт доріг”, – наголошується в повідомленні
Детальніше

В Україні бракує грошей на ПТУ - Гриневич

В Україні бракує грошей на ПТУ - ГриневичCитуація із фінансуванням профтехосвіти в Україні є кризовою, вважає міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
На її думку, це пов′язано з тим, що маленькі міста не можуть фінансувати систему ПТУ з власних бюджетів.
Детальніше

Україна бере участь у "ядерних" навчаннях в Австралії

Україна бере участь у "ядерних" навчаннях в АвстраліїУкраїнська делегація прибула до Австралії, щоб взяти участь у міжнародних навчаннях з реагування на надзвичайні ситуації, пов`язані з використанням радіоактивних матеріалів.
Детальніше

Відтепер фільми на ТБ позначатимуть позначками 12+, 16+, 18+

Відтепер фільми на ТБ позначатимуть позначками 12+, 16+, 18+ На українському ТБ з′являться нові позначки кіновідеопродукції
Про це повідомляє прес-служба Нацради з телерадіомовлення.
Відтепер система вікових обмежень налічує три категорії перегляду кіновідеопродукції:
категорія І – без обмежень (загальнодоступна) позначатись
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..29  Вперед