завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

Долучаймося до участі у телемарафоні

Долучаймося до участі у телемарафоніНа виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2016 №586 «Про проведення у 2016 році обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України», з метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції в Запорізькій області розпочато проведення благодійного телемарафону.
Благодійні кошти, які надійдуть на рахунок телемарафону, будуть використані на надання адресної соціальної підтримки учасникам Антитерористичної операції, особам, які отримали інвалідність, поранення або тяжке захворювання внаслідок участі у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції, членам родин загиблих учасників Антитерористичної операції.
Детальніше

Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".

Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".У роботі за майбутнє України відпусток не буває!
Гуляйполе, відгукнись! Шукаємо міських координаторів у команду Освітнього проекту "Відкривай Україну".
“Відкривай Україну” є комплексним проектом із освітньою і конкурсною складовою. Його географія охоплює 270 малих міст всієї України
Детальніше

Бухгалтерів та керівників підприємств запрошують на семінар з оподаткування

Бухгалтерів та керівників підприємств запрошують на семінар з оподаткування28 жовтня в ТДАТУ пройде агросемінар-практикум "Оподаткування сільськогосподарських товаровиробників: перспективи 2017 року".
Детальніше

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністрації

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністраціїОбласна державна адміністрація вже повідомляла, що невстановлені особи звертаються до керівників підприємств, бізнесменів від імені першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Давтяна. Представляючись працівниками благодійного фонду, вони просять надати фінансову допомогу на потреби
Детальніше

Обережно! Фальсифікований алкоголь!

Обережно! Фальсифікований алкоголь!У зв’язку із частими резонансними випадками масового отруєння алкоголем у ряді регіонів України, у тому числі зі смертельними випадками, звертається до мешканців та гостей Гуляйпільського району бути обачними при купівлі горілчаних напоїв, ні в якому разі не вживати алкогольні напої, які викликають сумнів.
Детальніше

Обережно: від імені обласної влади діють шахраї

Обережно: від імені обласної влади діють шахраїЗ’явилася інформація, що невстановлені особи звертаються до керівників підприємств, бізнесменів від імені керівництва обласної влади, а саме першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Давтяна. Вони представляються працівниками благодійного фонду і просять надати фінансову допомогу на потреби армії, бійцям АТО. За неперевіреною інформацією, начебто хтось на таке прохання вже відгукнувся.
Детальніше

13 жовтня 2016 року, відбудеться пряма "гаряча” телефонна лінія

13 жовтня 2016 року, відбудеться пряма "гаряча” телефонна лініяУ четвер, 13 жовтня 2016 року, відбудеться пряма "гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Фролов Микола Олександрович.
Звертатись з 15.00 до 16.00
Детальніше

Місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброїЗ метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 1 по 31 жовтня 2016 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухових матеріалів. Пропонується громадянам
Детальніше

До уваги мешканців Гуляйполя та Гуляйпільського району!

До уваги мешканців Гуляйполя та Гуляйпільського району!22 вересня 2016 року з 11.00 до 13.00 у приміщенні Гуляйпільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (за адресою: м. Гуляйполе, вул. Велика, 11) заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Андрій
Детальніше

Запрошуємо фотографів

Запрошуємо фотографівГуляйпільська центральна районна бібліотека ім.В.Діденка запрошує фотографів - професіоналів та любителів - до співпраці в фотозоні "Україна - це ми", яка буде діяти 17 вересня біля КСК "Сучасник", під час святкування Дня міста. Початок о 14.00 годині.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед