Повідомити
Відміна

Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед

Усик переміг Гловацьки і став чемпіоном світу (відео бою)

Усик переміг Гловацьки і став чемпіоном світу (відео бою)Олександр Усик здобув титул чемпіона світу у важкій вазі за версією WBO. У поєдинку проти Кшиштофа Гловацьки в польському Гданську український боксер впевнено перебоксував свого суперника і всі троє суддів віддали йому перемогу - 119:109, 117:111, 117:111.
Крім того, що Усик завоював пояс, він
Детальніше

4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові нагороди здобули українці у сьомий день Паралімпійських ігор у Ріо! "Золото" здобули:
Естафета 4х100 м у плаванні вільним стилем (Комаров Олександр, Крипак Максим, Гриненко Богдан та Дубров Денис, 3:48.11РR), Анна Стеценко (плавання на 50м вільним стилем, 27.34WR), Сергій Кліпперт (плавання на 100 м на спині, 59.77), Єгор Дементьєв ( індивідуальна велогонка з роздільним
Детальніше

У четвертий змагальний день на Паралімпійських іграх у Ріо збірна України здобула 12 медалей: 6 золотих, 3 срібні та 3 бронзові.Чемпіонами стали:
Аджаметова Лейля (біг на 100м, 11.79 WR), Полянський Роман (академічне веслування, 4:39.56), Мерешко Єлизавета (плавання на 100м брасом, 1:41.63), Федина Олексій (плавання на 100м брасом, 1:04.94), Дубров Денис (плавання на 200 м кмп, 2:06.87 WR), Косміна Наталія (настільний теніс).
"Срібло"
Детальніше

Запорізький шашист вкотре став чемпіоном світу

Запорізький шашист вкотре став чемпіоном світуУ болгарському місті Кранево днями відбувся особисто-командний чемпіонат світу з шашок-64 серед молоді. Запоріжжя у складі молодіжної збірної України у віковій групі до 23 років представляв 21-річний Богдан Панченков.
Детальніше

Запоріжанки вийшли до фіналу Олімпіади з естафети

За результатами кваліфікаційного забігу в естафеті 4Г—100 метрів до фіналу Олімпіади вийшла українська команда, до складу якої входять Олеся Повх та Марія Рємєнь із Запоріжжя.
Український квартет до якого входять також Наталія Погребняк та Єлізавета Бризгіна продемонстрував свій найкращий
Детальніше

Українець Чебан здобув «золото» у веслуванні на каное в Ріо

Українець Че*** здобув «золото» у веслуванні на каное в РіоЮрій Че*** здобув золоту медаль у фіналі веслування на каное в дистанції 200 метрів на Олімпійських іграх-2016 у Ріо.
На другому місці опинився представник Азербайджану Валентин Дем′яненко, третє місце посів бразилець Ісакьяс Кейрош дос Сантос.
Це друга золота медаль в українській
Детальніше

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золоту медаль

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золоту медальУкраїнський гімнаст Олег Верняєв завоював золоту медаль у фіналі вправ на паралельних брусах на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро. Результат українця - 16.041.
Детальніше

31 липня Бердянськ прийняв турнір «Azov Sea Cup»

31 липня Бердянськ прийняв турнір «Azov Sea Cup»31 липня відбірковий етап УСЛ 3х3 FIBA Endorsed пройшов в Бердянську. Турнір "Azov Sea Cup" прийняв 24 команди, на узбережжі Азовського моря приїхали гості з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Гуляйполя, Донецька, Маріуполя.
Детальніше

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світу

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світуВ Улан-Баторі, столиці Монголії, відбувся чемпіонат світу з сумо серед юніорів, чоловіків і жінок. Золото у своїй ваговій категорії (до 60 кілограмів) завоювала вихованка тренера Романа Білки, член спортивного клубу "Хорта", "зірочка" Запорізького району Карина Колесник.
Детальніше

У Дніпрі відбувся черговий турнір усл 3х3 FIBA Endorsed!

У Дніпрі відбувся черговий турнір усл 3х3 FIBA Endorsed!25 червня парк Глоби в Дніпрі прийняв черговий турнір "Dnipro Streetball" Cup в рамках усл 3х3 FIBA Endorsed.
Цього разу в турнірі брали участь 55 команд з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Києва, Броварів, Солоного, Красноармійська, Гуляйполя, Новомосковська, Кам`янського, Нікополя. Спека не