завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..73  Вперед
 

Студенти отримали шанс випробувати власні сили у стажуванні в Запорізькій обласній раді

Студенти отримали шанс випробувати власні сили у стажуванні в Запорізькій обласній радіПротягом місяця студенти вищих навчальних закладів Запорізької області можуть подавати документи для участі у відборі на стажування у виконавчому апараті Запорізької обласної ради.
Розпорядженням голови обласної ради оголошено відбір претендентів на стажування з 14 лютого 2019 року.
Детальніше

Запорізька область покращила показники у впровадженні реформи децентралізації влади

Запорізька область покращила показники у впровадженні реформи децентралізації влади
Мінрегіоном України внесено зміни до параметрів рейтингу областей щодо формування спроможних громад. Відтепер у рейтингу не враховується кількість створених об’єднаних громад в області, а у показниках чисельності населення та площі враховуються дані не лише ОТГ, а й міст обласного значення. Також на місце регіону у рейтингу впливає кількість районів в області, де не відбуваються процеси об’єднання, а також кількість міст обласного значення, до яких приєдналися сусідні громади. Тож рейтинг відображає спроможність регіону до розвитку територій.
Детальніше

В Запорізькій області зафіксовано нові випадки кору, але спалаху хвороби немає

В Запорізькій області зафіксовано нові випадки кору, але спалаху хвороби немаєЗа оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом шостого тижня поточного року на кір захворіли 3 142 людини, 1670 з яких - діти. У Запорізькій області на звітному тижні зареєстровано 56 випадків кору, в тому числі в м. Запоріжжя - 30, м. Енергодар - 10, м. Мелітополь - 8.
Детальніше

Запорізький район відзначає 80 річницю з дня утворення

Запорізький район відзначає 80 річницю з дня утворенняЗ нагоди ювілею утворення Запорізького району відбулися урочистості, в яких взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Детальніше

В області розпочинається перевірка стану доріг після зимової експлуатації

В області розпочинається перевірка стану доріг після зимової експлуатаціїЗа рішенням Уряду з 11 лютого будуть проводитися масштабні перевірки стану українських доріг ДНТЦ «Дор′якість» - головною організацією, що спеціалізується на контролі якості виконання дорожньо-будівельних робіт. І як тільки дозволятимуть погодні умови, ями на дорогах будуть оперативно ліквідовуватись.
Аварійний ремонт, так званий «ямковий» – вимушена необхідність, адже кількість доріг, які не ремонтувались іноді десятки років, є значною, і це тимчасові заходи для забезпечення проїзду по них. Але рік від року їх кількість буде зменшуватися поряд з тим, що все більше українських доріг будуть відремонтовані.
Детальніше

14 запорізьких громад стали учасниками програми «U-LEAD з Європою: створення ЦНАП»

14 запорізьких громад стали учасниками програми «U-LEAD з Європою: створення ЦНАП»Завершився етап подання заявок на третій раунд Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою: створення ЦНАП». Серед 326 заявок - 14 із Запорізької області, які прийняті за формальними ознаками, тобто заявка відповідає вимогам Програми. Про це повідомили у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування.
Детальніше

Через захворюваність на грип та ГРВІ в області закриваються школи, садки та окремі класи

Через захворюваність на грип та ГРВІ в області закриваються школи, садки та окремі класиУ Запорізькій області через високий рівень захворюваності дітей на гострі респіраторні інфекції (понад 30%) рішенням територіальних відділів освіти або наказами директорів шкіл та дошкільних навчальних закладів призупинено навчальний процес.
Детальніше

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютому

Пункти гарячого харчування продовжують свою роботу у січні та лютомуВ області з настанням осінньо - зимового періоду традиційно організовується гаряче харчування бездомних.
Детальніше

Запорізьким бджолярам уперше надається державна підтримка

Запорізьким бджолярам уперше надається державна підтримкаПитання підтримки галузі бджільництва в регіоні порушили учасники робочої зустрічі, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.
До фахового обговорення долучилися голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва обласної ради Катерина Луценко, керівники та представники громадських організацій, зокрема Запорізької обласної спілки пасічників «Таврійський мед», обласного благодійного товариства бджолярів, спілки пасічників Запорізької області
Детальніше

Жителям області нададуть понад мільйон гривень адресної грошової допомоги

Жителям області нададуть понад мільйон гривень адресної грошової допомогиТаке рішення ухвалено на черговому засіданні комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, яке провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін за участю представників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та інших структурних підрозділів ОДА.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..73  Вперед