завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед
 

Запрошення на Вечір Золотого Романсу

Запрошення на Вечір Золотого Романсу28 листопада КСК "Сучасник" запрошує всіх бажаючих на Вечір Золотого Романсу.
Детальніше

Запрошення на мітинг-реквієм присвячений Дню пам′яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Запрошення на мітинг-реквієм присвячений Дню пам′яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.22 листопада запрошуємо жителів та гостей міста на мітинг-реквієм "У той рік заніміли зозулі, накували знедолений вік" присвячений Дню пам′яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Детальніше

Запрошуємо на VІ обласний фестиваль народного мистецтва «ВОЛЬНИЦЯ»

Запрошуємо на VІ  обласний  фестиваль народного мистецтва   «ВОЛЬНИЦЯ»Шановні Гуляйпільці та гості міста! Відділ культури і туризму Гуляйпільської районної державної адміністрації запрошує Вас на VІ ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА «ВОЛЬНИЦЯ»,
присвячений 126-й річниці від дня народження Нестора Махна.
Урочисте відкриття фестивалю відбудеться
8
Детальніше

Запрошення на творчий вечір Валентини Жук

Запрошення на творчий вечір Валентини Жук19 жовтня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на творчий вечір Валентини Жук "Пою для Вас и Вы - со мной".
За участі виконавців, випускників театру пісні "Випадкова зустріч" та учасників шансон-клубу "Разгуляй, душа".
Детальніше

Завітайте на благодійну шоу-программу "Я люблю Україну"

Завітайте на благодійну шоу-программу "Я люблю Україну"24 серпня КСК "Сучасник" запрошує на благодійну шоу-программу "Я люблю Україну", присвячену Дню Незалежності Укаїни.
Виручені кошти від проданих квитків підуть на підтримку військовослужбовців в зоні АТО. Під час проведення программи ви можете внести додаткові кошти до благодійних скриньок.
Детальніше

Запрошення на концерт "Україна свята і єдина"

Запрошення на концерт "Україна свята і єдина"КСК "Сучасник" 22 серпня запрошує гостей та жителів Гуляйполя на тематичний концерт, присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України "Україна свята і єдина".
Детальніше

Запрошення на концерт "Молодь рухає планету"

Запрошення на концерт "Молодь рухає планету"КСК "Сучасник" запрошує всіх 16 серпня на молодіжний естрадний концерт "Молодь рухає планету".
Детальніше

Благодійна шоу-програма " Я люблю Україну!"

Благодійна шоу-програма " Я люблю Україну!"Запрошуються бажаючі віком від 15 до 25 років для участі в благодійній шоу-програмі " Я люблю Україну!", присвяченій Дню Незалежності України, яка відбудеться 24 серпня о 19:00 у великому залі КСК "Сучасник". Кошти, зібрані під час проведення благодійної акції будуть перераховані військовослужбовцям зоні АТО.
Детальніше

Запрошення на концерт "Живи і квітни, рідна Україно!"

Запрошення на концерт "Живи і квітни, рідна Україно!"27 червня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на тематичний концерт "Живи і квітни, рідна Україно!", присвячений Дню Конституції України.
Детальніше

Запрошення на фестиваль "Веселі нотки"

Запрошення на фестиваль "Веселі нотки"10 червня КСК "Сучасник" запрошує всіх дітлахів на районний фестиваль дитячої творчості "Веселі нотки".
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед