завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..468  Вперед
 

Головне управління ДСНС України повідомляє про погіршення погодних умов у Запорізькій області

Головне управління ДСНС України повідомляє про погіршення погодних умов у Запорізькій областіУВАГА ❗️❗️❗️
Впродовж доби 14 листопада у місті Запоріжжя та на території Запорізької області очікується посилення східного вітру до 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).
Детальніше

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів

Проведення круглого столу з головними розпорядниками бюджетних коштів
07.11.2019 в управлінні проведено зустріч «за круглим столом» з головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів. Метою проведення круглого столу було висвітлення основних питань щодо організації роботи зі складання консолідованої звітності.
Детальніше

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.

Як працівники культури відсвяткували своє професійне свято.Культура – багатогранна галузь, яка проявляється різними барвами. Ці барви виблискують на сцені, коли за діло беруться працівники закладів культури клубного типу, справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі, художнє відображення навколишнього світу в руках викладачів Дитячої школи мистецтв, музейні працівники - хранителі фондів та музейних колекцій.
Детальніше

Ще один проект бюджету участі-2018 реалізовано!

Ще один проект бюджету участі-2018 реалізовано!Це "Благоустрій та насадження парку та громадського відпочинку на території села Рівнопілля". За нього проголосувало 384 мешканця Гуляйпільської МТГ.
Детальніше

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»До Дня української мови і писемності в бібліотеці для дітей відбулося свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу опорного закладу «Престиж» (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ольга Старокоженко говорили про мову – як велике досягнення людства. Вона у кожного народу своя. В Україні державна мова – українська. Діти дізналися про історію розвитку української мови, її правопис. А свою
Детальніше

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращу ялинкову іграшку для міської ялинки!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращу ялинкову іграшку для міської ялинки!
Детальніше

Виставка «Куточок маленького українця»

Виставка «Куточок маленького українця»1, 2 листопада 2019 року відбувся обласний фестиваль народної творчості «Вольниця», присвячений річниці від дня народження Нестора Махна.
Бібліотека для дітей презентувала креативну виставку «Куточок маленького українця».
Детальніше

Гуляйпільський боксер — бронзовий призер Чемпіонату України

Гуляйпільський боксер — бронзовий призер Чемпіонату УкраїниПочесне третє у своїй ваговій категорії (41,5 кг) місце в Чемпіонаті України серед юнаків 2006-2007 років народження, що проходив з 21 по 27 жовтня у Бердянську, посів Кіріл Максишко, учасник збірної області. Ця бронза, окрім нагород, серед яких грамоти та медалі, принесла боксерові Гуляйпільської ДЮСШ місце у збірній Україні.
Детальніше

9 листопада не пропустіть фестиваль вина у Пологах

9 листопада не пропустіть фестиваль вина у ПологахНаступної суботи, 9 листопада біля розважального центру «Юність» пройде фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST» 2019.
Детальніше

Тренінг для вчителів перших та других класів

Тренінг для вчителів перших та других класів
31 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради відбувся тренінг для вчителів перших та других класів за методикою the LEGO Foundation «Навчання через гру»
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..468  Вперед