завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..409  Вперед
 

Урочисте відкриття виставки - інсталяції «Гуляйполе у поступі епох»

Урочисте відкриття виставки - інсталяції «Гуляйполе у поступі епох»23 березня у приміщенні комунальної установи «Гуляйпільський краєзнавчий музей» Гуляйпільської міської ради відбувся історичний захід «Історія району у цифрах і фактах» та урочисте відкриття виставки - інсталяції «Гуляйполе у поступі епох» приурочені 80-й річниці отримання Гуляйполем статусу міста районного підпорядкування та 95-й річниці заснування Гуляйпільського району.
На заході були присутні: голова районної ради Анатолій Клешня, міський голова Сергій Ярмак, начальник відділу культури
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 22 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 22 березня 2018 рокуВпродовж минулої доби режим повного припинення вогню російсько-окупаційними військами дотримувався у повній мірі. Обстрілів наших укріплень не зафіксовано.
Українські військовослужбовці продовжують неухильно дотримуватися оголошеного з опівночі 5 березня “всеохоплюючого перемир’я” та Мінських угод. Ситуація на лінії розмежування сторін перебуває під надійним контролем наших захисників.
Детальніше

Конкурс «Веселий музикант»

Конкурс «Веселий музикант»В комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради на відділі народних інструментів відбувся конкурс «Веселий музикант».
Учні відділу представили різноманітні інструментальні твори класичної, народної та сучасної музики. Готуючись до конкурсу, діти разом з викладачами наполегливо працювали над розучуванням музичних творів, вдосконалюючи свою техніку гри на інструменті, працюючи над втіленням художніх образів.
Підтримати юних музикантів
Детальніше

Качественный крем для век – нежная, но очень эффективная защита

Качественный крем для век – нежная, но очень эффективная защита
Любая женщина в любом возрасте желает быть привлекательной и всегда ухоженной. Современная экология и вода, которой умываются женщины, вместе с употребляемой ими пищей, могут быть далекими от идеала. Кстати, современный ритм жизни и загруженность вместе с недосыпом и регулярными стрессами – это все тоже сказывается на состоянии кожи. Так что каждая представительница прекрасного пола должна уделять максимум внимания уходу за своей внешностью. Только в этом случае можно будет получить результат,
Детальніше

ПІСЕНЬ ШВИДКОПЛИННІСТЬ У СТИЛІ ВЕСНИ

ПІСЕНЬ ШВИДКОПЛИННІСТЬ У СТИЛІ ВЕСНИПід такою назвою в комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбулося свято весни, яке для учнів та їх батьків підготувала викладач естрадного сольного співу
Т. Бекірова.
На запрошення викладача з міста Києва завітала автор збірок дитячих пісень «Лелека» та «Суничка» Стахорська Наталія Георгіївна.
Мелодійні та щирі пісні талановитої авторки виконували учні вокального відділення Заборський Олександр, Савицька Владислава, Малай
Детальніше

Методичне засідання фортепіанного відділу

Методичне засідання фортепіанного відділуВ комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбувся круглий стіл - методичне засідання фортепіанного відділу, на якому викладач Косінова Наталія Олексіївна представила методичну доповідь «Робота над гамами з учнями-початківцями».
Доповідач довела до відома учасників засідання проблематику та доцільність вивчення гам на початковому етапі навчання, охарактеризувала труднощі, що постають перед учнем і викладачем, і методи їх подолання задля успішного
Детальніше

Обласний конкурс солістів з фаху фортепіано

Обласний конкурс солістів з фаху фортепіано11 березня 2018 року у місті Запоріжжі на базі державного музичного училища ім. П.Майбороди відбувся обласний конкурс солістів з фаху фортепіано серед учнів початкових спеціалізованих навчальних мистецьких закладів.
Учасники конкурсу, учні комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради, успішно виступили та здобули перемогу в різних вікових категоріях:
молодша група – Тіщенко Світлана, учениця 3 класу нагороджена дипломом за ІІІ місце;
Детальніше

«Вернісаж юних»

«Вернісаж юних»У комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради створені всі умови для розвитку мистецтва, пошуку творчої та обдарованої учнівської молоді. Популяризація образотворчого мистецтва, пропаганда дитячої творчості здійснюється через виставкову діяльність.
Учні художнього відділення школи підготували виставку своїх кращих робіт «Вернісаж юних», яка була представлена в загальноосвітній школі №1 міста Гуляйполя.
Експозиція, присвячена традиціям українських
Детальніше

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції26 березня 2018 року о 10:00 годині прокурор Запорізької області Валерій Романов проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції.
У разі необхідності звернутися до прокуратури області особисто за місцем проживання, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом за телефоном у Гуляйпільському відділі Токмацької місцевої прокуратури (06145) 4-11-47 або прокуратурі області за телефоном (061) 233-34-86, повідомивши свої дані та суть питання.
У подальшому,
Детальніше

Бережіть своє здоров′я

Бережіть своє здоров′я24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Метою проведення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом є, перш за все, підвищення обізнаності населення планети про глобальну епідемію цієї хвороби і покращення методів профілактики та боротьби з нею.
З цього приводу працівники Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка підготували пам′ятку про туберкульоз "Бережіть своє здоров′я" та розповсюдили її серед мешканців міста під час вуличної акції "Бібліотека виходить в
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..409  Вперед