завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..423  Вперед
 

Запорізька спортсменка підкорила п’єдестал чемпіонату Європи з веслування

Запорізька спортсменка підкорила п’єдестал чемпіонату Європи з веслуванняНа чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, що відбувся у хорватському місті Меткович, каноїстка з Енергодара Запорізької області Людмила Бабак перемогла на марафонській дистанції і стала триразовою чемпіонкою Європи. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 23 європейських країн.
Детальніше

Для територій області почали розробляти місцеві схеми екологічної мережі

Для територій області почали розробляти місцеві схеми екологічної мережіМіж Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та приватним підприємством «Центр екологічного управління» укладено договір про надання послуг з розробки місцевих схем формування екологічної мережі Запорізької області. Представники Департаменту повідомляють про початок цієї роботи.
Слід зазначити, що екомережа – це єдина територіальна система, яка утворюється з метою поліпшення умов для формування та відновлення довкілля, підвищення природно-ресурсного потенціалу території,
Детальніше

Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)

Вивчення громадської думки методами локального аналізу (фото, відео)Команда Гуляйпільської міської територіальної громади з представників виконавчого комітету та членів ГО «Інтеграція та розвиток» бере участь у проекті «Успішні локальні громади», що реалізується за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.
Однією з умов успішної участі команди в проекті, результатом якого є можливість отримання фінансування в рамках конкурсу мінігрантів, є потреба спиратись на результати локального аналізу.
18 травня 2018 року активна команда проекту
Детальніше

«Соціальний захист жінки - як запорука її успішності»

«Соціальний захист жінки - як запорука її успішності»«Соціальний захист жінки - як запорука її успішності» – на таку тему у Гуляйпільській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості нещодавно відбулось засідання клубу „Я-успішна жінка”. Під час зустрічі вісвітлювались проблеми гендеру в сучасному суспільстві та правові гарантії гендерної рівності в Україні.
Жінки потерпають від торгівлі людьми по всьому світу незалежно від віку, походження та соціального статусу. Адже, відколи Україна відкрила свої кордони, її громадяни сотнями
Детальніше

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіадіУкраїнські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить в румунському місті Клуж-Напока. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.
Шестеро українських старшокласників здобули чотири золоті та дві срібні медалі.
Таким чином українська команда вперше в історії зайняла четверте місце на олімпіаді - після школярів з США, Росії та Китаю. Раніше українські команди ніколи не піднімалися вище шостої сходинки серед країн-учасників.
Детальніше

Лікаря судять за лайк проти війни в Україні

Лікаря судять за лайк проти війни в Україні5 років в′язниці загрожує лікарю із російського міста Совєтская Гавань у Хабаровському краї за "клас" у російській соцмережі "Однокласники". Минулого року чоловік вподобав картинку, яка засуджує участь росіян у війні в Україні.
Детальніше

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги04 липня в залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги. Міська рада, в рамках співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування, запросила експерта з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Україні Алісу Макаріхіну.
В семінарі прийняли участь міський голова С.О. Ярмак, перший заступник міського голови О.А.Савицький, заступник міського голови з питань інфраструктури та інвестицій С.В. Плющій, головний лікар КЗ «Центр ПМСД» А.А.
Детальніше

Придбано парти для 1-х класів «Нової української школи»

Придбано парти для 1-х класів «Нової української школи»1 вересня 2018 року початкова школа в Україні повністю переходить на новий стандарт навчання. Особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. Одна із головних вимог – обладнання класних кімнат для першокласників сучасними меблями.
Для формування нового освітнього простору 05 червня 2018 року заклади загальної середньої освіти Гуляйпільської міської територіальної громади отримали 240
Детальніше

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в Німеччині

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в НімеччиніУкраїнський фахівець Володимир Лютий став тренером німецької команди "Ганза" (U-19). Також він буде займати і посаду спортивного директора в даній футбольній Академії. Про таке повідомив сам Лютий на своїй сторінці в Фейсбук.
Детальніше

На Японію обрушився циклон: оголошено масову евакуацію

На Японію обрушився циклон: оголошено масову евакуаціюВ Японії через сильні дощі з околиць Кіото влада наказала 160 тисячам людей евакуюватися. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Метеорологи попередили, що дощі, можуть тривати до неділі, 8 липня.
"Необхідно проявляти серйозну обережність. Це історичні опади для нашого регіону", - заявив на прес-конференції представник Японського метеорологічного агентства.
У західній префектурі Хиого через зливи загинув 59-річний чоловік після того, як його засмоктало в дренажну
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..423  Вперед