завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..65  Вперед
 

Видалення відкладень з водосховища. Днопоглиблення озера за допомогою багатофункціонального земснаряда Амфібія DRSP

Видалення відкладень з водосховища. Днопоглиблення озера за допомогою багатофункціонального земснаряда Амфібія DRSP
ПРОБЛЕМА
Це неглибока водойма (+/- 5 м), яка обслуговує гідроелектростанцію. У цьому басейні регулярне технічне обслуговування повинно проводитися за допомогою машини, яка є гнучкою і може легко переміщатися по різних ділянках, навіть при дуже малій глибині. Екологічні обмеження дуже сильні.
РІШЕННЯ
Компанія Dragflow поставила новий багатофункціональний земснаряд-амфібію, здатну виконувати роботи на мілководних ділянках.
Завдяки своїй мобільності і малої осаді багатофункціональний
Детальніше

Як вибрати електровелосипед

Як вибрати електровелосипедХоча звичайні велосипеди й не можна назвати "морально застарілими", технологічний прогрес добрався й до них. Парки та тротуари заполонили не тільки гіроскутери з електросамокати, але і електровелосипеди! Завдяки своїй зручності і функціоналу в суперництві зі своїми механічними предками вони, безсумнівно, перемагають. Однак від їх різномаїття у покупців розбігаються очі: надто вже багато всього треба врахувати, перш ніж зробити остаточний вибір. Так на що ж звертати увагу при покупці нового електричного
Детальніше

Держаудитслужба: до бюджету повернуто 248 млн гривень

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби, протягом січня-квітня 2021 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму 328 млн гривень. Зусиллями держаудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 248 млн гривень.
Також, за підсумками проведених державних фінансових аудитів, установами впроваджено 22 рекомендації, які надані держаудиторами. За результатом впроваджених зазначених рекомендацій,
Детальніше

З надійними комплектуючими будь-яка система працює безвідмовно

Як зробити проїзд на свою територію (житловий будинок, промислово-виробничий об′єкт, дачу) швидким, безпечним і зручним? Адже огорожа повинна бути не тільки естетично привабливою, але і захищати від непрошених гостей. Комплектуючі для воріт від компанії "Rolling Hi-Tech" вдало поєднують привабливу вартість і потрібний функціонал. Наші фахівці порекомендують вам найбільш підходящі саме для вашої системи механізми, дадуть безкоштовну консультацію, покажуть необхідні інструкції по самостійному
Детальніше

Три самых распространенных вида криптовалюты, обменные операции с которыми вы можете выполнить на страницах «Cryptos»

Многие люди, которые слышат о криптовалюте, сразу же первым делом вспоминают биткоины, которые являются самым популярным видом такой виртуальной валюты. Но, при этом, следует знать, что биткоин является не единственным видом, так как помимо него есть и другие типы такой виртуальной денежной единицы.
В целом же, криптовалюта представляет из себя зашифрованную информацию, которая имеет отличную защиту, именно поэтому её невозможно подделать. При этом, особенностью является то, что она не имеет
Детальніше

Як відбувається монтаж камінів

Для опалювання приміщень використовуються каміни. Це пристрої, що складаються з наступних елементів: містини для дров та димаря, через який дим потрапляє назовні. Всі елементи коминку встановлюються поступово.
Як відбувається монтаж камінів
Монтаж камінів складається з наступних робіт: установки бовдура, містини, конвекційної камери, облицювання або порталу із мрамору. При установці бовдура важливо, щоб несуча стіна та фундамент, на які буде припадати основна вага конструкції, мали достатню
Детальніше

Купить стеклянный фартук на кухню и узнать несколько главных его преимуществ вы можете прочитать данную статью

Купить стеклянный фартук на кухню и узнать несколько главных его преимуществ вы можете прочитать данную статьюКухня является главным сердцем любого дома, где всегда царит уют и гармония, её вид всегда играет очень важную роль, потому что интерьер данного помещения всегда должен приносить комфорт и, безусловно, дарить только приятные эмоции.
Чтобы превратить кухню, во что-то особенное, конечно же, стоит уделять особенное внимание отделочным работам, а именно отделки стен. Наилучшим решением будут стеклянные панели, которые устанавливаются в рабочей зоне на кухне.
Стеклянный фартук на кухню по-другому
Детальніше

Использование одноразовых расходников в сфере инъекционной косметологии — 7 категорий товаров, представленных на сайте «Tree-Med»

Использование одноразовых расходников в сфере инъекционной косметологии — 7 категорий товаров, представленных на сайте «Tree-Med»Для выполнения тех или иных косметологических процедур необходимо использовать качественную профессиональную косметику, а также различного рода инструменты, одноразовые расходные материалы.
В данной статье мы поговорим о товарах данного плана, которые используются современными косметологами. Также, мы поможем вам найти магазин, где можно выгодно приобрести все необходимые товары, не сомневаясь в оригинальном уровне их качества.
Обращай внимание читателей на тот факт, что сегодня, в большинстве
Детальніше

Обмеження в розрахунках для підприємців з точки зору медичного юриста

Юридична консультація бізнесменів у питаннях, які стосуються фінансування, розрахунків, а також обмежень у таких розрахунках, дозволить уникнути багатьох помилок, зайвих витрат та проблем.
В даній публікації ми розглянемо всі ці питання більш детально, базуючись на чинному законодавстві України та реальних фіскальних практиках.
Консультація юриста щодо розрахунків
Між собою підприємці та підприємства можуть розраховуватися як готівкою, так і безготівково, переказуючи гроші на банківські
Детальніше

Лаки Ирком: основные виды и их характерные особенности

Лаки Ирком: основные виды и их характерные особенностиСтроительные лаки представляют собой растворы, содержащие различные смолы, полимеры и органические летучие растворители, в целом образующие твёрдое, прозрачное и достаточно однородное пленочное покрытие. Лак может быть использован в целях декоративно-защитной отделки деревянных, минеральных или металлических поверхностей внутри и снаружи помещений. Преимущественно лаки выпускаются в бесцветном виде, однако существуют составы, содержащие красители. Торговая марка Ирком предлагает широкую линейку лаков
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..65  Вперед