завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..34  Вперед
 

У Гуляйполі презентували оновлений дитячий садок

У Гуляйполі презентували оновлений дитячий садок”Сонечко” засяяло по-новому. У Гуляйполі презентували реконструйований один із найбільших дитячих садків міста “Сонечко”.
Проект стартував у 2019-му, реконструкцію почали минулого року і завершили будівництво на початку березня цьогоріч. Невдовзі оновлений заклад нарешті зустрічне своїх вихованців.
У громаді такий проект в межах програми президентської програми називають величезною допомогою, адже самостійно з таким великим проектом громада б не впоралася.

Детальніше

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядуванняПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Гуляйпільська міська рада
Детальніше

Як обрати якісну та безпечну рибу?

Як обрати якісну та безпечну рибу?
Детальніше

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020Як правильно ставити позначки та писати порядковий номер кандидата в депутати у виборчому бюлетні 2020 пояснили у Центральній виборчій комісії.
Детальніше

Чим живе Гуляйполе – батьківщина анархіста Нестора Махна

Чим живе Гуляйполе – батьківщина анархіста Нестора МахнаБатько Махно, анархія, тачанки, децентралізація і столиця велосипедів. Чи потрібен Україні новий анархіст Махно? Що кажуть про Нестора на його батьківщині? Чи засвоїли українці уроки махновщини? Які скарби ховає запорізький степ? Репортаж УП з Гуляйполя.
Детальніше

Сенцов та Кольченко дають першу прес-конференцію після звільнення

Сенцов та Кольченко дають першу прес-конференцію після звільнення10 вересня о 12 годині Олег Сенцов та Олександр Кольченко дають першу після звільнення прес-конференцію.

Детальніше

LIVE | Обмін полоненими між Україною та Росією

LIVE | Обмін полоненими між Україною та РосієюДо офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вранці 7 вересня з’їжджаються родичі утримуваних в Росії громадян України.
Детальніше

"Танок гусениць і жуків", ЗДО "Джерельце"

"Танок гусениць і жуків", ЗДО "Джерельце""Танок гусениць і жуків", музичний керівник Серьогіна І.М., Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти ясла-садок "Джерельце" Гуляйпільської міської ради, Обласний фестиваль "Перлинки Запорізького краю - 2019", організатор КЗ "ЗОІППО" ЗОР, кафедра дошкільної освіти.
Детальніше

Засідання Генасамблеї ООН: дебати щодо ситуації в Україні

Засідання Генасамблеї ООН: де***и щодо ситуації в УкраїніУ Нью-Йорку в Генеральній асамблеї ООН пройдуть де***и щодо стану справ на окупованих Росією територіях України. Під час засідання із промовою виступить президент України Петро Порошенко.
Детальніше

Урочистий захід з нагоди Дня Соборності України (пряма трансляція)

Урочистий захід з нагоди Дня Соборності України (пряма трансляція)
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..34  Вперед