завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

Верховодка – наймасовіша риба українських водойм

Верховодка – наймасовіша риба українських водойм
Верховодка звичайна - риба родини коропових, найпоширеніша в Україні. Водиться у великих кількостях майже у всіх прісноводних водоймах. Найчастіше її називають: верховодка, уклейка, себель і че***чік.
Поширена у басейнах Азовського, Балтійського, Чорного морів, північної частини Каспійського моря і західного узбережжя Білого моря. Мешкає в річках, проточних озерах, водосховищах та струмках.
Довжина її тіла сягає 10 - 12, рідко - більше 17 см, вага - до 60 г. Тіло видовжене,
Детальніше

3 книги, які читаєш затамувавши подих

3 книги, які читаєш затамувавши подихТопи сучасних захоплюючих книг постійно поповнюються. Книги з хвацько закрученим сюжетом, цікаві книги-детективи завжди знаходять відданих читачів. У нашій підбірці ви знайдете три чудові книги, від яких непросто відірватися.
«Чорна Жоржина» Джеймса Еллроя. Якщо ви полюбляєте темні важкі історії, то ця книга саме для вас. Елізабет Шорт було 22, коли її понівечене тіло знайшли на покинутому пустирі. Вбивцю так і не спіймали. Тіло дівчини було акуратно розрізане і вичищене. Жодних слідів і
Детальніше

Українські прислів’я та приказки про гостини

Українські прислів’я та приказки про гостиниВітали, але сідати не просили.
Бог дав свято, а чорт - гості.
Будьте, як дома, але не забувайте, що в гостях.
В гостину збирайся, але вдома пообідати не забувай.
В гості ходить - треба і до себе водить.
Любиш в гостях бувати, люби ж гостей і приймати.
У гостях добре, а вдома краще.
В гостях добре їсти й пити, а вдома спати.
В гостях за їжу останній приймайся, а перший переставай.
Веселий гість - дому радість.
Від податків та гостей не відкрутишся.
Діти
Детальніше

Президент стиля: лучшие сумки Бриджит Макрон и умение их носить

Бриджит Макрон в свои за шестьдесят выглядит лучше, чем иные первые леди в свои едва за тридцать. Кажется, что такая нетипичная первая леди могла появиться только во Франции. И хотя многие ругают ее за скандальный стиль и далеко не у всех хватает смелости ему следовать, некоторым вещам определенно стоит поучиться. Например, носить сумки.
Стильное дополнение образа жены президента
Совсем не удивительно, что Эммануэль Макрон, который значительно младше своей жены, так ею восхищается: никто,
Детальніше

РОСЛИНИ, які ЇДЯТЬ

РОСЛИНИ, які ЇДЯТЬХижі рослини по праву можна вважати дивом природи. Ці дивовижні рослини - справжні хижаки, вони ловлять комах і членистоногих, виділяють травний сік, розчиняють жертву і в ході цього процесу отримують більшу частину поживних речовин. Пропонуємо Вашій увазі Найвідоміші хижі рослини, які використовують різні види пасток для того, щоб заманити свою жертву.
Детальніше

Зерна или молотый: какое кофе лучше?

Зерна или молотый: какое кофе лучше?Крепкий ароматный кофе по утрам является лучшим будильником, а в течение дня - отличным энергетиком и антидепрессантом. Его пьют везде: дома, на работе, на прогулке, в кафе, в гостях и пр. Кофе существует нескольких видов - молотый, в зернах и растворимый. Истинные гурманы предпочитают зерновой молотый, который изготавливается из свежего кофейного зерна и обладает приятным ароматом. К сожалению, не у всех есть столько времени, чтобы смолоть зерна и сварить его вручную или кофемашиной, куда практичнее
Детальніше

День города в Кременчуге был сладким и масштабным

День города в Кременчуге был сладким и масштабнымКогда отмечают День города в Кременчуге
Кременчуг – город на Днепре, расположенный в Полтавской области. Это один из городов Украины, где сосредоточены курпнейшие промышленные предприятия.
Первое упоминание о Кременчуге, как о насаленном пункте, датируется еще 17 веком. Днем города считается 29 сентября, именно в этот день город был освобожден от немецких захватчиков в 1943 году. Зачастую все торжественные мероприятия по случаю освобождения Кременчуга проходят в предшествующие этой дате выходные.
Городские
Детальніше

14 лютого: це цікаво знати

14 лютого: це цікаво знатиУ цей день у 269 році, за легендою, був страчений християнський проповідник Валентин, який таємно одружував закоханих. На честь цього відзначається День святого Валентина, як свято всіх закоханих.
За легендою, християнський священик Валентин жив у III ст. й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ,
Детальніше

Жінка-картопля з Бангладеш

Жінка-картопля з БангладешХосініра Бегум народилася і живе в невеликому селі в Бангладеш. Вона народилася абсолютно звичайною дитиною, але ще в юному віці у неї на губі вискочив прищ, а також невеликі утворення навколо нього. А потім почалося пекло...
Тіло жінки з кожним роком покривалося все новими і новими пухлинами, і до старості нещасна перетворилася в справжню картоплю. Таке прізвисько в своєму селі Хосініра носить багато років і схоже вже до смерті.
Детальніше

Неймовірний розвиток пральної машини: від дерев′яного пристосування до розумного помічника

Неймовірний розвиток пральної машини: від дерев′яного пристосування до розумного помічникаПонад 100 років тому, 9 серпня 1910 року, була запатентована перша пральна машина з електричним приводом. Це революційний винахід став незамінним в господарстві за минуле сторіччя дуже сильно змінилося. Ми вже звикли до пральних машин, які працюють швидко, економічно і дуже тихо, є такі моделі, які навіть можна включити з машини або офісу за допомогою смартфона. Нижче ви знайдете цікаві і дивовижні факти про розвиток пральних машин і пранні білизни, які сучасній людині можуть здатися неймовірними.
Перші
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед