Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«А що далі?»

«А що далі?»«А що далі?» - хочу запитати у дзвінкоголосих панів та «товарищей», які так гарно співали в мікрофон 7 квітня біля КСК про безповоротні наслідки прийдешньої екологічної катастрофи. Спробую спрогнозувати: обласна та районна ради відмінять свої рішення, проблема «рудників» зніметься з порядку денного, і заживе Гуляйпільщина, як зазвичай, сірою безпросвітною буденністю. Гадаю, потенційний інвестор не скоро з’явиться в нашому «екологічно чистому» краї. А що ж нинішні «вожді та ідейні натхненники» антикар’єрного руху? Невже про них теж забудеться? Думаю, що навряд чи, адже справжні мотиви такого сполоху «патріотизму» з їхнього боку криються глибше «уранового пласту».

Шановні ГУЛЯЙПІЛЬЦІ! Розкрийте очі й тверезо погляньте на ситуацію, що складається. За зграйкою «вічно невдоволених долею» стоять пустота, хаос, демагогія, нікчемство. Навіть натяки на, бодай, елементи конструктивізму чи якесь раціональне зерно – відсутні. Реально оцініть «досягнення» цих горе-лідерів, їх внесок у економічну, соціальну чи культурну спадщину Гуляйпільщини. Ці «народні месники», уміло маніпулюючи, громадською думкою та настроями населення, поступово перетворюють Вас на зомбованих маріонеток (чого варте лише «ідеологічне братання» т.зв. «комуністів» зі «свободівцями» на мітингу?), а коли настане час відповідати за свої вчинки – сховаються за вашими спинами. Не ведіться на провокаційні заклики та пусті обіцянки. Ні «диригент масами» Вл*сенко, ні «сучасна Фані Каплан» - пані Ве*ховська, ні «біолог-дозиметрист» Са*о, ні «гід по сайтам інтернету» Ле*ченко зі своїм «колегою» Ря*ком не мають на меті нічого іншого, окрім задоволення власних амбіцій.

Очевидно, що за регіональним еколого-економічним «кар’єрним питанням» стоять особисті політичні цілі та кар’єрні питання окремо взятих лжепатріотів. Які саме? Побачимо вже зовсім скоро...

«Реаліст 100janov»
22

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 78  antikokain  10 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
100janov и Svet - the best, согласен с вами на 100%
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  09 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
http://censor.net.ua/photo_news/238116/eto_genotsid_voda_otravlena_na_donbasse_nachali_dobyvat_slantsevyyi_gaz_shokiruyuschie_foto
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 30  Svet  09 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
А я полностью согласна с автором 100janov. Незавершенные дела вернутся бумерангом . Сколько десятилетий тянется вопрос о карьере !!!! ??? Значит это кому-то нужно , а теперь посмотрите , ведь никто за спины не прятался и все были готовы на диалог, а услышали "ганьба" !!! И никто не услышал что тот же Ду*а сдерживал карьер сколько лет , а певратили все в пиар своих партий и кто больше всего кричал?? - , тот кто своим правлением доказал свою немощ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 43  Kokain  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
100janov ! так ! залишились гуляйпільці зі СВОЇМИ креативними поглядами , які думають СВОЄЮ головою і ви це повинні були побачити 7.04.!!! Адже такої кількості небайдужих людей ніякі збори ,ніякі свята в Гуляйполі ще не збирали . навіть владі не вдалося цього зробити 6.04.
Що далі? відмінили рішення - це і є мета акції протесту .Все бувай здоров!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 52  Sonia  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
більшого "нікчемства", "пустоти", "демагогії" , ніж нікчемство верхівки нашого району,як продемонструвала їх поведінка останні місяці, сьогодні ще треба пошукати!вони повністю себе дискредитували і втратили навіть залишки авторитету що ще був.. Навіть не уявляю, ким це треба бути щоб після такого фарсу ще за них голосувати хоч раз!Ви це розумієте, від того і як шавка
з-за вугла кидаєтесь на представників громади.І ще, наскільки я чула,і всі 5 тисяч присутніх також, то Громада не пропонувала "геть"прогнати владу,чи змінити її(хоч і варто було б).А навпаки, призвала місцевих чиновників і депутатів працювати для людей і згідно волі людей Гуляйпільщини, а не супроти неї, і запевнили, що громадськість,представлена Територіальною Громадою міста і району, буде віднині пильно контролювати рішення, і роботу виборних органів управління районом.Що поганого ви вбачаєте в тому, що влада має працювати в інтересах людей?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  backyard  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Стоянов - мудак, а я зомби
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 25  100janov  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Пане sergey! Мене, за великим рахунком, не цікавлять ваші особисті перспективи чи перспективи ваших соратників. Оскільки вашому світогляду властива філософія руйнування: «Ганьба», «Долой», «Геть» - ваші орієнтири. Питання, сформульоване в назві статті, адресоване всім, кому не байдужа доля Гуляйпільського краю. Щиро сподіваюсь, що залишились гуляйпільці зі СВОЇМИ креативними поглядами, які думають СВОЄЮ головою та живуть не лише сьогоднішнім днем.
Відносно «виконання чийогось там заказу», відповім: не потрібно застосовувати свої життєві цінності до всіх оточуючих. Уважніше перечитайте статтю 34 Конституції України, якою я, власне кажучи, і скористався.
А відповідальність на вас чекає, передусім, перед нащадками, яка, як відомо, не має терміну давності. Взагалі, найкращий суддя – час.
P.S. Привіт вашому «Знайомому із Запоріжжя».
Спілкуватися із зомбі на кшалт MarySara, Pravda, backyard, Sonia бажання немає. «Соревноваться с вами в красноречии», як ви кажете, а насправді – в словоблудстві, я не збираюся.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
ну от і є результат! хто мені тепер скаже, що від нас точніше Вас нічого не залежить!?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
http://www.061.ua/news/299852
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 6  MarySara  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
я никогда не думал(ла) что Дуд** станет таким ....
Его фирма многим помогла получить достойное высшее образование и мне в том числе, многим помог устроиться на работу, многим помогал и финансово и т.д.
но на пути к власти все стереотипы рушаться...
как же мы?те кто за него голосовали, те кто поверили ему???
где найти достойных наших надежд?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
канал 24 показує події в Гуляйполі в новинах в повторах цілий день
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 8  Pravda  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Автор да не льстите себе!!Я думаю знакомство с Вами тут мало кого интересует!И не надо соревноваться с нами в красноречии!Давно известно что когда у человека нет аргументов он переходит на личности,а пол человека не определяет его порядочность!Особь мужского пола это ещё далеко не мужик!Вы спросили Вам ответили!Заметьте не переходя на личности!А що далi?Дывiться....ДАЛI БУДЕ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 52  Sonia  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Автор наче "під дудку співає")але фальшиво.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  backyard  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Автор, просто иду на йух
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Анонс сюжетів про збори
1+1 , понеділок новини о 19-30
ІСТВ . понеділок новини о 18-45
ІСТВ , понеділок "Надзвичайні новини зі Стогнієм" о 19-15 (рекомендую подивится бо тут буде журналістське розслідування)

можливі зміни, якщо зоборонять показувати))
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 27  sergey  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Я так розумію це мене тут запитують «А що далі?» Поперше хочете запитита, не требе ховатися за ананімом)..
Але поважаючи людей які залишили тут свої коментарі відповім на деякі питання в цьому тексті. так що ховається; "що криються глибше «уранового пласту»." я піду на мера міста, Власенко на президента, Рябко на народного депутата.....
От поки наші дії не зачипали інтереси чиновників то і небуло от таких шедеврів анонімного творчества..
Хто уважно дивився відео думаю побачили що всі чиновники і представники ГЗК ведуть свої розмови як наче вже все вирішено і діло в шляпі. Рішення районної ради звичано можуть переголосувати бо воно в цій історії отримання ліцензії немає ніякого значення, тому його можна міняти як хочеш...
Що стосується партійної символіки 7 квітня так вона була і причина її проста в звязку з тим, що наш шановний депутат у ВР крім гучних заяв в пресі, що він ПРОТИ більш ніяких дій не робить... І всі чули питання Власенка сьогодні до народного депутата де він був коли приймалося питання погодження в обл. раді? І всі чули що відповіді конкретної так і непрозвучало...так общі фрази про свій патріотизм і про любов до рідного краю..
Тому нам прийшлося звертатися до інших народних депутатів які б допомогли гуляйпільцям. І ящо хтось думає, що нам так вільно дали провести сьогоднішні збори біля КСК "Сучасних" то він глибоко помиляється! Влада скрипіла зубами, але немогла ніяк нам помішати. А ми навіть не писали заяву про проведення зборів територіальної громади . По тій простій причині що народний депутат ВР Зубчевський Александр Петрович погодився нам допомагати і написав заяву на те, що в нього буде 7 квітня громадська приймальна на площі. А так як він депутат від комуністів то і символіка була комуністична.. Якщо комусь їх символіка мішала вибачте! Що стосується свободи то ще один депутат ВР від свободи нас кинув і не приїхав але флаги прислав) ну що ж тепер таке ж і наше відношення до свободівців.
Що стосується того що ми будемо відповідати за свої вчинки)) цікаво невже прокуратура буде відкривати проти нас справи за нашу громадяйнську позицію? хоча я так розумію людина знає про що пише .. і зараз увесь адмінресурс шукає на нас компромат? ну що ж якщо їм більше нічим займатися і районі нема інших проблем то флаг в руки і хай шукають... А ми будемо робити свою справу і судячи з реакції чиновників ми йдемо у вірному напрямку! Знайомий із Запоріжжя подзвонив завтра наших чиновників у повному составі викликають в ОДА на коврик...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 25  100janov  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Боюся розчарувати великого знавця паранойі Trala, фахівця по птахофермах та в/к №88 МАсКа, Kokainа, а також безстатеву істоту із звучним логіном «Pravda»: на жаль (а може й на щастя), я не представник потенційного інвестора чи діючої влади. Проте з особами, яких згадав, доводилося мати справу. Кого цікавить особисте знайомство, пишіть: stojanov@in.ua
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 43  Kokain  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
якась "заказна " статЕйка. бред сивої кобили ! ніхто не вірить ...забрехались! в доказ цьому - мітинг. всі ми гуляйпяльці і всі ми знаємо хто є хто. так сьогодні за цією самою "зграйкою" стаять тисячі жителів , а за владою одиниці .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 215  MAcK  07 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
И то правда, хоть бы представились, чтобы знать кто мне глаза открыл и кого благодарить
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 8  Pravda  07 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
За вот этим всем почему-то ни кто не видит простой мысли...люди не хотят испытывать судьбу...по закону должно быть не менее 30 км от населённого пункта..не метров замет те,а километров!!!!!Или переселите или не лезьте,не травите....На встрече 6-го была женщина эколог ,её кто нибудь слышал? или она тоже Гуляйпольская псевдо-активистка???? и" лжепатріотка"?Вы почему-то пишите от третьего лица,"а коли настане час відповідати за свої вчинки – сховаються за вашими спинами" ,То есть вы не являетесь спиной из Гуляйполя? тогда какая Вам лично разница «А що далі?»
 0  або  
Завантажити ще 3, залишилось 3