Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«А я не москаль»: в МахноПАБі на концерті Ореста Лютого росіянин порвав паспорт (відео)

«А я не москаль»: в МахноПАБі на концерті Ореста Лютого росіянин порвав паспорт (відео)Вчора в дніпропетровському МахноПАБі відбувся концерт відомого шоумена-патріота Антона Мухарського (Орест Лютий) з концертом «Мама-анархія». У залі не було жодного вільного столика: шанувальники «професора антропології» сиділи на сходах, тіснилися біля барної стійки, тулилися в проходах, заважаючи снують туди-сюди офіціантам.
Орест Лютий виконав українською мовою відомі російські хіти «Мурка», «Не дивіться ви вдалину», «А я милого впізнаю по ході», попутно довівши, що багато хто з цих композицій ні що інше як старовинні українські пісні, які у нас вкрали і переспівали «москалі», які, як відомо, «все п *** т».

Апофеозом виступу стало знищення паспорта російського громадянина Максима Гошовського, яке відбувалося під хіт «А я не москаль».

Ось що написав у Фейсбуці сам Гошовський з приводу цієї події:

- Многие меня знают как патриота Украины, далеко не все в курсе, что я гражданин России, но сегодня я окончательно решил, что больше не могу носить "двуглавого" у себя в кармане, так как являюсь гражданином ворожей до України держави... И я решил отказаться от гражданства России! Лучше я буду человеком без гражданства, чем гражданином с паспортом России... По этому, я сделал шаг в разрыве своих отношений с бывшей родиной и уничтожил свой паспорт Российской федерации, в самом патриотическом (для Украины) месте, Махно ПАБ, на концерте Ореста Лютого! В Россию мне въезда нетуже давно, я там "Наемник", за то что был на Грушевского, в январе, на Институтской в феврале и под Иловайском... Но я знаю, что не хочу и не могу, чтобы украинцы были под таким же гнетом, как все россияни...Мне стыдно за все,что делает Россия в Украине и мне больно осозновать,что россияни нация терпил, они на все согласны, лишь бы их не трогали, я не могу больше быть таким, ведь мы все живем в Украине, которая прошла через многое, майданы, голодомор, департации и тд , мы должны объединиться, веть вона ОДНА, ЄДИНА, СОБОРНА УКРАЇНА!dv-gazeta.info

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1