Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Акція під назвою «16 днів проти насилля»

Акція під назвою «16 днів проти насилля»


З 25 листопада по 10 грудня триватиме акція під назвою «16 днів проти насилля». Пройде вона в усіх регіонах України, Гуляйпільська громада – не виняток.

Мета акції – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

З метою підвищення рівня поінформованості старшокласників щодо проблем торгівлі людьми в рамках акції заступником директора з виховної роботи Білай С.М. для учнів 11-АБ класів була організована зустріч з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського ВП Пологівського ВПГУНП в Запорізькій області молодшим лейтенантом поліції Кузьміною Катериною Сергіївною і поліцейським з обліку, збереження речових доказів та озброєння Гуляйпільського ВП Пологівського ВПГУНП в Запорізькій області рядовим поліції Дерев′янко Анастасією В’ячеславівною.

У ході зустрічі одинадцятикласники переглянули та обговорили тематичний відеосюжет та попрацювали в групах з питань особистісного бачення піднятої пробеми та її профілактики у сучасному суспільстві.

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1