завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..82  Вперед
 

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 22 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 22 березня 2018 рокуВпродовж минулої доби режим повного припинення вогню російсько-окупаційними військами дотримувався у повній мірі. Обстрілів наших укріплень не зафіксовано.
Українські військовослужбовці продовжують неухильно дотримуватися оголошеного з опівночі 5 березня “всеохоплюючого перемир’я” та Мінських
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 21 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 21 березня 2018 рокуВстановлене з опівночі 5 березня перемир’я, про що домовилася Тристороння контактна група, минулої доби дотримувалося у повній мірі. З боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано обстрілів по укріпленнях наших захисників.
Ситуація по всій лінії розмежування сторін надійно контролюється
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 20 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 20 березня 2018 рокуРосійсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати позиції Збройних Сил України та зривати домовленості Тристоронньої контактної групи щодо припинення вогню. Минулої доби агресор здійснив п’ять обстрілів укріплень українських захисників.
На Донецькому напрямку з гранатометів та великокаліберних
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 19 березня 2018 рокуУпродовж минулої доби російські окупанти в черговий раз порушили умови перемир’я. Зафіксовано один обстріл опорних пунктів Сил АТО на Донецькому напрямку.
Зокрема зі стрілецької зброї агресор вів вогонь по укріпленнях українських захисників поблизу Новогригорівки. Унаслідок ворожого обстрілу
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 14 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 14 березня 2018 рокуВстановлене з опівночі 5 березня перемир’я, про що домовилася Тристороння контактна група, минулої доби дотримувалося у повній мірі. З боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано обстрілів по укріпленнях наших захисників.
Ситуація по всій лінії розмежування сторін надійно контролюється
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 13 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 13 березня 2018 рокуМинулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови повного припинення вогню здійснивши чотири обстріли позицій українських захисників.
Зокрема, на Луганському напрямку, по укріпленнях неподалік населеного пункту Луганське противник застосував гранатомети та великокаліберні
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 12 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 12 березня 2018 рокуМинулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню здійснивши п’ять обстрілів позицій українських захисників.
На Луганському напрямку противник з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї вів вогонь по наших позиціях у районі
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 11 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за добу 11 березня 2018 рокуМинулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню в районі АТО здійснивши чотири обстріли позицій українських захисників.
Зокрема, на Луганському напрямку противник з гранатометів та великокаліберних кулеметів вів вогонь по наших укріпленнях
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 10 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 10 березня 2018 рокуБойовики російсько-окупаційних військ продовжують здійснювати обстріли позицій сил АТО та зривати домовленості Тристоронньої контактної групи про припинення вогню.
На Луганському напрямку противник з гранатометів та стрілецької зброї вів вогонь по наших позиціях у районі населених пунктів Новгородське
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 9 березня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 9 березня 2018 рокуМинулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню в районі АТО здійснивши три обстріли позицій Збройних Сил України.
На Луганському напрямку ворог вів вогонь зі стрілецької зброї по наших опорних пунктах поблизу Станиці Луганської.
На
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..82  Вперед