Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Андрія Стєкольщикова поховали біля діда

Андрія Стєкольщикова поховали біля діда25 вересня в селі Дорожнянка Гуляйпольського району на Запоріжжі справили дев`ятини по 15-річному Андрієві Стєкольщикову (на фото). Його тіло знайшли ввечері 17 вересня на автодорозі Гуляйполе – Пологи.

-‚Нам увечері подзвонила сестра Оксана. Сказала, що Андрійка збила машина, — розповідає і плаче 54-річна Тетяна Мичкало, тітка покійного. — Зятеві Юрі зателефонували з міліції і сказали, що — на смерть. Юра впав на коліна і майже знепритомнів. Оксані не говорив, що дитина мертва. Коли ми до них приїхали, то Юра побіг туди. Це за кілометрів 4 від дому. Мій чоловік догнав його машиною. Ми дома надіялися, що Андрійко живий. Але Юра подзвонив: "Оксано, сина нашого немає".

Того вечора Андрій повертався зі святкування дня міста Гуляйполе, що за 6 км від Дорожнянки.

-‚Він попросився в батьків піти погуляти. Вдень вибирав із мамою моркву, погрався з молодшою сестрою. Коли виходив з двору, сказав їй: "Пока". А вона йому: "А поцілувати?" Він вернувся й поцілував її в щічку. Батько дав йому 50 гривень, щоб купив собі лимонаду. Андрійко самостійний. Сам подав документи в ліцей, пройшов медогляд. Ніхто його нікуди не водив за руку. Виступав у клубі. Розповідав гуморески, читав вірші, співав. Грав у футбол. Таке враження, що за свої 15 років спішив пожити.

Батько Юрій Стєкольщиков працює охоронцем на підприємстві "Аграрний Дім". Мати Оксана — домогосподарка. Мають 11-річну Ольгу й Юлію, 4 роки. Андрій навчався в ліцеї міста Пологи на водія і зварювальника. Поховали його біля діда. На похорон прийшли кілька сотень людей.

У соцмережі "ВКонтакте" Андрій Стєкольщиков напередодні смерті написав: "Не згадуй про минуле — воно мертве. Живи теперішнім".
Автор: Любов КАРНАРУК gazeta.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  01 жовтня 2016, 08:18цитувати виділене
царство небесне хлопцю.
 0  або