Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства.

Пройшло 32 роки з того моменту, як у нерівний бій з ядерною стихією вступив народ, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму.

Вшановуючи пам’ять жертв Чорнобильської трагедії та віддаючи шану учасникам ліквідації наслідків катастрофи, в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка пройшов вечір – зустріч «Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль». На зустріч з гуляйпільськими ліквідаторами Чорнобильської аварії було запрошено учнів ДНЗ «Чубарівський центр професійно–технічної освіти» зі своїми керівниками. Голова Гуляйпільської ветеранської організації ліквідаторів та інвалідів Горпинич Б.Б. та земляки –чорнобильці Коробов В.М. і Феленко В.М. поділилися з присутніми своїми спогадами та закликали не забувати цю трагедію.

Час іде, але біль втрати не згасає. А дзвони Чорнобиля б’ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому…

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою  техногенною катастрофою в історії людства.Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою  техногенною катастрофою в історії людства.Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою  техногенною катастрофою в історії людства.Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою  техногенною катастрофою в історії людства.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1