Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)

Патріоти з національною та місцевою символікою на автомобілях проїхалися вулицями Гуляполя. Автомайдан люди зустрічали із посмішками і вігуками "Слава Україні", але було й декілька єкземплярів, які крутили пальцем біля своєї голови, а один як він сказав "я махновець" сказав: "гранату б у них кинути, їздять з бандерівськими флагами". Цього чувака з його воплями про "бандерівські флаги" на відеокамеру записано. Також активісти відвідали робітників "Композит-СТК", які протестували біля свого підприємства. Цим людям зараз дуже потрібна моральна підтримка.

Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)Автопробіг за Єдність України вулицями Гуляйполя (фото, відео)
9

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  07 травня 2014, 00:00цитувати виділене
KuzyaMotor, ссылки, видео, фото предоставьте иначе это вброс, любитель СТАРОЙ власти
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 12  KuzyaMotor  07 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Армейцы которые стояли в Доброполье попали на полигон. Приехал к ним зампотыл и оприходовал все что привезли им собраное от населения а их паек ушел на лево!!! Так гдеже конец етому бардаку??? При НОВОЙ власти...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  07 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Це по великому рахунку психологічна акція , показуха це коли в інеті разну фігню пишуть або в нашій районці дуда пише який він муйло... За прапор України зараз можуть і побити тому колм проходять такі акції люди показують своє відношення до колорадів, референдумів і прочих мудаків ватників... Там де проходять такі акції ніона зараза не наважиться робити переворот!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 388  taras  07 травня 2014, 00:00цитувати виділене
А никто никого не обвинял, что кто-то там редиски. Люди за нас с вами заступились, показали что регион в большинстве своем украинский.
А то в кого-то возможно были сомнения.
Показуха? Да! Естественно мероприятие расчитанное на зрителя. Причем массовое мероприятие. Смотрите все - мы УКРАИНЦЫ, и это наши флаги украинские. Что бы не было в кого-то иллюзий что здесь какая-то инертная малоросия, недоросия или новороссия, считающие себя переводками, люмпенами, предателями и ничтожеством без флагов и гимнов, истории и культуры.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 12  KuzyaMotor  07 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Человек который ходит днем в церковь а вечером сидит в кабаке -еще не значит что он настоящий христианин .Если в душе он верит в Бога не нужно себя бить в грудь говорить что я мол такой сятой а других обвинять что они антихристы и всякие редиски. ПКАЗУХА с флагами -для простаков.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  03 травня 2014, 00:00цитувати виділене
https://www.youtube.com/watch?v=HTN_GXkujHE Учіться у пацана любить Україну!!
 0  або