Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бабурка видозмінюється з легкої руки талановитих художників графіті (фото)

Команда художників під назвою «Do not Yuck» вчора, дев′ятого грудня, продовжила радувати жителів Бабурки своїми незвичайними графіті. На місці події побував кореспондент IPnews.

«Ідея прийшли з-за кордону. Часто, коли бував за кордоном, бачив подібні проекти і в Російській Федерації, і в Польщі, і навіть в Арабських Еміратах. Довго ця ідея була в голові. У зимовий період зазвичай у всіх мешканців Запоріжжя настає депресія, все сіре, тьмяне, ось ми надумали зрадити трохи фарб Запоріжжю і зробити наше місто яскравим », - констатував організатор проекту громадський діяч Денис Антюхов.

Бабурка видозмінюється з легкої руки талановитих художників графіті (фото)


Активіст намір прикрасити все Запоріжжя подібними графіті.

«Ми відшукали чимало художників, які бажають зайнятися трансформаторами, щоб розмалювати їх побільше і відразу. Але люди будуть потрібні ще. Нам необхідні допомога, підтримка, якщо хтось бажає, він до нас звертається, і ми разом працюємо », - підкреслила учасниця« Do not Yuck »Анастасія Афанасьєва.

«Ми почали працювати з 16-го мкрн. і будемо розширюватися, щоб врешті все місто було яскравим, гарним і барвистим. Щоб люди йшли і замість «Вася поганий», а «Наташа ще гірше» бачили красиві малюнки, що викликали у них внутрішній діалог », - поділився думками з приводу проекту один з учасників групи« Do not Yuck» Владислав.

Громадський працівник Денис Антюхов розповів, що вони мають намір провести 1-й Всеукраїнський Міжнародний Street-Art фестиваль в Запоріжжі і Києві.

«Сьогодні вулична культура все більше і більше входить в даний нашої країни. Вона є окремим напрямком всесвітньої культури і родзинкою для туристів зі всього світу. Людина, яка занурюється у цю течію, починає більше любити свій будинок, вулицю, місто. Унікальність напрямки street-art в тому, що кожен серед нас може стати його учасником. Ми вже працюємо над організацією та проведенням 1-го Всеукраїнського Міжнародного Street-Art Фестивалю у містах Києві та Запоріжжі. На фестивалі крім настінного живопису будуть представлені й інші форми мистецтва в міському середовищі, наприклад: інсталяції, street music, street dance, street fashion, street market, street food, street fire-show, street workout »- поділився своїми планами на майбутнє Денис Антюхов .

Трансформаторні будки ДО і ПІСЛЯ (вже готові роботи команди Do not Yuck)

Бабурка видозмінюється з легкої руки талановитих художників графіті (фото)Бабурка видозмінюється з легкої руки талановитих художників графіті (фото)Бабурка видозмінюється з легкої руки талановитих художників графіті (фото)


Простежити за успіхами хлопців, можна на їх офіційній сторінці «ВКонтакте».
Дар′я СВІЦЕЛЬСЬКИЙ, IPnews
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1