Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Банк не хоче давати кредит без прописки? Візьміть в іншому місці!

Банк не хоче давати кредит без прописки? Візьміть в іншому місці!Штамп про реєстрацію місця проживання в паспорті завжди був досить важливим пунктом перевірки особистості. Навіть якщо людина фактично проживає за іншою адресою, ця печатка (або інформація в біометричній карті) обов′язково повинна бути. Не виняток становлять і більшість фінансових організацій. Так, у банку кредит без прописки одержати нереально в принципі. Як тільки менеджер виявить її відсутність, вам буде відмовлено в будь-якому виді обслуговування до усунення проблем з документами. Але є й альтернативні варіанти, що дозволяють отримати гроші в такій юридичній ситуації, як отут QMoney.com.ua.


МФО в ролі рятувального кола


Нескладно припустити, що людина, що не має реєстрації за місцем проживання, чи навряд може офіційно працевлаштуватися, оформити соціальні виплати або пільги й реалізовувати багато інші свої права. Особливо важко приходиться в ситуації, коли гроші потрібні невідкладно: хвороба, ДТП, терміновий ремонт і т.д.


Оскільки в банку взяти кредит без прописки в паспорті неможливо, доводиться шукати інші пропозиції. Доведені до розпачу люди можуть вдатися до послуг приватних кредиторів. У цих позикодавців не тільки грабіжницька відсоткова ставка, але й високий ризик бути обманутими.


На цьому фоні мікропозики виглядають дійсно рятівним варіантом. Вони дозволяють отримати гроші за більш простою схемою й протягом години після звернення. При цьому наявність реєстрації не є обов′язковою.


Порядок оформлення мікропозики: ключові особливості


Перше, на що варто звернути увагу тих, хто планує отримати кредит без прописки й реєстрації в мікрофінансовій компанії, ця наявність певних речей:


  • Паспорт громадянина України ( як з′ясували, можна й без штампа про реєстрацію);

  • Діюча пластикова картка будь-якого вітчизняного банку, на якій не менш 1 гривні на рахунку;

  • Доступ в інтернет з комп′ютера або планшета;

  • Мобільний телефон.

Більше нічого не буде потрібно й можна переходити до оформлення. Самий відповідальний крок – це заповнення онлайн-заявки. Залежно від обраного кредитора, перелік полів може небагато відрізнятися, але всі вони спрямовані на збір точної інформації. Після заповнення уважно перевірте всі пункти. У практиці таких компаній чимало випадків відмови при виявленні розбіжностей заявки й документів.


Після подачі заявки, підтвердження карти й документів (це відбувається дуже швидко) будь-який позичальник одержує договір. Варто дуже уважно ознайомитися з його умовами, щоб не пропустити важливі деталі, у тому числі строки, суму виплати й санкції за порушення певних пунктів. Відсоткова ставка може відрізнятися навіть при повторному зверненні. Так, у Квікмані вам запропонують кредит до 500 грн. під 0,01% при першому візиту. Якщо ж ви бажаєте звернутися по допомогу в другий або більше раз, вам можуть запропонувати знижку на відсоткову ставку до 35%.


Підписання договору найчастіше відбувається за допомогою накладення цифрового підпису. Для цього на номер клієнта прийде СМС зі спеціальним кодом, який і буде виконувати цю функцію. Ввівши цей код, ви підтвердите свою згоду з умовами угоди, і її вже не можна буде скасувати.


Чи с підступи?


Одержати позику без прописки сьогодні стало набагато легше і деяких потенційних позичальників це лякає. Насправді весь секрет криється в самій специфіці роботи МФО і ряді механізмів компенсації ризиків. Так, за таку позику доведеться переплатити, у порівнянні з банківським, але ви зможете заощадити час, одержати настільки необхідні зараз кошти, які можуть бути використані саме на вирішення проблем з одержанням штампа про прописку.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.