Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бережіть свої гаманці!

Бережіть свої гаманці!Нещодавно безслідним зникненням грошей та зарплатних банківських карт закінчився похід на ринок для жительки Гуляйполя. Маючи при собі певну суму грошей, жіночка вирішила пройтися ще й магазинами. Переглядаючи речі в одному з них, не помітила, як нахабні руки невідомого злодюжки потрапили в її сумку. Помітивши пропажу гаманця, жителька, відклавши купівельні справи, поспішила до райвідділу міліції. За цим фактом правоохоронці проводять перевірку, встановлюють особу, причетну до скоєння крадіжки. Такі чи схожі випадки стали останнім часом непоодинокими у нашому місті та й у сусідньому, Пологівському районі.
Часто ми стаємо жертвами кишенькових злодюжок через власну неуважність і необережність, якими вони й користуються. За «віртуозність», гідну циркових фокусів, їх вважають своєрідною елітою злодійського світу...

Кажуть, справжнім кишеньковим злодієм треба народитися, бо він має володіти не тільки миттєвою реакцією, гнучкими пальцями, холоднокровністю, а й акторськими здібностями.
Затримати таких шахраїв - справа нелегка. Насамперед, це пов'язано зі специфікою злочину. Адже кишенькові злочинці, щойно їх помічають, одразу ж намагаються викинути усе накрадене. Якщо їм це вдається, то довести їхню причетність до скоєння злочину важко.
Їх жертвами найчастіше стають жінки, люди похилого віку, а також чоловіки у нетверезому стані. Найбільше кишенькових крадіжок стається у передсвяткові, святкові та вихідні дні на ринках, зупинках, а також у громадському транспорті.

- Як же уберегтися від кишенькового злодія?
- У місцях зі значним скупченням людей сумки, барсетки завжди слід тримати перед собою, - радить заступник начальника РВ ГУМВС-начальник міліції громадської безпеки, майор міліції Павло СЕМЕНЮТА. - Особливо обережними гуляйпільцям варто бути, коли вони розраховуються за товар чи послуги. Не можна світити значною сумою грошей, а також не варто кидати гаманець чи мобільний телефон до кишені або ж до сумки поверх інших речей. Чоловікам не слід носити портмоне у задній кишені штанів. Бажано навіть розкладати гроші по кількох кишенях та сумках. Черговий раз закликаю всіх бути обережними і уважними, і тоді вам не доведеться бути ошуканими!

Тамара БОРТ

Передруковано з газети "Голос Гуляйпілля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1