Бережіть свої гаманці!

Часто ми стаємо жертвами кишенькових злодюжок через власну неуважність і необережність, якими вони й користуються. За «віртуозність», гідну циркових фокусів, їх вважають своєрідною елітою злодійського світу...
Кажуть, справжнім кишеньковим злодієм треба народитися, бо він має володіти не тільки миттєвою реакцією, гнучкими пальцями, холоднокровністю, а й акторськими здібностями.
Затримати таких шахраїв - справа нелегка. Насамперед, це пов'язано зі специфікою злочину. Адже кишенькові злочинці, щойно їх помічають, одразу ж намагаються викинути усе накрадене. Якщо їм це вдається, то довести їхню причетність до скоєння злочину важко.
Їх жертвами найчастіше стають жінки, люди похилого віку, а також чоловіки у нетверезому стані. Найбільше кишенькових крадіжок стається у передсвяткові, святкові та вихідні дні на ринках, зупинках, а також у громадському транспорті.
- Як же уберегтися від кишенькового злодія?
- У місцях зі значним скупченням людей сумки, барсетки завжди слід тримати перед собою, - радить заступник начальника РВ ГУМВС-начальник міліції громадської безпеки, майор міліції Павло СЕМЕНЮТА. - Особливо обережними гуляйпільцям варто бути, коли вони розраховуються за товар чи послуги. Не можна світити значною сумою грошей, а також не варто кидати гаманець чи мобільний телефон до кишені або ж до сумки поверх інших речей. Чоловікам не слід носити портмоне у задній кишені штанів. Бажано навіть розкладати гроші по кількох кишенях та сумках. Черговий раз закликаю всіх бути обережними і уважними, і тоді вам не доведеться бути ошуканими!
Тамара БОРТ
Передруковано з газети "Голос Гуляйпілля"
Посилання на публікацію
Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
Онлайн: 1