Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Безпілотник ОБСЄ зафіксував три гаубиці "Гвоздика" бойовиків в районі Ясинуватої

Безпілотник ОБСЄ зафіксував три гаубиці "Гвоздика" бойовиків в районі ЯсинуватоїПрактично на лінії розмежування в районі Ясинуватої представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували гаубиці «Гвоздика» на стороні проросійський терористів. Про це зазначається у черговому звіті СММ, який було оприлюднено 16-го січня, передає replyua.net.

«Моніторингова місія продовжує виконувати спостереження за процесом розведення сил та засобів. Дані процеси були визначені ще у вересня минулого року так званими рамковими угодами мінського процесу. Однак 15-го січня поточного року безпілотні міні-апарати СММ ОБСЄ зафіксували самохідні гаубиці – 2С1 «Гвоздика». Згідно з даними моніторингової місії, вони розташовуються південніше від Ясинуватої. Їхнє знаходження там йде в супереч домовленостям», - відзначається у повідомленні.

В той самий час можна зробити висновки, що особисто представники СММ ОБСЄ не займаються моніторингом ситуації на Донбасі, а посилаються лише на дані, які були зафіксовані безпілотними літальними апаратами. Тобто і зброю Збройних сил України таким чином Спеціальна моніторингова місія також може фіксувати. СММ досі не допускають до ділянок розведення обидві сторони через загрозу вибухів на мінних розтяжках.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1