Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»

До дитячого садочка «Сонечко» на запрошення вихователів логопедичних груп, завітали працівники бібліотеки для дітей, які провели бібліотечний урок.

Вони розповіли, що в нашому місті є дім, де живуть книги , що кожна книжечка має свою кімнатку на поличках стелажів. Наголосили, що бібліотека є рідною домівкою не лише для книг, а й журналів та газет. Говорили про те,що читачем може бути кожна дитина, але потрібно знати і виконувати правила користування бібліотекою. Діти також із задоволенням грали в цікаві ігри, відгадували загадки.

А ще бібліотекарі презентували книгу місцевої поетеси Вікторії Забави «Пернаті історії від пані Вікторії». Збірка допоможе маленьким читачам вивчити пернату абетку та разом із сонечком,їжачком та жуком-короїдом помандрувати в чарівний світ казкослова.

Зустріч вийшла змістовною та емоційною. Учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування.

Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»Бібліотечний урок в дитячому садочку «Сонечко»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1