Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бійці Нацгвардії пікетують адміністрацію президента ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Бійці Нацгвардії пікетують адміністрацію президента ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯВ керівництві Нацгвардії, на базі в Нових Петрівцях під Києвом 350 солдат- строковиків збунтувалися і пішки вирушили до столиці.

Колона висунулася на Адміністрацію Президента, скандуючи гасла проти Петра Порошенка. За даними ZN.ua, перед цим бійці Нацгвардії протягом чотирьох діб вимагали виплатити їм грошове утримання, яке вони тривалий час не отримували.


Також нацгвардійці вимагали, щоб їм видали зимову форму та екіпіровку і зверталися з ними "як з людьми, а не з худобою".

Солдати мають намір домагатися від Президента звільнення командирів військової частини, що допустили подібне положення справ.

Перед тим, як покинути межі частини, бійці замкнули командирів в господарських приміщеннях.

Офіцери, вибравшись, намагалися наздогнати бійців і відмовити їх від походу на Київ, але безуспішно.


Між тим, командування Національної гвардії офіційно повідомило, що " проводить переговори з групою військовослужбовців строкової служби, які вийшли на акцію протесту в одній з частин під Києвом ".

"Військовослужбовці строкової служби, які відслужили відведений термін, вимагають демобілізації. нині між сторонами триває переговорний процес з метою врегулювання конфліктної ситуації",- йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії, оприлюдненому 13 жовтня.

Також у прес- службі зазначають, що керівництво Нацгвардії роз′яснює військовослужбовцям позицію держави з приводу відстрочки демобілізації і "наслідки організації даної акції", не уточнивши, про якій позиції держави і наслідки йдеться.


1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1