Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бійці ЗСУ отримають бойові модернізовані гелікоптери Мі-24

Бійці ЗСУ отримають бойові модернізовані гелікоптери Мі-24Їх оснастили новою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням

Конотопський авіаремонтний завод передасть Збройним Силам три оновлені гелікоптери Мі-24. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, гвинтокрили є модернізованим варіантом машини, який перебуває на озброєнні ЗСУ від 2012-го року. Їх показали під час святкування 85-річчя заводу.

Як стало відомо, гелікоптери оснастили новою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням. Вони мають нові українські двигуни.

Окрім ударних Мі-24, на авіаремонтному заводі модернізують і багатоцільові Мі-8. Усі роботи проводять у межах держзамовлення "Укроборонпрому".

"Ваш колектив (Конотопського заводу) дійсно забезпечує функціонування техніки та озброєння, яке постачається в АТО", - заявив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Крім того, льотчик-випробувач Конотопського авіаремонтного заводу Павло Козаков пояснив: "Мі-24 призначений для підтримання сухопутних військ у процесі ведення бойових дій. Це бойовий гелікоптер. У нього дуже багато бойових комплексів".

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1