Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Ближче до людей – принцип роботи Гуляйпільського об’єднаного управління»

Одним із основних завдань Пенсійного фонду України є покращення обслуговування громадян, в тому числі наближення усіх послуг до місця проживання людей.

Саме цьому була присвячена зустріч з новоствореною Воздвижівською об’єднаною територіальною громадою, яка відбулася 14 грудня 2017 року в селі Воздвижівка за ініціативи начальника Гуляйпільського об’єднаного управління Павла Науменка.

На сьогодні громада налічує близько 2700 мешканців трьох сел, з яких 716 осіб вже є пенсіонерами та мають середню пенсію в розмірі 2044 грн.

Основні питання, які були обговорені - це перспективи надання фахівцями управління, безпосередньо на території громади, послуг з використанням сучасних інформаційних технологій, з подальшою обробкою пенсійної документації у відокремлених підрозділах (бек – офісах ). Павло Павлович наголосив, що показником, який визначає дієвість та результативність роботи управління в цілому є саме надання високоякісних, соціальних та інформаційних послуг. Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяна Троян акцентувала увагу на порядок звернення громадян за принципом екстериторіальності та пояснила, як можна отримати роз’яснення з пенсійних питань, не відвідуючи Пенсійний фонд за допомогою веб - порталу електронних послуг.

Наприкінці зустрічі громаді надали для ознайомлення проект Угоди про плідну співпрацю з метою підвищення якості надання послуг та наближення їх до пенсіонерів.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко

gprda.gov.ua

«Ближче до людей – принцип роботи Гуляйпільського об’єднаного управління»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1