завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..195  Вперед
 

бердянск

Детальніше

Ось такі справи

Доброго ранку шановне співтовариство.Як завжди про хороше всі й так бачуть а от про те що не повинно відбуватися поговоримо.Спершу тема відпочинку.28червня було свято вихідний день тобто -День конституції України всі памятаймо а заходів у нашому райцентрі зась.Друге було свято день молоді спромоглися так це на самодіяльний концерт який бажав кращого тай що можна очікувати як люди працюють за спасибі в кращому випадку на мінімалку.І останнє Івана Купала мало того що дошка оголошень зовсім пуста
Детальніше

Виродство Світу

Виродство Світу
(Передрук із сторінки у Facebook "Йоган Борт"
Детальніше

ВІХИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Липень 2018 рік.

ВІХИ  ІСТОРІЇ  УКРАЇНИ. Липень 2018 рік.
Щастя в повітрі не в’ється, воно в боротьбі дістається.
2 ч. – 210 років тому народився Пассек Вадим Васильович (1808-1842), етнограф, археолог, письменник. Народився у московському Сибіру, куди був засланий його батько. Після навчання у Московському ун-ті – втратив викладацтво у Харківському ун-ті із-за приналежності до гуртка О.Герцена.. У родовому с.Спаському на Харківщині займався дослідженням старовини і залишив значний слід в історичній і етнографічній науках. Є автором
Детальніше

Ищу родственников.

Мой прадед был владельцем конезавода в Гуляй Поле. Это было до революции 1917 года. Не знаю, сохранился ли конезавод или нет, но Махно забрал его и расстрелял за отказ платить. ему мзду и отдать все нажитое. Может кто помнит или знает эту историю? Мне интересна вся эта история. Прошу помочь в установлении правды. Вся моя родня родом из Черниговщины.
Детальніше

«Крємльовскій «навічок»

«Крємльовскій «навічок»
На відміну від світу тварин, де не всяка скотина може бути хижою, у людському ж «мирі»… якраз навпаки: якщо людиноподібна істота є тваринною-скотиною, то апріорі це – хижак. Це, так би мовити, для вступу. А далі – по суті.
У поданому наборі голів – дві найвіддаленіші не є дотичними до Кремля, взагалі не мають ні найменшого стосунку до москвинів, до Московії, але їх блюзнірськи намертво приписали туди – і не хтось там інший, а дві наступні голови.
Так ось, один з них, з тих
Детальніше

Хижа тваринність.

Хижа тваринність.
Усе – війна, немає й досі миру,
Вже й рогачі в музеї подались,
А тиші, бачте, знову не до жиру,
Бо москалі зелені завелись.
Допоки Московія-РФ не стане, умовно і не умовно кажучи, Ямало-Ненецьким автономним округом, а у якості епіцентра, тобто кремля, тобто – проклятого місця – не буде слугувати… тамтешня буцегарня, і доки туди, на заміну Олегу Сенцову, не пересяде весь кремлівський каганат, – доти не буде спокою ні Україні, ні всьому світові.
Бо хижак, який
Детальніше

ВІХИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Червень, 2018 рік.

ВІХИ  ІСТОРІЇ  УКРАЇНИ.   Червень, 2018 рік.
«Та поки серце в нас живе, – / Нас не поставиш на коліна».
Володимир Булаєнко
1 ч. – 130 років від дня народження Кропивницької Олександри Марківни (1888-1969)), оперної та камерної співачки. Народилася у м.Єлисаветграді, нині м.Кропивницький, театральному мистецтву вчилася у батька Марка Лукича Кропивницького – письменника, драматурга і актора, співу та грі на фортепіано – у Франції та Італії. Мала великий оперний репертуар,
Детальніше

"Меридіани і паралелі".

"Меридіани і паралелі".
Пан Президент Трамп нагадує-є, щонайменше за віком, – американський «дарагой Лєанід Ільіч». Мається й ще одна паралель поміж цими двома «меридіанами», розведеними у часі і просторі, але вони («меридіани») і в ній – не оригінальні, тому не варто й подейкувати.
Московія хоч і «значітєльная» утвора-потвора, а стрибає заради хворобливого самоутвердження – мов моська – межи очі американцям, тобто перебуває-є на рівні, як і Північна Корея.
Володимир Пилипенко
Детальніше

"Каму-для каво сачінять…?"

"Каму-для каво сачінять…?"
До дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні.
«…І, прагнучи людське донищити коріння,
Він стільки, стільки нір для в’язнів поробив,..»
П.-Ж. Беранже, «Чотирнадцяте липня». Переклад з французької Миколи Зерова.
Ось погляньте но на цих двох миршавих чолов’яг: один з гармошкою, а у іншого, що у шапці, застеб штанів задертий майже аж до грудей. Але тут не вистачає, щонайменше, ще третього, який згодом, будучи (окрім того, що «вождем всіх часів і народів») на чолі
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..195  Вперед