завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ЩИРОСЕРДНЕ ВІТАННЯ

ЩИРОСЕРДНЕ  ВІТАННЯ
Детальніше

БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ

БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ
(Серія "Хижа Раша")
Пригадую, незабаром після підписання так званого Будапештського меморандуму 1994 року (далі - м/м), я прочитав його текст. З плином часу з пам’яті не вивітрилися лише дві емоції: що він є коморою улесливих обіцянок, от прямо так ‒ повна комора чувалів з обіцянками, і що мене від того… знудило.
Одним із завірителів-підписантів, як відомо, була Московія, як також відомо, - хижа утвора-потвора. Можна б на цьому і не продовжувати балачку. Але ба - це ще не все.
Детальніше

КОМЕРЦІЙНА ОБ’ЯВА

КОМЕРЦІЙНА ОБ’ЯВА
Детальніше

КОСМІЧНІ НОВИНИ

КОСМІЧНІ НОВИНИ
ЗЕМНИЙ КОМЕНТАР.
Негідно і по-космічному, і з позиції земного позиру оминути увагою інших переговірників.
Отже, коли подивитися на пана Макрона, навіть через окуляр космічного телескопу… яка пішла мілкота, аж до комізму, - у порівнянні із Франсуа Міттераном або Жоржем Помпіду, а тим паче з - Де-Голем.
Відносно пані Меркель, щоб не повторюватися стилістично, її вдало можна порівняти хіба що із Г. Шредером, а вже, приміром, з Гельмутом Колем, з Віллі Брандтом, з Конрадом Аденауером…
Детальніше

ЗІЗНАННЯ.

ЗІЗНАННЯ.Не можу зміркувати, хто написав ці рядки у мережі Facebook, але не одинижди переконався, що неперелевки дочитати до кінця, бо все всередині здавлює.
В.Пилипенко
Детальніше

ПРО ПІСНЮ ЖИТТЯ - "ВЖЕ ДОГОРАЄ НЕБОКРАЙ"

ПРО ПІСНЮ ЖИТТЯ - "ВЖЕ ДОГОРАЄ НЕБОКРАЙ"
Вона вже давно, враховуючи мій вік, і взагалі - натуру, стала моєю супутницею.
Слова написав Юрій Рибчинський, музику - Ігор Поклад.
https://www.youtube.com/watch?v=ZWPDj3ocmVo
Детальніше

Новогригорівка, ‒ Пурхівка моя!

Новогригорівка, ‒ Пурхівка моя!
"Новогригорівко, – Пурхівка моя!... Ти вічне лоно неньок-матерів, дівчат хутких, дзвінкоголосих…"
Ця чудова світлина – безцінна світлина, де у розквіті юності сидять Шушура Валя, Галаган Люба і Ткаченко Валя із села Новогригорівки (до радянського перейменування - Пурхівка) із всесвітньо відомої Гуляйпільщини славутного Запорізького краю, мабуть, - 1970 року.

Володимир Пилипенко, м.Бердянськ.
Детальніше

Пам′ятаймо нескорених, тих, хто в нерівному герці за честь Вітчизни поліг”

Пам′ятаймо нескорених, тих, хто в нерівному герці за честь Вітчизни поліг”
В с.Осипенко на Бердянщині 5 грудня, о 14.00, у День волонтера, напередодні Дня Українського війська (Дня Збройних сил України) відбувся захід з увічнення пам′яі борців проти встановлення тоталітарного режиму за результатами виїзних засідань обласної науково-редакційної групи проекту «Місця пам′яті Української революції 1917-21рр..», згідно “Плану обласних заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на 2017-2021 роки”” ;
- й віддання данину пам`яті й шану
Детальніше

«…Розбойники, людоїди Правду побороли…» (Т.Г.Шевченко)

«…Розбойники, людоїди Правду побороли…» (Т.Г.Шевченко)
Дякувати Сергію Єсеніну, що написав вірша про чорного чоловіка, він як ніби у воду глянув. На цій чорнині - всі чорні. Чорнота пішла зліва направо вниз і вверх, і скрізь і всюди. Рижість - то лише природна маска.
Так ось цей рижий-чорний, коли обрався президентарем, то тойді сів і поміркував: що можна ще вчинити з людом, з яким вже скоїв той, що ліворуч, тобто - голодомори, репресії? І надумав - не сплачувати тотально і роками заробітну платню і пенсії. тобто плювати на біологічні закони
Детальніше

Жива історія малої Батьківщини

Жива історія малої  Батьківщини
30 листопада, з нагоди столітнього ювілею, вихованці гуртка «Джерельце» та співробітники Осипенківського краєзнавчого музею завітали до шанованої в селі ювілярки Катерини Федорівни Кальченко (Куриленко), яку у ці дні вітали родичі й односельці, керівники громади.
Народилась Катерина Федорівна в селянській сім’ї в Новоспасівці, згідно з паспортними даними, 24 листопада 1919 року, (хоча в родині здавна закріпилася традиція вітати іменинницю саме 30 числа цього ж місяця), мужньо пережила багато
Детальніше