Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ДЕМОКРАТИЯ ПО-ГУЛЯЙПОЛЬСКИ

Еще совсем недавно с удовольствием заходила на страничку «Інформаційно - розважального порталу присвяченого Гуляйпільському району». Здесь можно было прочитать Гуляйполские новости, увидеть фото и видео разных мероприятий что проводились в городе, поделиться своим мнением по поводу каких-то событий и познакомиться с мнением других, пусть даже не согласных с тобой жителей города.
Иногда, скажу откровенно, восхищалась смелостью и умением некоторых блогеров высказывать свои мысли о местной власти не боясь «инакомыслия». Очень уж откровенно они высказывались о Дудке, Гуре, Немиче и других представителей прошлой власти.
«Так у нас же ДЕМОКРАТИЯ» - скажите вы. Да, демократия, но какая-то она у нас «однобокая». А как известно, «однобокая демократия» закономерно рождает «ущербный патриотизм».
Приведу пример. 25 мая один из авторов написал очередную разоблачающую статью с красноречивым названием ««Непотопляемый» чинуша!». На этот раз под раздачу попало семейство Науменков. Но вот в комментариях тема «не пошла», а наоборот, мягко перешла к нынешней, новоизбранной власти. Вот тут-то наши соотечественники по старой доброй традиции и прошлись по «новым» руководителям и кандидатам в руководители: Клешне, Тыхенко, Власенко, Домбровской. Они-то ведь даже предположить не могли, что лить грязь можно только на «папєрєдніков», а здесь, извините, ТАБУ! Вот поэтому все комментарии, которые не устраивали сегодняшнюю власть были заблокированы.
Сегодня, читая статью ««Непотопляемый» чинуша!» мы уже не увидим этих комментариев. Но не стоит забывать, что мы живем в славном Гуляйпое, где услышанное, а тем более прочитанное один раз передается народом из уст в уста. Причем информация при этом становится более сочной и реалистичней.
Вот, уважаемые ГУЛЯЙПОЛЬЦЫ, думайте сами, решайте сами, нужна ли нам такая вот ДЕМОКРАТИЯ ПО-ГУЛЯЙПОЛЬСКИ…
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  05 червня 2015, 11:32цитувати виділене
По-перше, обговорення дійсно треба переводити в інше русло - ділове і конструктивне, а не вказувати на бруд, хто з ким. Це начебто офіційний сайт, а не гуляйпільський базар, де язиками без діла чешуть! А по-друге, стару гвардію в жодному разі не можна пускати до руля! Боже вас храни від підтримки нинішніх опозиціонерів!!! І ще одне: сьогодні є одна замануха, на яку більшість людей купляється. Опозиціонери говорять, що вони за мир. Однак сьогодні є дві категорії людей - це справжні і патріоти и ось ці, що за мир. Так знаеєте в чому різниця між ними? Так ось! Патріоти відстоюють свою землю, до останнього подиху - на полі бою, за Україну. А ось ті, що за мир, так звані опозиційні блоки, - вони за мир, але не проти здатися Росії. Точніше - вони всіма руками за те, щоб сюди прийшла Росія. Ось саме це називається Колабораціоні́змом, або, простою і зрозумілою мовою - добровільна співпраця із запеклим ворогом, який убиває твій народ, твоїх дітей, чоловіків і ні в чому не винних мирних людей, а ти їм ще й ноги за це цілуєш! Так що, шановні, дуже уважно дивіться на мир, що вам пропонують, і на людей, які пропонують вам такий псевдо-мир! Вам будуть ще пудтрити і пудрити мозги! АБСТРАГУЙТЕСЯ, АНАЛІЗУЙТЕ і БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  SLana  01 червня 2015, 18:40цитувати виділене
Повністю підтримую політику Адміна сайту - перетворювати обговорення статті у відвертий злив інформаційного бруду (не важливо на чию адресу) - це нікчемство. Не буду ні захищати, ні лаяти як "героїв", так і "горе-коментаторів" блогу «Непотопляемый» чинуша!», проте, шановне панство,давайте краще конструктивно обмірковувати майбутнє наших дітей та онуків, аніж мутне минуле "папєрєдників", які відверто сподіваюсь не отримають другого шансу "порулити" районом.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  01 червня 2015, 16:24цитувати виділене
Wildcat "Як то кажуть, свиня болото знайде" - дякую за "комплімент".
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 15:37цитувати виділене
MahnoGrad.com: "обговорювати владу треба, любу, за це ніхто тут не блокує. Бан був за наклеп" - ПОЖИВЕМ - ПОБАЧИМ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 15:35цитувати виділене
Julia77: що ви, панянко, звичайно ж ви "тих вояк не роздягали, і в нет не викладали". ви просто притягнули ту бридоту на сайт, який відвідують і дорослі і діти. Як то кажуть, свиня болото знайде
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  01 червня 2015, 15:31цитувати виділене
Wildcat, обговорювати владу треба, любу, за це ніхто тут не блокує. Бан був за наклеп, чи ви свічку тримали?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1189  PRO100  01 червня 2015, 15:26цитувати виділене
Я щось не пригадаю щоб місцевих ригів тут хаяли з першого дня їх призначення?? Зато риги налетіли на Клешню з першого дня його призначення, причому тупо без повода враховуючи, що мабуть років 5 його в Гуляйполі взагалі небуло. Як відомо працював він в Пологах на мезі. Всі хто був на призначенні Клешні в "Сучаснику " звернули увагуна те яке відношення до Клешні в запорізькій ОДА тому хлопці з перших днів вирішили по всих фронтах затоптати кандидата, якого видвинули від проукраїнських партій та Громади міста.
Wildcat шановний не путайте демократію з говнометанням. Те що Дудка мріє про народну республіку в Гуляйполі, всім це відомо бо його поведінка і поступки за це говорять, памятаємо про державні прапори, як вони зникали потім зявлялися на офісах, памятаємо і тітушок яких науменко з гурою і поповичем відправляли в Києв памятаємо і як Боровик мінтів з тітушками в Запоріжжя відправляв 26 січня бити людей. Памятаємо як Дудка три рази кладку відкривав за яку заплачено майже міліон гривень хоча вона явно того не варта. І любовниць ми б тут не обговорювали аби їх тримали подалі від скандалів..А головне що прощати Дадці не можна це продаж нас всих, це пропихання кар"єра в Гуляйполе! Такщо Wildcat давайте обговорювати справи, а не "одна баба сказала"
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  01 червня 2015, 15:21цитувати виділене
Бррр-бррр щось я нічогісенько не зрозуміла (((( що вам не довподоби?
Дякую за "екстровагантну панянку" але ж замітьте, я тих вояк не роздягала, і в нет не викладала

А те, що вони вирішили так позувати, то я за це не несу відповідальності, як говорять з пісні слів не викинеш.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 15:14цитувати виділене
Ще ні
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 15:12цитувати виділене
О такий раптовий кінець
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  01 червня 2015, 15:12цитувати виділене
Опять зрада.. та шож такое... говорить не дают, чиновников обижают, "громада" крайние, а кончили так вообще обсуждением любовниц. У вас есть впоросы к администратору? Можно задать их лично наверное. Только понимайте, что на сайте вы товар генерирующий контент и просмотры для рекламы, не более.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 15:06цитувати виділене
Да Боже упаси! Кого можно было критиковать - "иных уж нет, а те далече"... Остались только белые и пушистые.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 14:35цитувати виділене
Терпеть не могу людей, которые позволяют себе осуждать других, но вместе с тем не позволяя другим критиковать себя.

Давайте визначимо таких людей і разом з вами їх прокритикуємо,якщо звісно є за що.

Щоб в нас не було:«Однобокая демократия» закономерно рождает «ущербный патриотизм»
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 14:22цитувати виділене
«Однобокая демократия» закономерно рождает «ущербный патриотизм»
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 14:20цитувати виділене
«Однобокая» демократия. Терпеть не могу людей, которые позволяют себе осуждать других, но вместе с тем не позволяя другим критиковать себя. И поверьте, это я слишком мягко выразила свою мысль. Не хочу уподобл@ться НЕКОТОРЫМ авторам.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 14:03цитувати виділене
Wildcat що Вас так обурює?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 13:47цитувати виділене
Як говорять в Одесі "Я вас умоляю! Перестаньте этих глупостей!" З яких це пір цей сайт став таким цнотливим? Чи може мені треба нагадувати ті вислови які дозволяє собі ГРОМАДА? Чи кинути ссилку на фото вояк де вони в чому мати народила (а на цей сайт заходять діти) однієї екстровагантної панянки? "Попереджаю останній раз, хто буде переходити на сбистсті, з фаміліями і обвинуваченнями банитиму без розбору, вам базарю мало? Як баби базарні.." - тоді доведіть будь ласка всім до відома список тих осіб, на особистості яких неможна переходити. А то недай Боже хтось знову напише не про того кого слід.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 13:28цитувати виділене
Може думку треба висловлювати так щоб нікого не образити?

MahnoGrad.com 30.05.2015 в 09:58:25
Попереджаю останній раз, хто буде переходити на сбистсті, з фаміліями і обвинуваченнями банитиму без розбору, вам базарю мало? Як баби базарні...


До речі вказано точне місце де не будуть банити
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  01 червня 2015, 13:22цитувати виділене
Так. у мене є право вільно висловлювати свої думки, але де гарантія того, що ящо моя думка буде розбігатися з думкою адміна мене не заблокують?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 червня 2015, 13:17цитувати виділене
Ви в мене це питаєте? Вибачте я не адміністратор.
Але у Вас є право вільно висловлювати свої думки.Це ж гарно правда?
 0  або  
Завантажити ще 7, залишилось 7