Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дивна позиція голови РДА...

28.05.2015 громадськими активістами міста новоспеченому голові Гуляйпідльської РДА було надіслано лист, з вимогою звільнення з посади заступника голови РДА Науменка П.П.Який очолював 15 років Партію регіонів в районів (!!!)..і далі продовжує працювати, змінивши "синій колір на нейтральний"
Здавалося б Клешня А.Г. повинен був відразу підтримати цю вимогу, як задокументований аргумент і підтримку, для формування своєї команди однодумців... Але судячи з відповіді, яка додається виникає сумнівне питання хто ж керує адміністрацією "Голова" чи "Шия"в особі заступника голови? І чого варта була така заміна... Думайте...
Дивна позиція голови РДА...
Дивна позиція голови РДА...
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 червня 2015, 12:39цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  26 червня 2015, 12:28цитувати виділене
Dikun, все доказывает с точностью все наоборот, что вы неадекватный человек
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 червня 2015, 12:09цитувати виділене
Я казав,що Optimist не адекватна людина,попередній коментар тому підтвердження.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  26 червня 2015, 11:30цитувати виділене
Dikun, тупые комментарии это у вас, я же задал вам был вопрос, а вы написали( вот это каша...) Вижу здравого рассудка у вас как не было, и не будет, только и знаете как просто промычать пару слов, и сразу прячетесь, каша в голове это у вас, и скажу почему, вы пытаетесь типа что то сделать, но у вас так ничего и не получается. А то что вы занялись благотворительностью, это хорошо, только скрываете свою черную бухгалтерию, прикрываясь добрым дяденькой, помогаете людям, благотворительность это же теневой заработок, с АТО же привозите разные вещи, и не говорите что и это не правда.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 червня 2015, 10:30цитувати виділене
Wildcat 25.06.2015 в 16:14:18
Ну який же Dikun "чиновник"? Він звичайна БАЗАРНЯ БАБА (в найгіршому розумінні цього слова), до того ще й, як правильно підмітив fredfrumos, БЕЗГРАМОТНА. І весь його лекторат (дивіться, хто підписував того пасквіля), теж родом з БАЗАРЮ.


Жалко що Ви Wildcat трохи тупенька, бо писав звернення той хто отримав відповідь(але це не обов*язково)
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 червня 2015, 10:15цитувати виділене
Вибачте Шевченка,51.

До зустрічі за конкретними справами!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 червня 2015, 10:13цитувати виділене
Optimist я ваші тупі виступи коментувати навіть і не збираюся.

а подякував що саме мене не віднесли до касти чиновників,бо у вас є такі негідники що кидають тінь на всіх нормальних людей.

Оце написав оптиміст:zaya19855, вы наверно не поняли смысл комментариев, я например не хожу и не ору, что какие все плохие и ничего не делают, у нашей (Громады Гуляйполя) совсем нет понятия как человечность, понимание, оценивать ситуации, и так далее, я уже давно не школьник, я если кому то помог, я не бегу куда то и не ору, что я помог, и не говорю как помог, главное что знает тот человек, которому я сделал добро, и не раз помогу, ситуаций в жизни хватает, и сейчас такое время, что без взаимопомощи просто не обойтись, ну а наша (Громада) Только и умеет свои писульки печатать, и бегать орать во всю глотку, какие мы классные Человек, который реально адекватный, и оценивает всю ситуацию,не станет бегать, и всем глаголить, что он например какому то Пети или Васе помог, люди будут сами говорить, о делах того кто им помог, на деле а не на словах, а у нас как не у людей, шиворот навыворот, там где кто то пытается сделать или чем то помочь, так его с ног до головы обсирают У каждого свое мнение, как говорят, сколько людей, столько и мнений.

Дорогенькі мої Optimist і Wildcat запрошую вас особисто в*язати маскувальні сітки для фронту.Нічогісінько вкладати не треба, люди принесли матерію, хтось пігмент, хтось викраив в колір хакі. Просто стати і в*язати. Покажіть свій патріотизм ділом.
До речі це стосується всіх, ЗАПРОШУЮ ВСІХ ВУЛ.ШЕВЧЕНКА,55.

щО СТОСУЄТЬСЯ ЛУТОХІНА...як тобі оптиміст до нього далеко... приблизно як до Києва рачки
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  25 червня 2015, 22:14цитувати виділене
Gulyaypole - але ж ніхто не оспарює усі ці факти. Вас спитали - ваші пропозиції?
Шаг №1....
Шаг № 2....
ну і т.п.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 50  Gulyaypole  25 червня 2015, 22:04цитувати виділене
Риба гніє з голови. Я маю на увазі, поки що наше державне керівництво зробило народу таке "покращення", аж страшно. А як район рятувати - то головний біль.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  25 червня 2015, 21:58цитувати виділене
Gulyaypole - а яке ваше бачення? ваші пропозиції?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 50  Gulyaypole  25 червня 2015, 21:46цитувати виділене
Ніяк не пойму, невже той, хто почав цю тему - дивна позиція голови РДА - ніяк не розуміє, що голова РДА - це крісло, яке не вирішує, а здебільше виконує вказівки зверху. Це місце між молотом (народом) та наковальнею (вищім керівництвом). Взагалі, хочу сказати, що боротися треба зараз гуртом за те,щоб район залишився...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  25 червня 2015, 21:43цитувати виділене
"Ведь не все любят сплетничать." До відома..... "Сплетня- слух о ком-либо, чём-либо, обычно основанный на неточных или заведомо неверных, нарочито измышленных сведениях"

Якщо ви так громко про це заявляєте, то тоді оперуйте фактами: кого зганьбили? які відомості вам здалися вигаданими?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  25 червня 2015, 19:24цитувати виділене
zaya19855, вот вижу хоть кто то реально нормально рассуждает, мне просто не верится, что такие как вы, реально оцениваете ситуацию, может и соглашусь в чем то, а может и нет. Громада Гуляйполя, это не только жители города, я имел в виду, таких членов громады, Дыкун, Левченко, Лутохин, Власенко, и так далее членов (Громады) Ведь не все любят сплетничать.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 768  AlexZ  25 червня 2015, 19:06цитувати виділене
Взагалі то якби не громадські активісти міста поблизу нас уже була б здоровенна дірка у землі, по тому Оптимісте та Вілдкет ви гоніть та не заганяйтеся. По тому помилки вибачити можна, на відміну від продажності деяких політиків та громадян, які готові за 30 серебряників слугувати.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  25 червня 2015, 19:03цитувати виділене
Optimist давайте розставимо крапки над "І" По-перше, громада це всі жиетлі які проживають в Гуляйполі, ви в тому числі, тих людей яких в, з явним "негодованием" називаєте громадою такі самі люди, в яких купа роботи, платежі та непогашені кредити, більшість з яких просто розриваються між тим як виділить в свій робочий час пів-години щоб понести той смамий запит в будь-яку срганіз. чи установу, а перед цим його ще необхідно грамотно сформулювати, на що як ви напевне розумієте,так як ви вже давно не школьник, а потім за результатом першої відповіді робиться наступний запит, для якого необхідно знову ж таки витратити стільки свого особистого часу, як і на пеший. Все це з повним розумінням того, що ніякий Київу і Запоріжжю Гуляйполе не потрібне,що коже вирішує свої проблеми сам. а потім отримані відповіді та інф дається, щоб інші гуляпільці бачили, знали і розуміли хто є хто, і які можливі шляхи вирішення, що ви називаєте "ором".. Ви знаєте що "каждый мнит себя стратегом, видя бой со торони", і ніхто не хвастається тим що хтось поміг якомусть знайомому -то особисте...Знаючи цих людей, і бачучи цей процес з середини, мені просто гидко слухати, як якийсь "ротозей",чия суспільна діяльність обмежується стиранням клавіатури, в загальнодоступних чатах оцінює адекватністьі людяність інших... знову ж таки при тому що ви давно не школьник...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  25 червня 2015, 18:12цитувати виділене
Julia77, в ваших блогах, и комментариях, я вижу один смысл, вы очень обиженны на жизнь, хорошего мужика вам как пить-дать не мешает, и здравого рассудка, только один бред и жалость на жизнь, но как говорятся. Бог с вами!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  25 червня 2015, 18:07цитувати виділене
"zaya19855, вы наверно не поняли смысл комментариев" - а що є смисл не спокушайтеся....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  25 червня 2015, 17:32цитувати виділене
zaya19855, вы наверно не поняли смысл комментариев, я например не хожу и не ору, что какие все плохие и ничего не делают, у нашей (Громады Гуляйполя) совсем нет понятия как человечность, понимание, оценивать ситуации, и так далее, я уже давно не школьник, я если кому то помог, я не бегу куда то и не ору, что я помог, и не говорю как помог, главное что знает тот человек, которому я сделал добро, и не раз помогу, ситуаций в жизни хватает, и сейчас такое время, что без взаимопомощи просто не обойтись, ну а наша (Громада) Только и умеет свои писульки печатать, и бегать орать во всю глотку, какие мы классные Человек, который реально адекватный, и оценивает всю ситуацию,не станет бегать, и всем глаголить, что он например какому то Пети или Васе помог, люди будут сами говорить, о делах того кто им помог, на деле а не на словах, а у нас как не у людей, шиворот навыворот, там где кто то пытается сделать или чем то помочь, так его с ног до головы обсирают У каждого свое мнение, как говорят, сколько людей, столько и мнений.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  25 червня 2015, 17:28цитувати виділене
Wildcat загалі своєї думки немає, Optimist - тільки других обговорити ладен
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  25 червня 2015, 17:10цитувати виділене
Optimist і Wildcat,читаючи ваші коментарі таке враження що в класі сидять двоє вискочок на задній парті, і хто голосніше крикне якусь гидоту,..той крутіший.... Критика сприймається від того, хто сам щось робить. Я більш як впевнена, що біля ваших воріт є по такій самій ямі, і що ніхто з вас обох її не засипав,...що жалко грошей??, і ваша "базарна"грамотність закінчується цим чатом, що дуже схожа просто на собачу гавкотню з будки... А коли стане питання вирішить якусь проблему, то ваші язики будуть під "гарним хвостом павліна" і ви будете чекати якогось "безграмотного,з кучою граматичних, стилістичних і орфогрфічних помилок" барана, типу з "громади" який скаже стаду що робить, куди і що писать.... Може я звичайно помиляюсь і ви двоє розумні інтелігентні люди бальзаківського віку, які вже досягли великих висот і на вас треба рівнятися іншим... тоді я вибачаюся... А якщо це не про вас... то ці коментарі дійсно собачій гавкіт, який стає голоснішим тоді коли караван йде у правильному напрямку...
 0  або  
Завантажити ще 20, залишилось 22