Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Свобода слова під загрозою. Частина 2

Це те в чому звинувачує мер
Свобода слова під загрозою. Частина 2

А це наша відповідь, яку відмовилася друкувати газета *Голос Гуляйпілля*
Свобода слова під загрозою. Частина 2
Свобода слова під загрозою. Частина 2
Свобода слова під загрозою. Частина 2
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  20 серпня 2015, 21:02цитувати виділене
До речі є ще така тактика, ну я чогось думаю не в газеті а в райраді: не знають що робити чекають не друкують придумують якусь гадость. А потім надрукують з коментарями, чи ще з якоюсь брехнею. Брудна техногогія . Чи працювати в нас уміють а цьому навчилися.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  20 серпня 2015, 20:42цитувати виділене
Насправді вже це сказали.Чекаємо до суботи.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  20 серпня 2015, 20:33цитувати виділене
Думаю, що цю статтю в газеті не надрукують, скажуть, що місця немає.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  20 серпня 2015, 20:08цитувати виділене
Мудрі слова і що?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  20 серпня 2015, 17:08цитувати виділене
Це слова Дейла Брекенридж Карнеги
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  20 серпня 2015, 17:05цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  20 серпня 2015, 12:50цитувати виділене
1ghfdsq дуже погано ,що Ви не прийняли участь особисто в обговоренні,але дуже добре що всеж таки подивилися. Раніше в такому форматі обговорень не було. Мабуть було не досконало, всі разом будемо вчитися проводити громадські обговорення і разом приймати рішення.

"Я ТЕЖ ХОТІВ ТАКУ КУКЛУ,А ДЯДЬКО ОЛЕКСІЙ ВІДАВ ВАСІ ,А Я БУВ СЛУХНЯНІШИЙ" Ви знаєте кому віддав КУКЛУ Олексій і на яких підставах? Дуже погано що Олексій почав плутати власність громади з своєю особистою.
Насправді в мене руки не трусяться бо я гроші заробляю чесно. А от руки повинні труситися в тих хто бере хабарі і на власний розсуд розпоряджається майном яке йому не належить.
І на рахунок хто кого годує. Я дуже вдячний своїм покупцям вони не тільки мене годують, а і найманих працівників - моїх колег.
А от Олексій мабуть забув хто його годує.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  20 серпня 2015, 09:43цитувати виділене
"А що до піару,не кривіть душею, видно куди Ви цілите і в яке крісло мітете. Задайте собі питання- ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ЦЬОГО?"
Кумедні є люди ))) от чому Неміч - готовий, Дудка - готовий, Науменко - готовий, Клешня- готовий, Бірюков - готовий, Карнаух - готовий, Єрмак - готовий і т.п.???????????
А ДИКУН - НЕ ГОТОВИЙ!
Блін аж кумарять.....а вони всі ЯНГОЛИ У ТЮБІБЄЙКАХ??? Так???? Вони НАЦІОНАЛІСТИ УКРАЇНИ ЗАВЖДИ НИМИ БУЛИ З САМИХ ПЕЛЮШОК!!!!!!!!!!
Тоді питання, а як вони вижили????? Більше того, як вони мають такі високі положення? владу? ГРОШІ???
Дивні є "людішки"......
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  20 серпня 2015, 01:13цитувати виділене
Оце дискусія! Пам′ятаю вчительку, яка проводила цілі уроки на антирелігійну тему, а коли у Гуляйполі з′явилася церква, стала її частим прихожанином. Багато вчителів, щоб якось вижити в 90-ті стали торгашами, багато поміняли свої погляди, і це нормально, а людей оцінюють по їх добрим ділам. Якщо кожен житель міста зробить маленьке добре діло(поприбирає біля свого будину,під′їзду, кине в урну папірець), то місто преобразиться на краще. А так маємо, що маємо. А таких небайдужих як Дикун нам потрібно побільше. Хочется написати цитату Джека Лондона: «Не так страшен убийца, самое большое, что он может сделать — это убить. Не так страшен вор, самое большое, что он может сделать — это украсть последнее. Не так страшен предатель, самое большое, что он может сделать — это предать. Не так страшен подлец, самое большое, что он может сделать — это подлость. Как страшны равнодушные люди. Именно с их молчаливого согласия совершаются в мире и убийства, и воровство и предательство, и подлости». Навіть те, що тут проходять суперечки, вже добре - "в споре рождается истина". Може колись і навчимося поважати думку іншого.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 23:06цитувати виділене
Дивлюсь на фото останього звоника (невідомо якого року)Андрію Ви з стрічкою (як пам ятаю червоною)через плече і прапором в руках.Пропоную краще згадати.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  19 серпня 2015, 22:29цитувати виділене
Дикун, вы как тот пингвин, который ищет там, где есть пищи и теплее, не пора бы уже определится? Блин забыл, курятник это же ваша стихия жизни, так держать главарю своего домашнего курятнику. Дикун Андрей Иванович. Главный петух своего гарема домашних животных.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 22:28цитувати виділене
Дивились всією родиною відео(Громадське обговорення щодо встановлення пам*ятника на центральній площі міста).Ваші нападки на Неміча просто смішні.Нагадує сварку дітей у пісочниці"Я ТЕЖ ХОТІВ ТАКУ КУКЛУ,А ДЯДЬКО ОЛЕКСІЙ ВІДАВ ВАСІ ,А Я БУВ СЛУХНЯНІШИЙ"
А що до піару,не кривіть душею, видно куди Ви цілите і в яке крісло мітете. Задайте собі питання- ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ЦЬОГО? Требувати,кричати,бачити недоліки інших,кричати що Я-пропонував таке,Я- говорив сяке,Я,Я,Я,Я,Я...і виходить ...Я-громада. Ми таке вже проходили. КРИЧАТИ і ПРАЦЮВАТИ це різні речі.А знаючи як Ви заробляєте собі на життья.Як у Вас трусяться руки коли Ви розраховуєтесь з людьми .Ви торгаш,а не керівник(СПІКУЛЯНТ)-Купив за 1гривню,а продав за 3 гривні СВОІЙ ГРОМАДІ НЕ ОРІХІВСКІЙ НЕ ПОЛОГІВСКІЙ ,А ГУЛЯЙПІЛЬСКІЙ от і подумайте ХТО ВАС ГОДУЄ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 22:25цитувати виділене
НІ!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 серпня 2015, 21:27цитувати виділене
Так Ви моя вчителька?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 21:06цитувати виділене
Прошу мені вибачити.Тільки вивчаю клавіатуру і взагалі ПК.У моєму віці це не легко.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  19 серпня 2015, 20:40цитувати виділене
Дикун пиариться, как ни как а выборы скоро, нужно же показать какой он хозяин своего курятника, перья скоро сами отпадут, герой Гуляйполя, который борится за справедливость, за правду, хотя сам не лучше любого алкоголика, которым он раньше был, пытается себя показать вожаком курятника, будто он царь и Бог нашего города Гуляйполя, просто сколько его знаю, он всегда менял флаг и взгляды политические, чтоб ему было только хорошо, как в фильме, меняет будёновку, пришли красные он под них подстраивается, пришли красные он тоже меняет будёновку, и так каждому угождает, герой хренов, иди в АТО, и докажи что не херой хренов, а нормальный мужик, или со здоровьем проблемы? Хотя такому здоровому мужику, только вагоны разгружать надо, да помню сам не разгружал цемент с вагонов, а простых смертных заставлял это делать, 40 грн за разгрузку 60 тонн цемента, херой хренов диванный...!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 серпня 2015, 19:57цитувати виділене
Звісно що відповідь буде.

О.Плаксу знаю,але рядом ми не могли стояти бо навчались в різних класах. З прапором бігали інші. А очкарик був не спорю.

А до чого тут вибори?

Надіюсь що Ви не моя вчителька,бо дуже вже безграмотно пишете.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 17:59цитувати виділене
ГДЕ ОТВЕТ?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 17:49цитувати виділене
Много уважаемый А Дыкун ПИАРИШСА перед ВЫБОРАМИ. А помнитса перед школьными линейками СШ 4 похожий на Вас очкарик бегал с КРАСНЫМ флагои ВЛКСМ .И гордо драл в верх подбородок стоя по правую руку Лены Плаксы.КАКЖЕ ВЫ ПРОЗРЕЛИ И СТАЛИ ТАКИМ ЯРЫМ НЕНАВИСТНИКОМ ИЛИ ВАМ ШТОТО ЗАЩЕМИЛИ в душе.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  19 серпня 2015, 17:35цитувати виділене
 0  або  
Завантажити ще 3, залишилось 3