Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Повідомлення про акцію «МАЙДАН ГНІВУ» в місті Гуляй-Поле

Повідомлення  про акцію  «МАЙДАН  ГНІВУ» в місті Гуляй-Поле
25.08.2015 № 17

До міжнародних організацій, засобів масової

інформації і широкої громадськості

До Гуляйпільської райдержадміністрації

До Гуляйпільської міської ради

До Гуляйпільського РВ УМВС

Виконуючи свої правозахисні функції і статутні завдання по захисту людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд) як громадська правозахисна організація, на підтримку Всеукраїнського «ДНЯ ГНІВУ» в м. Києві та інших містах України, для припинення тарифного геноциду, масового вбивства українців в неоголошеній договірній війні і організованих системних злочинних зловживань корумпованої бандократії, у відповідності до Конституції України, власних статутних повноважень та у зв’язку :

− з повною відсутністю державного забезпечення законності і правопорядку в Гуляйпільському районі, Запорізькій області та в Україні в цілому;

− неприпиняючими злочинними діями органів державної влади щодо громадян, їхнього майна, робочих місць, непорушних конституційних і соціальних гарантій, прав і свобод;

− порушенням прав громадян України на життя і безпечне існування в умовах неоголошеної війни, зумисного шахрайського обвалу національної валюти з відповідним ростом цін, відсутністю індексації зарплат і пенсій та застосування бандитських тарифів на ЖКГ, що перевищують в рази доходи простих українців,

– повідомляє про проведення правозахисної акції «МАЙДАН ГНІВУ» в місті Гуляй-Поле у відповідності до ст.ст. 3, 5, 8, 9, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 39, 40, 55, 64 Конституції України.

Час проведення правозахисної акції – з 10-ої години ранку 27, 28, 29 серпня 2015 року. В разі застосування силових методів чи неприйняття негайних заходів по забезпеченню конституційних прав і свобод та законності і правопорядку – правозахисна акція може бути переведена в режим безстрокової.

Місце і форма проведення правозахисної акції – протестні мітинги в центральному парку м. Гуляй-Поле навпроти Гуляйпільської райдержадміністрації та в інших місцях центру міста.

Кількість людей, що будуть приймати участь в правозахисній акції – 10 – 30 чоловік.

Можливе збільшення учасників до 100 – 500 чоловік при підтримці співчуваючими та виїзді родинами.

При пересуванні від одного місця до другого мітингуючими чи пікетуючими не буде здійснюватись ніяких перешкод громадському транспорту та порядку.

Мета проведення правозахисної акції – привернення уваги центральних українських та міжнародних засобів інформації, перших осіб державних органів влади до жахливих порушень прав людини і громадянина в Україні, захист і відновлення порушених конституційних прав і свобод та належне забезпечення законності і правопорядку відповідно до Конституції України.Засновник і президент Фонду С.П.Стеценко
http://mahno.info/dokumenty/zayavy-zvernennya/447-povdomlennya-pro-akcyu-maydan-gnvu-v-mst-gulyay-pole.html
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 20:44цитувати виділене
Julia77 У Вас мабуть нема дітей ? 1вересня всеж таки свято ,день знаннь.Дітям важливо бачити коло себе батьків на лінійкі в школі.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 15:05цитувати виділене
Юлія 77 Ви випадково не шизофренік ?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  28 серпня 2015, 07:21цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  28 серпня 2015, 00:42цитувати виділене
Тут просто по текстам "фонда" видно — буча. Притом руками самых необразованных лохов люмпенов. А суть проста — срубить бабла "за организацию".
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  27 серпня 2015, 23:50цитувати виділене
Суть не в особистостях, суть в іншому....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  27 серпня 2015, 22:06цитувати виділене
Это сумашедший юрист Стеценко что-ли ? Кончились лохи которых можно было подоить в судах, решил "фонд" забабахать?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  27 серпня 2015, 18:14цитувати виділене
і не боїться називати себе патріотом України має боронити свою державу!
(Здається, ніщо інше, як проплачена провокація) - звичайно проплачина (тільки ким??? у вас що з логікою туго?) Звичайно ж все добре, гарні зарплани, доступні ціни на товари, справедливі тарифи, чесні чинуші, не гинуть кожен день хлопці, не здається територія, не міняється головний закон (Конституція!!!, мир, мир,мир....все просто зашибісь як кльово!!!
Ви вже без копійок і думку мати невзмозі?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  27 серпня 2015, 18:10цитувати виділене
Співвітчизники, тут нічого пояснювати і розжовувати, якщо ми дозволимо "кишеньковим" депутатам Верховної Ради проголосувати 31 серпень За зміну Конституції, то з нашої мовчазної згоди буде запущенна ланцюгова реакція розвалу України. Слідом за Донбасом "особливий статус" зажадають у Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, а потім і в Західних областях України і ми повернемося до епохи Київської Русі, коли Київ ніби і був столицею, але все князівства були самі по собі. Така міжусобиця робила Київську Русь слабкою перед зовнішньою агресією. Я нагадаю, ця роздробленість зрештою вилилася в те, що частина Русі захопили поляки, а іншу частину москалі і наша країна перестала існувати на карті світу на багато століть. Розумієте про що я? Історія має спиралевидний характер і зараз все вказує на те, що історичні події багатовікової давності повторяться знову.

Освіжіть трохи пам′ять. Хто на вашу думку автор тексту "мінських угод"? Згадуйте! Це був Путін! Весь текст "мінських угод" на 100% збігається з так званими "мирним планом Путіна для України з 7 пунктів", який він придумав рік тому. Путін не дурень, він чудово розуміє, що на Україну чекає розвал, якщо його "мирний план" спрацює і тоді Росія відрубає шматок нашої країни аж до Дніпра, а частину, що залишилася мабуть планує відтяпати ЄС, якщо судити по тому, що Ангела Меркель і Франсуа Олланд так активно лобіюють "мінські угоди". Не думаю, що Порошенко у справі, я думаю, що Путін, Меркель і Олланд розігрують карткову партію "в дурня" і ви розумієте так, хто в цій карткової партії дурень?

31 серпня депутати Верховної Ради запустять ланцюгову реакцію розвалу України, а ти будеш спостерігати за цією подією в прямому ефірі по телевізору і просто обурюватися?

Який план? Всі, у кого є можливість, або на авто, або на поїздах, з′їжджаємося до Києва, щоб до 9:00 ранку 31 серпня навколо Верховної Ради утворити багатотисячне живе кільце і не допустити депутатів в будівлю Ради і не дати їм можливість проголосувати. Тримаємо блокаду Верховної Ради до опівночі, а там дивись за обставинами. Готуємо засоби особистої самооборони, які продуктивно використовувалися на Майдані в 2014 році. Що? У вас робота? Відпустка візьміть на пару днів або відгул а свій рахунок, а ще краще скажіть роботодавцю правду, беручи відгул. Вам і слова ніхто не скаже, коли дізнається, що ви відправляєтеся до Києва на захист України. Дітей треба в школу збирати? Якщо ваша дитина йде в перший клас, то так, це церемонія, а якщо ні, то дружина і без вас з цим питанням впорається. Націоналістам бути обов′язково! Якщо націоналіст, який відсидиться у хаті може сміливо рвати свій паспорті купувати квиток в Маскву.

31 серпня депутати Верховної Ради запустять ланцюгову реакцію розвалу України та зникнення її з географічних карт світу ще на багато століть. Де будеш ти?
Друге, у нас всього три дні, щоб оповістити всю Україну, тому немає зараз права на лінь і малодушність, кожен, хто сміє себе н
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  SLana  27 серпня 2015, 15:06цитувати виділене
Здається, ніщо інше, як проплачена провокація
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  27 серпня 2015, 14:39цитувати виділене
Що це таке?
 0  або