Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ЦЕНА НА ВОДУ И СТОКИ 2015 год!!!

Без воды – и не туды, и не сюды!
Как выяснилось, Бердянск не является лидером среди городов других областей по уровню тарифов на водоснабжение и водоотведение. Первое место занимает Гуляйполе: «вода» вместе со стоками сейчас стоит 13,29 грн./куб.м Достаточно высоки тарифы на «воду» и стоки в Пологах и Токмаке — 10,75 грн./куб.м и 10,67 грн./куб.м соответственно. Ниже, чем в Бердянске, тарифы в Запорожье и Энергодаре: 5,928 грн./куб.м и 3,38 грн./куб.м соответственно. В нашем городе водоснабжение и водоотведение горожанам пока обходится в 6,38 грн./куб.м. Но с 1 октября «вода» у нас подорожает до 4,67 грн./куб.м, стоимость водоотведения останется неизменной. Хотя не исключено, что это — ненадолго. В настоящее время рассматривается регуляторный акт, в случае принятия которого водоснабжение для бердянцев будет стоить 7,14 грн./куб.м, а водоотведение — 4,80 грн./куб.м (в сумме — 11,94 грн./куб.м). Но гуляйпольцы уже платят больше…
Подавляющее большинство «выбранных» нами городов пользуются водой из артезианских скважин. Только три города полностью или частично «потребляют» днепровскую воду: Запорожье — этому городу, можно сказать, повезло: не приходится платить за транспортировку днепровской воды по водоводу, как Бердянску; Приморск — этот город на 55% обеспечивается водой из Каховского водовода и на 45% — водой из артезианских скважин; и Бердянск. Вода, которая течёт из наших водопроводных кранов, на 95% днепровская и на 5% луначарская.
В Мелитополе, Энергодаре и Гуляйполе водоотведение стоит дороже, чем водоснабжение.
Почему такая ситуация сложилась в Гуляйполе, газете пояснил Михаил Матвиенко: поставка воды включает в себя только её подвод, а водоотведение — и саночистку стоков, вплоть до работы очистных сооружений. На вопрос, почему стоки обходятся мелитопольцам дороже, чем собственно вода, главный специалист отдела планирования экономики коммунальных предприятий Мелитопольского горисполкома Надежда Бриль ответила, что местные умельцы изловчились «перепрограммировать» водомеры, но «неучтённая» вода всё равно попадает в стоки.
Горячее водоснабжение, причём круглосуточное, есть лишь в областном центре и Энергодаре.

Люди! почему мы платим не 13,29, а 26 грн за воду со стоками???????????? по крайней мере нам приходит по такому тарифу
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  29 серпня 2015, 23:08цитувати виділене
«Троянського коня» Партії регіонів було свідомо втілено в опозицію
Тільки лінивий не читав міф про те, як греки взяли Трою. Тільки сліпий не бачить те, як «риги» взяли Україну. Мені заперечують: при чому тут регіонали - наш президент Порошенко!?
Почнемо з того, що Петро Олексійович заплив у політичну гавань на баркасі Віктора Медведчука, «рішали» дуже великого масштабу. В кінці дев’яностих саме у Медведчука Порошенко драїв палубу та лизав … В тодішній Кучмівській СДПУ(О) він зміг прогнутися під кумом Путіна, розвинув круг знайомств та набув вагомості.
Перші спроби заснувати партію Солідарність не дали Порошенку нічого крім збитків, тому не довго думаючи Петро Олексійович разом з друзями, серед яких був і тодішні головний налоговик Микола Азаров і мер Донецька Володимир Рибак, заснували Партію Регіонів. Співпраця з "донецькими рішалами» зміцнила погляди Порошенка. Віктор Янукович, Микола Азаров, Арбузов жили однією «сім’єю» з Петром Олексійовичем, робили разом одну сумнівну справу.
На цьому тлі, вихід Порошенка з Партії Регіонів був несподіваним, але на подив, спокійним : ні резонансних заяв, ні викриттів злодіїв злодійського блоку – майже нічого. Зміна прапору і подальша робота вже у штабі Ющенка не вартувала Порошенку особливих зусиль. Вміння домовлятись - природна риса Петра Олексійовича притаманна членам родини Вальцманів.
Працюючи у Ющенка, Петро Олексійович вирішував всі питання гранд боса, які стосувались "Партії регіонів". Петро Олексійович настільки вжився в роль, що навіть встиг стати кумом Ющенка, депутатський мандат і посада в бюджетному комітеті – стали приємним бонусом, та відкрили нові горизонти перед Петром Олексійовичем.
Як ув’язнений спілкується зі слідчими через адвоката, так Ющенко через Порошенка «спілкувався» з «регіоналами». Петро Олексійович був потрібен Ющенку більше за повітря, і це часто використовували. Чого стоїть згадати Ющенка, стоячого на сцені Майдану зі спотвореним отрутою обличчям, та помаранчевий «шарфік» Азарова на цій же сцені.
Надірване, речівкою «Бандитам-тюрьми», горло патріота Порошенка не стало на заваді, щоб Петро Олексійович у 2012-тому знову вскочив у лодку бандита Януковича, та обійняв посаду міністра економіки.
І все по новому: заводи, пароходи… Не заради себе - заради багатостраждальної України.Роман Засуха
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  29 серпня 2015, 23:02цитувати виділене
"Ну як кажуть він її створив, він її і вбив." - вот уж ні.... він її замінив!!!! Ну тіпа шило на мило ))) Тільки "мило" оказалось занадто жадібним до грошей і байдужим до людської крові!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 23:00цитувати виділене
Яку ж наступну партію він убьє.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  29 серпня 2015, 22:51цитувати виділене
Ну як кажуть він її створив, він її і вбив.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 21:50цитувати виділене
Доречі Порошенко був одним із засновників партіі регіонів і Вам це відомо .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 21:41цитувати виділене
Малось на увазі в Верховній Раді.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  29 серпня 2015, 21:23цитувати виділене
1ghfdsq Андрію зараз при владі нема ні регіоналів ні комуністів

Ви що не освідомлена людина?

Попович- регіонал; Неміч-регіонал: Ярмак-регінал: цей список можна добавити як мінімум 30-50 прізвищ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  29 серпня 2015, 21:19цитувати виділене
"почистити фильтр" - ага і бажано усім трьом вулицям
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 21:16цитувати виділене
Андрію зараз при владі нема ні регіоналів ні комуністів ,хтож винен . Анрію якщо йтимеш до влади я проголосую за Вас .Побачемо як Ви покращіте життя людей.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  29 серпня 2015, 20:55цитувати виділене
1ghfdsq. А у Дикуна винні завжди регіонали комуністи націоналісти або інопланетяни

У Дикуна винні ті хто при владі і ті хто є чинними депутатами. І мало чого робл@ть для покращення життя людей.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 20:34цитувати виділене
Вельми шановний Info-GP приклад з Путіним не вдалий. Мабуть Ви забули який був тиск в водогоні коли комунхозом керував Гура, на верхніх поверхах багато поверхових будинків води зовсім не було.А зараз у моіх родичів на 5-му поверсі навіть вночі є вода.Можливо з Вашим водогоно не все добре ,спробуйте почистити фильтр або зверніться до спеціалістів.І ще, не бажайте іншим того чого б собі не хотіли.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  29 серпня 2015, 19:32цитувати виділене
1ghfdsq Уся росія просто у захваті від путіна, але це не означає, що і я маю відчувати те саме...
Я не стану з вами сперичатись, я не обговорюю пана Савицьгого як людину, (хороший він чи поганий, це взагалі усе суб*єктивно) просто побажаю вам, щоб і ви не мали змогу по людські помити посуд, попрати, приготувати їжу і помитись.... тоді і тільки тоді ви зможите переглянути погляди на людину, яка взяла на себе відповідальність на займаній посаді. А так, що з вами говорити все старо як світ... СИТИЙ ГОЛОДНОМУ НЕ ВІРИТЬ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 18:37цитувати виділене
OClean- А що Ви особисто зробили для міста ??? Окрім того щоб усіх критикувати .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 18:33цитувати виділене
Я не Савицкий. Але його поважаю як людину.Не рівняйте всіх під одну грибінку є і хороші люди. Чи може Вас хтось образив особисто?????
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  29 серпня 2015, 18:16цитувати виділене
Савицкий - перелогиньтесь
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 48  1ghfdsq  29 серпня 2015, 15:37цитувати виділене
Info-GP зверніть увагу коли йде дощ який тиск у водогоні? У мене як дощ так і з водою добре. Можливо дійсно поливають. А у Дикуна винні завжди регіонали комуністи націоналісти або інопланетяни.За воду платимо 5гр44коп. Звідки у Вас 26 гр? Info-GP -я на сто відсотків впевнений що Пан Савицкий в тисячу разів РОЗУМНІШИЙ за Вас і не Вам оцінювати професійні здібності людей які робл@ть все можливе і неможливе для рідного міста і людей.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 215  MAcK  28 серпня 2015, 13:57цитувати виділене
Откуда 26 грн? 5.44 за воду и 11.62 за стоки = 17.06 - цена такая же как и в 2011 году. Данные взял с бумажки за июль
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  27 серпня 2015, 20:34цитувати виділене
Більше того, навіть за таким шаленим тарифом у багатьох вода просто відсутня, ви навіть не уявляєте (а скоріше за все уявляєте) як це вже остогидло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Літом ми зібрали підписи 141 людини, які були обурені жахливим постачанням води, Савицький О.А. відписався тим, що були зроблені перевірки і на МОМЕНТ!!! перевірок вода бігла добре!!! (справді, а чого б їй не бігти, якщо відкрутили центральний кран????).
Мотивували відсутність води тим, що люди страшенно поливають, тому і падає напір. Добре, а що можна поливати зараз???? лунки звідки вийняли картоплю?, чи засохші помідори?, чи може під озиму поля???? Чому зараз, на цей момент, води знову грець ма????
Пане Савицький, якщо у вас не вистачає розуму і професійних здібностей (доречі ви отримуєте гарні гроші як для Гуляйполя, могли б трохи і напрягтись)забеспечити якісно гуляйпільців водою, прошу звільніть себе з посади, не катуйте людей своїм постачанням неякісних послуг та й ще за такими необгрунтованими тарифами!!!!!!!! Терпіти цього вже не вистачає сил!!!! Чи ви плануєте довести населення до подібного життя????????? https://www.youtube.com/watch?t=102&v=kaTCor0Vhjc
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  27 серпня 2015, 19:58цитувати виділене
Тому що в міській раді переважна більшість депутатів від партії регіонів(нова назва опозиційний блок).І їм плювати на ваші проблеми. Це питання повинні піднімати новообрані депутати з новим мером.
 0  або