Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Как Вы прокомментируете ситуацию в Волновахе?

http://youtu.be/jO3xim3R5Ew
Жаль убитых солдатов! И заметьте их расстреляли люди на инкассаторских машинах, через 1,5 часа прилетела авиация и добивала технику вместе с ранеными.
http://youtu.be/lrPGQ3ljOrM
Ну что, братья земляки, кто разгромил солдатов срочников??? Олигархи играются в войнушку! Жаль что в наше время деньги правят миром, а не любовь...
Всем БоБра!
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 960  newskaya14  24 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Да, вся эта ныняшняя политситуация в нашей стране показала, что гуляйпольцы-таки умнички, достойный народ!!! Собственно, говоря, как и в ситуации с карьером - помните? Гуляйпольский народ - истинный хозяин своей земли, и никому и никогда не даст собой "керувать"!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  24 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Марго. Жаль что в наше время деньги правят миром, а не любовь...Вы только назначьте место встречи и Гуляйпольцы дадут Вам любви, и Вы поймёте, что не такие уж и плохие Гуляйпольцы. Судя по Вашему активному участию в политических дискуссиях, Вам этой любви как раз и не хватает, предлагаю Вам сделать секспаузу и со свежими впечатлениями и мыслями вернутся сюда с хорошим комментом.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 115  Margo  24 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Маразм среди населения Гуляйполя Крепчает! От радости пригать я не буду, пойду в храм поставлю свечку за упокой погибших, чего и Вам советую!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 333  LittlePony  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Марго, прийшов ваш час! Стрибайте від радощів та пишіть знайомим! Написала мені знайома з Маріуполя про те, шо під Волновахою знайшли кучу мертвих військових з вирізаними органами, а в Дніпрі куча знайомих Коломойського пішли на операцію. Це саме воно і так воно і є!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Margo, не тупите. Вертолеты никого не расстреливали. Раненых увезли за 1.5 часа до прилета вертушек. Перестаньте нести сюда кремлевкую херню про инкассаторские машины. Их наворовали там больше 20 штук разных.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 333  LittlePony  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Як то кажуть, з боку військових було звичайне "распіздяйство", адже логічно було б зупинитись у відкритому місці, наприклад серед поля. Але враховуючи людський фактор, може просто не захотіли топтати посіви всупереч статуту. А взагалі тих, хто блокував техніку потрібно віддати під суд. Кров на їх руках.
Гелікоптери це звичайа незлагодженість серед військових, деякі з яких сплять і бачуть власівський триколор.
Марго, я розумію, що можливо такі як ви стрибають від радощів, сплять та бачуть себе в імперії великого Пу, який весь світ ладен перетворити на "радіоактивний пєпєл" ради власних амбіцій.
Мені щиро шкода людей, яким потрібен пан, які готові на все задля сильної руки, яка закриє їм рота та вишкребе їх кармани, але радує те, що є люди, які хочуть жити у вільній країні. У країні де кожен має право на свою думку.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 115  Margo  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Тоже самое могу спросить и у Вас! Мы смотрим на ситуацию разными взглядами и по разному. Подождем, нужно время, потом посмотрим кто окажется прав, а кто уйдет в подполье...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 38  Alexagent  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Конечно.Ведь зачем замечать то, что замечать не хочется. Правда?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 115  Margo  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
Нет не заметила!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 38  Alexagent  23 травня 2014, 00:00цитувати виділене
А вы наверное "не заметили" в инете заявление пушилина и беса(безлера)которые взяли ответственность за эту бойню на себя? А потом бес хвастался тофеями.
 0  або