Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Неміч + Ярмак = ми хочемо ще керувати, нам подобається вас обкрадати...

Це запрошення на зустріч з кандидатами в депутати і мера від опозиційного блоку.

Неміч + Ярмак = ми хочемо ще керувати, нам подобається вас обкрадати...

А це * шановні* кандидати приїхали агітувати за себе на службовому авто міської ради. А це означає що грабуючи жителів міста, за наш рахунок, їздять себе піарять. Ні сорому, ні совісті...


Неміч + Ярмак = ми хочемо ще керувати, нам подобається вас обкрадати...
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 жовтня 2015, 18:23цитувати виділене
Від чистого серця я Вам УКРАЇНСЬКИЙ ПАТРІОТ вдячний за довіру.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  05 жовтня 2015, 18:02цитувати виділене
жаль що Дикун не виставляв свою кандидатуру, я б за Вас проголосував.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 жовтня 2015, 15:43цитувати виділене
І до речі Патріот виконав Ваше побажання!!!

PATRIOT 16.09.2015 в 19:29:07
Для мене у центрі міста просто викошене - не аргумент, у Вас же є наймані працівники - нехай прополять, заволочать. Під навісом лад наведуть. Якби сказали - будмайданчик - можеб і промовчала, так там таке вже не один рік. І якщо ТАКЕ Ви вважаєте за порядок - ТАКОГО ХАЗЯЇНА У МІСТІ І У РАЙОНІ Я НЕ ХОЧУ!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 жовтня 2015, 14:49цитувати виділене
бо він не виставляв свою кандидатуру.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  05 жовтня 2015, 14:43цитувати виділене
А чому Дикуна не має в списках кандидатів в мери?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  03 жовтня 2015, 21:45цитувати виділене
Вы понимаете разницу между кандидатом и служебным транспортом? Вероятно нет. Впрочем уже мало кто помнит как оно должно быть ибо если царь приехал, значит надо поцеловать ногу ибо это уже праздник
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  romen1784  03 жовтня 2015, 21:35цитувати виділене
Оце так впіймали на горячому, можновладці з мерії віїхали з буд. №23 та приїхали до буд. №67, можливо їхали до заправки та заїхали, по дорозі ж! У них робота така їздити по місту. Фактом корупції я б це не назвав.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  03 жовтня 2015, 21:23цитувати виділене
Чому це таємниця? Міська виборча комісія мотивує не розголошення кандидатів тим, що їх мають розглянути у ЦВК, оприлюднять вони їх якоби 5 жовтня. Хоча безліч міст по Україні вже виклали на своїх офіційних сайтах усі кандидатури своїх кандидатів у мери.
Але звичайно ж люди знають (може не усіх) тих, хто притендує на це місце.
1. Це Неміч (діючий нині мер)
2. Левицький
3. Філіпченко
4. Мищенко
5. Власенко (самовисуванець)
6. Хохотва від радикальної партії (напевно)
7. Левченко
8. Конда
9. Продан - від БЮТ (нинішній голова сільради Малинівки)
10. Карнаух Інна - від БПП "Солідарність"
11. Науменко В,П, (директор 3 школи)

5 жовтня вже знатимем від якої партії інші і усю іншу інформацію, яку вони предоставили про себе.
Хоча може хто щось додасть???
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  03 жовтня 2015, 17:32цитувати виділене
не на його користь; видиратися нагору принижуючи своїх суперників - просто БРИДКО.

Шановна мадам Wildcat ви плутаєте корупцію якою займаються наші теперішні можновладці з мерії з чесною конкуренцією. І я не дируся нагору принижуючи своїх суперників, я констатую факт корупції якою займаються кандидати на посади. Розказують людям казки а самі займаються темними справами.
і щодо 3-моя ропозиція лише ощна: вибочи повинні бути чистими, прозорими і справедливими. За це я особисто б*юся більше 10 років . Щоб за *сьоме скликання* не кидали бюлетені пачками, до речі ті хто зараз йдуть в депутати від опоз.блоку.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  03 жовтня 2015, 16:37цитувати виділене
Доречі, а де можнапознайомитися з повним списком кандидатів на посаду міського голови? Чому жодне СМІ Гуляйполя (Махноград у тому числі) його не оприлюднює? Чи може це військова таємниця7
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  03 жовтня 2015, 16:26цитувати виділене
1- публікуючи свій коментар, на адекватну реакцію з боку ГРОМАДИ я навідь не розраховувала; 2- стосовно "істерики"- це вже не вперше Дикун бачить істерику в тих коментарях, в яких висловлюються не на його користь; 3-моя пропозиція лише одна: вибори повинні бути чистими, прозорими і справедливими. А видиратися нагору принижуючи своїх суперників - просто БРИДКО і не достойо СПРАВЖНІХ чоловіків. (прошу вибачення за опечатки, які іноді припускає моя клавіатура)
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  03 жовтня 2015, 16:23цитувати виділене
1- публікуючи свій коментар, на адекватну реакцію з боку ГРОМАДИ я навідь не розраховувала; 2- стосовно "істерики"- це вже не вперше Дикун бачить істерику в тих коментарях, в яких висловлюються не на його користь; 3-моя ропозиція лише ощна: вибочи повинні бути чистими, прозорими і справедливими. А видиратися нагору принижуючи своїх суперників - просто БРИДКО і не достойо СПРАВЖНІХ чоловіків.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  03 жовтня 2015, 15:37цитувати виділене
Пропозиция Wildcat прикольна "давайте же поможем ворам вместо бить их палкой"...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  03 жовтня 2015, 14:30цитувати виділене
Яка істерика!

Конкретний факт як розкрадаються бюджетні кошти. Звісно що ВАМ ду-у-уже не хочеться залишати кормушу. Але це для вас кормушка. А для нас це бюджет міста який всі городяни наповнюють і ми хочемо щоб він витрачався ефективно, а не як зараз - піар перед виборами.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  03 жовтня 2015, 12:53цитувати виділене
На сьогодні я ще не визначилась за кого віддам свій голос на виборах, але Я ЗНАЮ ОСТАТОЧНО за кого я НЕ ВІДДАМ свій голос. Я не буду голосувати за нині ще діючого мера. І не тому що він їздить до виборців на службовому транспорті - просто, вважаю, його час пройшов. Потрібно дати дорогу тим, хто сьогодні дійсно може принести користь нашому місту. А ще я НІКОЛИ НЕ БУДУ голосувати за будь-якого кандидата який буде представляти ГРОМАДУ. Я не хочу щоб моїм містом керувала людина яка сіла в крісло такими брудними методами якими керується Дикун та його поплічники. Соромно дивитися як вони як скажені собаки кидаються на тих, хто сьогодні є при владі, аби тільки пробитися самим до "кормушки". Натомість себе вихваляють на всі боки, привселюдно вручають самі сомі грамоти, присвоюють звання. Хочете влади - нема питань, агітуйте, розповідайте про свої заслуги. Але хто вам дав право поливати брудом інших? Ви це називаєте "критика". Сама по собі критика річ не погана. і навідь корисна, але не тоді, коли вона переростає в КРИТИКАНСТВО. Критикана насправді абсолютно не цікавить ні те, що ви робите, ні кінцевий результат, душевний стан об′єкта його критиканских випадів, так і сам об′єкт, його не цікавить. Найважливіше для нього – він сам. Тільки він точно знає, як зробити правильно. Критика – це посох, який вам пропонує допомогу. Критиканство – це палка, якою вас постійно намагаються огріти по голові. От я і не хочу щоб такі КРИТИКАНИ приходили до влади.
 0  або