Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПЕНСІОНЕРІВ ГРОМАДИ “СПАРТАКА”

Ми, вдячні жителі Гуляйполя(“ спартачани”), вирішили оприлюднити свої думки напередодні виборів.
Задовго до 27 вересня по Гуляйполю пішла чутка про те, що до Гуляйполя приїжджають артисти, а саме гурт “Лісапедний батальйон”. І от , 27 вересня до КСК “Сучасник”, як струмочки, потекли гуляйпільці, хто по троє, хто по двоє, по одному. Їхали люди навіть з навколишніх сіл.
Люди побачили нагородження і подяку військових нашим славним волонтерам, а потім був концерт. Ми вважаємо, що такого емоційного задоволення, душевного відпочинку, гуляйпільці давно вже не відчували. Ми дуже вдячні за концерт ” Гуляйпільській самообороні”(Синельник Олександр, Хохотва Олександр), “Гуляйпільській громаді”(Дикун Андрій) та іншим громадським організаціям. Низький Вам всім уклін за подаровану радість.
А тепер про головне – про вибори.
Шановні гуляйпільці! 25 жовтня 2015 року ми будемо вибирати на 5 років собі владу. Перед концертом ми слухали виступ кандидатів у депутати від Радикальної Партії Олега Ляшка. Так, це молоді люди, які не вміють багато і красиво говорити, але вони вміють добре хазяйнувати, а такі люди нам і потрібні. Нам потрібні чесні люди, які не будуть брати хабарів із підприємців, які не будуть красти бюджетні кошти і розбазарювати нашу землю, люди, які не дадуть дозвіл на відкриття кар’єру. А саме такими і є члени “Гуляйпільської громади”,яка підняла нас проти кар’єру, і ми перемогли. Хай на деякий час, але перемога за нами! Це “Гуляйпільська громада” підняла протест проти податку на нерухомість і знову – перемога!
Коли прийшла війна в нашу державу, першими, хто став на поміч нашим воїнам, були члени “Гуляйпільської самооборони” Саме ці люди першими на Гуляпільщини зустріли обшарпаних, змучених воїнів, у яких до всього ще й машина зламалася. Добрі гуляйпільці зателефонували до Саші Синельника і він, добра душа, відразу ж відгукнувся. Цих солдат нагодували, помили, відремонтували машину… З цього і розпочалася волонтерська допомога нашій армії родиною Синельників, організацією ”Гуляйпільської самооборони”. Ту допомогу, яку здійснює ця організація зразу важко оцінити, бо людяність - безцінна.
“Гуляйпільська самооборона” – це молоді люди, які в тяжку, для держави, годину самоорганізувались і не стали єхидно нишком виглядати і паплюжити свою державу, а закотили рукава і стали до тяжкої праці. Вони висадили городину на 1,5га своєї землі. Oвочі, які виростили – заготовили на зиму, щоб було з чого варити борщі солдатам. Bони тратять мільйони гривень на ремонт і закупку військової техніки, військового обладнання. Ось такі люди нам потрібні у владі! Такі, які, будуть дбати про громаду, про наше рідне місто, про наш район, які не дозволять відкрити кар’єр . Вони не зрослися з ”регіоналами”, а тепер це “Опозиційний блок” та “Наш край”. Перед тим, як ставити галочку за ці партії, згадайте слова покійного Пеклушенка, який сказав, - що ми залишимо Гуляйпільський район “сільськогосподарським”, але в нас іще є Ренат Леонідович Ахметов(?!!). Не забувайте , гуляйпільці, що рішення районної ради “регіоналів” про відкриття кар’єру не скасовано ними. Ми впевнені, що певного часу, коли скаже Ренат Ахметов то районний “Опозиційний блок” знову проголосує за відкриття кар’єру. Саме цим вони і страшні, бо за всю свою каденцію районна, міська ради “регіоналів” брали “під козирьок” виконання будь- яких забаганок ”власть імущих”.
Не бійтеся перемін у нашій громаді, ведіть до влади людей, які відстоюють інтереси простих людей, яким болить те, що діється на нашій благодатній землі і які не побояться сказати “ні” тим, хто стоїть вище. Миру вам і мудрості! А те, що гуляйпільці мудрі ми вже довели.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 768  AlexZ  23 жовтня 2015, 21:25цитувати виділене
Не задумувалися, звідки під час Вітчизняної війни бралися карателі та поліцаї? Отакі ж ригонали, які ждали що гітлер прийде, бабла принесе.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 768  AlexZ  23 жовтня 2015, 21:23цитувати виділене
Які ж ригосепари огидні. Прийти, насрать на оточуючих і потім ждать бана з тіпа гордо піднятою головою.
Які ж ви гидкі, фуу.
Хоча чого чекати від представників паханату, вибуцнутого од корита. Та ще й путін не прийшов, бабла халявного не дав. Це Дикун винуватий, по любому.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 16:20цитувати виділене
не оцінюй усіх по собі
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 16:08цитувати виділене
Dikun- ты уже как всегда успел нажаловаться, это несчастье MahnoGrad.com меня теперь забанит, хахаха жопошники.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 16:00цитувати виділене
впізнаю *інтелектуалів* з позорблокунашкраш.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 15:51цитувати виділене
Ты Дмкун можешь называть меня как хочешь, у меня только одна просьба, не называй меня чёрным членом, и не бери его в рот.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 15:50цитувати виділене
будеш знати
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 15:49цитувати виділене
да а я и не знал, спасибо.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 15:48цитувати виділене
Revenge ти КУСОК сєпарського М*ЯСА.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 15:48цитувати виділене
Да по фиг.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  23 жовтня 2015, 15:39цитувати виділене
скоро буду
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 15:35цитувати виділене
Дикун ты
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 15:26цитувати виділене
Це ти про себе? У тебе і в житті вигляд такого... гімнюка?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 14:29цитувати виділене


 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 14:11цитувати виділене
Треба все прочитати до кінця


26 сентября в селе Озерки Алтайского края, на доме, где жила мать, вдова и сын Ивана Королькова, открыли первую в России мемориальную доску погибшему так называемому защитнику Донбасса.
"Год отслужил в армии, в танковых войсках.
- Видимо, этого ему было мало. Я постоянно спрашивала у него: зачем? А он говорит: «Сейчас они там воюют, а через год будут у нас»- рассказывала его сестра Анастасия Королькова.

И вот теперь ГУ МВД по Алтайскому краю сообщило об убийстве матери этого парня, который считал, что если не остановить "фашистов", то уже через полгода они смогут дойти до Алтая.

Знаете, я уже не осуждаю этого парня. За год работы проекта "Груз-200 из Украины в Россию" перед моими глазами прошли тысячи историй самых разных российских семей, в которые ворвалось горе.
Где-то мать скончалась, узнав о гибели сына - сердце не выдержало, где-то отец попал в реанимацию с инфарктом от такого же известия; где-то жена, понимая, в какой долговой яме из-за непогашенного кредита оказалась семья, перерезала себе вены после того, как ее мужа привезли в "цинке", оставив сиротами 2х детей; где-то, чтобы узнать правду как погиб их сын, родители заложили квартиру и, впоследствии, оказались выброшенными на улицу...
Судьбы тысяч российских семей катятся под откос... Ополченцы-наемники! Вы о своих семьях хоть чуть-чуть думаете?

Вы представить не можете, сколько жутких историй мне присылают.
А причина одна: преступная пропаганда Путина и его откровенная ложь. Играют на лучших чувствах людей, россиян, которые готовы ринуться и защищать братский народ Украины на Донбассе, а теперь в Сирии. Ну туда-то зачем вас понесло? Религия - и то чужая!
Жестоко обманутые путинской пропагандой, они верят, что где-то там, народ Украины борется против жидо-бандеровцев, и им нужна помощь.

Но есть Правда. И уже не важно, что ты обманут. Ты должен был думать головой, самостоятельно, без всякой рекламы и пропаганды. Ты делаешь неверный шаг, и Судьба отдает тебе ровно то, что ты заслужил - Смерть! И карму на всю твою семью.
Страшно...

И я обвиняю режим Путина в каждой такой смерти, потому что они не причина беды, а следствие...
Следствие не правильно принятого решения...
Следствие алчности...

Корольков поехал защищать... в чужую страну... уже чужую... В кого стрелял его танк? Могли ли осколки ранить невинных граждан? Детей? Могли. И ранили. А может быть, и убивали. Судьба все видит.

Его жена стала вдовой. Ребенок без отца. Теперь у сынишки не стало бабушки.

Мужчины - ополченцы! Контрактники! Как же я хочу, чтобы вы это прочитали!

Какого черта переться в чужую страну, где только что прошла революция? Где народ сверг свое правительство и хотел построить социально-ответственное государство. Мозги включите! Вы не дали народу Украины провести свою революцию, закончить ее. Вы не дали им закончить свои преобразования. Вы поверили Путину, кото
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  23 жовтня 2015, 13:17цитувати виділене
Revenge,
https://www.facebook.com/groups/gruz200/permalink/765151613610595/

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 жовтня 2015, 11:11цитувати виділене
Revenge оце мені *подобається*: Скажы мне как твоя фамилия я скажу кто ты, а так сиди там.

Так сам заховався під ніком і ображаєте іншого за те що вам зробив зауваження. Оце ваша суть ригопозорблокнашкрай.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 71  Revenge  23 жовтня 2015, 09:20цитувати виділене
romen1784- я написал НАВЕРНОЕ, что то доказывать тебе я не обязан, у тебя уже твоя пенсионерская дупа задрожала от одного слова Сепаратист. Скажы мне как твоя фамилия я скажу кто ты, а так сиди там и сопи в две дырки.Как я могу росказать кто ты не зная тебя.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  22 жовтня 2015, 22:50цитувати виділене
пост для тих хто не хоче переходити по посиланню:
Полпред президента в СЗФО: Четверть преступлений в округе — тяжкие

САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, 22 октября. Полномочный представитель президента РФ в Северо-Западном федеральном округе Владимир Булавин обеспокоен ростом количества преступлений, совершаемых в округе, передает корреспондент "Росбалта".

По словам чиновноика, в 2014 году в СЗФО произошло более 200 тыс. преступлений. За 9 месяцев 2015 года в семи областях Северо-Запада, двух республиках, одном автономном округе и одном городе федерального значения было совершено уже 165 тыс. преступлений.

При этом каждое четвертое квалифицируется как тяжкое. Не лучше обстоит ситуация с ДТП и ЧП: с начала года на дорогах СЗФО погибло 900 человек, а при пожарах — 700 человек.

Кроме того, на днях Петростат сообщил, что в Петербурге женщины стали совершать больше преступлений. Доля представительниц прекрасного пола среди преступников за девять месяцев 2015 года возросла на 10,2%. За это время в городе выявили 2 тыс. 756 преступниц.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  22 жовтня 2015, 22:49цитувати виділене
Revenge, ну і навіщо ви тут новини про бандитів показуєте, вони скрізь є, наприклад у вашій "обожаемой" росії
http://www.rosbalt.ru/piter/2015/10/22/1453780.html
 0  або  
Завантажити ще 18, залишилось 18