Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Марнотратство міської ради

Будували полігон твердих побутових відходів витратили мільйони, половину звичайно вкрали, він працює? комунгосп засипає сміттям всі балки та посадки за містом, люди теж масово кожен день засипають все сміттям. навіщо будували полігон - піапрились на ньомую.
Сьогодні мільйони йдуть на стадіон, кому він потрібен, команди футбольної навіть немає, знову половину вкрадуть, навіть депутати міської ради не вкурсі що відбувається тим більше не вкурсі населення.
Все місто в смітниках, бурьянах, буз воли школи та садки підуть за свій рахунок закриють, немає грошей зато мільйони в нікуди є.
Кірієнко з ради не вилазить, тупо знищують бюджет, це ж наші гроші, де прокуратура?
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  31 жовтня 2015, 19:55цитувати виділене
geka125 згідна або платити, або так штрафонути (у місцевий бюджет), щоб цілий рік виплачував і кожен раз каявся!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 768  AlexZ  31 жовтня 2015, 18:53цитувати виділене

А хто натовк того бидла об його ж сміття?


Розумієте, натовкти не так просто. От у серпні вночі. Чую шурх, шурх під вікном. Поки включив світло і вийшов - а у мене напрти двору ( біля річки) гора мусора.
Сьогодні прибирав там же, висипано з відро пустих пачок з-під цигарок ( притому, що я не курю). А пустих пляшок з-під водки та інших напоїв так взагалі хтозна скільки.
От люди у нас таки бидло, як не крути.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 55  geka125  31 жовтня 2015, 18:47цитувати виділене
Електроник, да, именно так, платить за мусор. А о самосознании можно долго рассказывать, только слушать тебя будут мало а услышат вообще единици . Изучайте опыт друх территорий
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  26 жовтня 2015, 12:12цитувати виділене
А хто натовк того бидла об його ж сміття?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 122  elektronik  26 жовтня 2015, 10:16цитувати виділене
кому платити за сміття? За те щоб ви не гадили там де живете ще треба і платити? Бо не можна раз в дві неділі виставити сміття, треба його висипати під сусідній двір? Свині та й годі, що тут поробиш. Самі жителі повинні дбати за чистоту свого міста і памя"тати, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять. Хто нам винуватий що з потайнянської балки зробили смітник, що в березі на річці кожен гадить, що вивозять сміття біля ДСАФ, це ж позор якийсь, а не люди. Вчора на обочині по 9 Січня , біля річки, бачила два здоровенних мішки з сміттям. Це ж несло на річку і викинуло при дорозі. Бидло, тай годі.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 141  diesel  25 жовтня 2015, 13:26цитувати виділене
Рядорм з полыгоном - очісна станція. Бюджет на ремонт був 14 мільйонів. За ці гроші - замінили дах на старій будівля, обштукатурили її і трансформаторну, збудували рядом будівлю, яка вже розпадається, обгородили парканчиком з сітки і постелили асфальт в бурьянах. Не забувайте про місток, за шалені гроші, криті ринки, скоро буде стадіон
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 55  geka125  24 жовтня 2015, 07:22цитувати виділене
Никто не думает о наполнении бюджета но думают о его дележке. Дереб@нят еще как! Пальцем не пошевелят если не упадет на карман с бюджетного пирога. А по поводу мусора так тут все просто - платите людям за мусор и будет вам чистота и экология! Вот, например как боролись с амброзией в Мелитополе??? Можно аналогично сделать и с мусором - 10 грн за 1 кг мусор. можно за куб.м. Это пример. Тут надо посчитать немножко но мне щас влом
 0  або