Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ. З добавленням.

ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ. З добавленням.ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
1сесія, 2 засідання


0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 2  12345  02 грудня 2015, 18:17цитувати виділене
Дорогі земляки! Мені стало соромно і я не витримала. Вирішила звернутися до Вас з великим людським проханням, схаменіться. Та хіба можна так відверто і безпідставно ображати окрему людину. Відностесь до людей так, якби Ви хоті
ли , щоб ставились до Вас.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  01 грудня 2015, 12:24цитувати виділене
Повністю згодна з Тіною. Якщо хочемо, щоб життя наше змінилось на краще, треба і самим для цього щось робити. І дай Бог, щоб нині були сформовані справжні команди професіоналів, які б працювали дружно і чесно заради благополуччя Гуляйпільщини, і жителі нарешті відчули, що вони люди, які мають право на гідне життя. Але і людям треба залишатися людьми, допомагати. Якщо ми обираємо європейський шлях розвитку, то треба вести себе по-європейськи, а не по-свинськи...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  30 листопада 2015, 20:03цитувати виділене
Вижу здесь ничего не изменилось, как всегда поливают друг друга грязью, сделал некоторые выводы, и как оказался прав в своих выводах, всем нужно только больше заработать денег, и чем больше тем лучше. Все эти словесные перепалки ничего не дадут, а только людей обозляет, видят как тут друга поносят. Не будет единства до тех пор, пока сами же не начнете из себя, чем потом потыкать другому.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 18  Тіна  30 листопада 2015, 19:03цитувати виділене
Для того щоб життя кожного жителя, в даному разі нашого міста,змінилося на краще, у владу мають іти люди чесні і принципові, без темних плям і особливо високо моральні. Вони не мають думати щоб іти за збагаченням, вони повині служити людям. Чи є в нас такі люди? Адже тут одні куми та *любі друзі*. Принципова і чесна людина ніколи не попаде у владу. Чого ви тут гризетеся? Пропонуйте людей які зможуть поміняти ситуацію в наших місцевих органах, лікарні,міліціїї,і т.д. Викурити взяточників , які обросли вже тут мохом. Давайте об*єднуватись і боротись , а не сидіти на дивані і обпльовувати тих, хто хоче щось змінити. Допомагати треба.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 2  DIKUN-BARAN  30 листопада 2015, 18:27цитувати виділене
Хто пустив барана? як Дикун став депутатом? Я таких тугих людей вже давно не бачив. Гнати його треба!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 50  Maria  30 листопада 2015, 08:15цитувати виділене
На Дикуна начхати , а назвалась його именем , зразу помітно що він тобі як кістка в горлі) значить він йде правильним шляхом !
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  30 листопада 2015, 08:02цитувати виділене
Манька, на тебе з дікуном мені точно начхати. найди мужика. недочпок у тебе конкретний.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 50  Maria  29 листопада 2015, 23:19цитувати виділене
Дикун прямо якийсь герой , в його честь навіть називають свій профіль ), бреде Дикуном , Дикунка він тобі мабуть і сниться вже , а ще й кажеш що добився (лась) чогось в житті , на всіх тут начхати , а от і не правда , в тебе якась манія дикунофобія , вимозови краще собі санітарів.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  29 листопада 2015, 17:38цитувати виділене
Шановні! Будьте ввічливими, майте терпіння, не ображайте один одного. Бо ми ото так і живемо, що не можемо нормально спілкуватися.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  29 листопада 2015, 17:06цитувати виділене
Я тобі їх щас викличу прямо додому. Та тобі і психлікарня вже не допоможе, на жаль. Привикли самі з собою переписуватися, хвалити один одного. Що не переносиш критики , слабак! Слухай що тобі громада каже, вчися на своїх помилках і на чужих теж! І підпишися нормально не Дікун, а Дикун. Чи це на російській мові так твоє прізвище пишеться?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  29 листопада 2015, 16:59цитувати виділене
Шкода що на сайт не можна викликати санітарів психлікарні... для Dukynka.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  29 листопада 2015, 16:57цитувати виділене
Анастасія, та мало хто себе за кого в груди бив. Ваш Дикун теж бігає із партії в партію, то прапор червоний носе, то вопить слава Україні . Якби кожен сам за собою дивився було б краще. Своїх гріхів завжди не видно!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  29 листопада 2015, 16:53цитувати виділене
Надежда, краще сказ, чим хронічне недочпокання . А таблеткою від сказу напої Дікуна. Я спокійний як удав. У мене, на відмінність від вас все супер!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 66  Nadegda  29 листопада 2015, 15:52цитувати виділене
Ого! Такі баталії! Дайте Дикункі таблетку від сказу, бо з нею щось не те.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 84  Anastasya  29 листопада 2015, 15:39цитувати виділене
А вина в тому що наші діти просиділи місяць дома, в таку теплу погоду не тільки районної ради і бута теж. і взагалі як вспомниш ромчика як він бив себе в груди за "регіони", гидко просто , дуже гидко , він мабуть і себе не поважає, якби поважав пішов би мовчки с посади та і все ....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 84  Anastasya  29 листопада 2015, 15:34цитувати виділене
А що з поповича можна запитати, він сам щоб пукнути просить дозволу ....гидко за таких керівників в нашому районі! ...та взагалі хтось колись чув щоб попович здраво висловив свою думку ?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  29 листопада 2015, 15:18цитувати виділене
тупим пояснюю що Клешню обрали головою райради, але на даний час обов*язки продовжує виконувати Попович. Так що всі питання до Поповича
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  29 листопада 2015, 13:15цитувати виділене
А ти що не вчився по суботах? І що у нас не було по 7 уроків? Хто хоче вчитися, той вчитиметься. Менше дурість в голову лізтиме твоїм дітям. Мене гнати не потрібно, мені від таких як ти ні холодно, ні жарко. А за дитсадки, всі претензії до Клешні. Вперед на сесію районної ради. І Дикуна прихвати! Слава Україні
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 158  Gulyupolez  29 листопада 2015, 13:01цитувати виділене
ти мамуть інопланетянен живеш на місяці противно читати твій бред. дитсадки в місті всі закриті на місяць і школи всього району були закриті тільки тиждень як почали працювати і діти тепер по суботах будуть навчаться ну навчаться це голосно сказано, відбувати для того щоб зарплату отримали Бут і інші а то що діти не готуються до екзаменів та тестування кого це цікавить і по 8 уроків в день, де ж відмінно куди ми котимся і тому гнати таких як ти треба.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 64  Dukynka  29 листопада 2015, 11:24цитувати виділене
Тупий болван ти, я сам на себе можу заробити. А по тобі зразу видно, що ти за все життя не зміг собі заробити на хліб з маргарином. Ниєш і ниєш, гидота яка! Дитсадки і школи працюють відмінно! Буту Роману - респект! А утримує їх - районна рада. Так що зі всіма питаннями, до Клешні! Що там тебе грабувати, на тебе без сліз не глянеш!
 0  або  
Завантажити ще 20, залишилось 87