Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Опозиційний блок про місцеві вибори

За результатами місцевих виборів із 34 виборчих округів Гуляйпільського району на 26 округах перемогли представники Опозиційного блоку, а із 26 виборчих округів міста представники нашої політичної сили перемогли на 16 округах.
Втім, діючий Закон України «Про місцеві вибори» передбачає формування складу рад в залежності від квоти, набраної партіями, а отже до Гуляйпільської ради увійшли депутати від партій, які отримали набагато менший відсоток на округах порівняно з Опозиційним блоком і в процентному показнику програли на своїх округах. Ми сьогодні часто чуємо від своїх виборців запитання: чому до ради ввійшли кандидати яких не обрано на окрузі, але які пройшли по квоті партій? Таких доречі у районній раді -11 депутатів із 34, а в міській -12 із 26?
Ще один аспект: після виборів по кожній партії окремо складається список в залежності від відсотка, які набрали кандидати в депутати по округу. Отже, депутатами мали б стати ті кандидати, які набрали найбільший відсоток в межах квоти своєї партії. І що ми бачимо? Радикальна партія О. Ляшка, БПП «Солідрність», «Наш край» тих представників своїх політичних сил, які набрали найвищий рейтинг зняли зі списку, просунувши тих депутатів, які «їм були потрібні», а не тих за кого виборці віддали більшість своїх голосів. Так на практиці працює новий закон про вибори. Хоча Оппозиційний блок неухильно стоїть на необхідності його дотримання у своїй діяльності. І сьогодні важливо, щоби новообрані депутати працювали в інтересах громади незалежно від партійної приналежності, продемонструвавши виборцям свою ефективність.
Шановні виборці, жителі Гуляйпільщини! Опозиційний блок у депутатському корпусі Гуляйпільської райради представлятимуть 11 депутатів, в міській раді – 7. Ми високо цінуємо вашу підтримку. Усі, 3398 голосів «за», які ми отримали від жителів Гуляйпільщини на місцевих виборах стали для нас своєрідним «авансом довіри» у подальшій роботі. Не всі кандидати, за яких ви голосували, стали депутатами районної та міської рад, але наша команда буде і надалі працювати в інтересах жителів району, вирішуючи питання життєзабезпеченння, прикладаючи зусилля, щоб районна і міська ради не були заполітизовані і працювали лише на благополуччя та добробут жителів району.
Л.Тарасенко
Керівник районної організації
політичної партії «Опозиційний блок»
Опозиційний блок про місцеві вибори
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  27 грудня 2015, 19:21цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  26 грудня 2015, 17:17цитувати виділене
romen1784, а вы из тех кто думает что майдан госдеп и гейропа замутила?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 333  LittlePony  14 грудня 2015, 11:21цитувати виділене
ппц. от реально у людей ні стида ні совісті. в газеті їх не попечатали, блядь, тоскапічаль, а у ваш час ви б напечатали? уже забули як у ваш час газета починалася з "слава нашому ясному сонечку дудці"? скучили за жополизанням? так підіть полижіть коровам, якшо нинішній владі достойного не бачите.
та ви спасіба кажіть,шо ви як творили зло так і творите безнаказанно. ноги за це цилувать Порошенкові повинні шо не посадив нікого як Яник - ваш президент.
я оце поняв просте. риг - це тип людини у якої фізична необхідніть возвеличувати когось, прогинатися перед начальством і гнобити підлеглих.
 -1  або  
Профіль
 Рейтинг 63  Protuvsix  13 грудня 2015, 22:09цитувати виділене
Gulyupolez,в своїй країні треба наводити порядок, а не кивати на їнші. Бо у нас, як в приказці:"Поганому танцору все щось заважає". Тепер не тільки приказка, а і дії депутатів це підтведжують. І прем*єра за це "щось" мацають. А квитки не роздавайте всім, можуть вам самому знадобиться, і скоро....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 21:33цитувати виділене
Про владу, Європу та ін.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 21:32цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 158  Gulyupolez  13 грудня 2015, 21:15цитувати виділене
Думає інакше путінське гамно, в росію і попробуй сказати або подумати щось погане про президента - де ти будеш? в Україні їм погано, ніхто нікого не задержує.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  romen1784  13 грудня 2015, 20:42цитувати виділене
mestniy 13.12.2015 в 11:40:10, ви зараз бачите демократію? Демократія - це коли зараз в Україні судять людей за те що вони думають інакше, чи коли вказують, що комуняки це зло, а пєдікі це нормально? Чи може може в Україні зараз є демократична свобода слова? Я щось не бачив, щоб порошенку чи яценюку журналісти задавали не зручні запитання, а таких запитань вже дуже багато, вони тільки сидять і головами махають коли президент щось трандить.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  13 грудня 2015, 15:04цитувати виділене
ну да, распятые мальчики в трусиках, биндеры, фашизды, не забудим ни простим. занавес
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 14:46цитувати виділене
"В жизни все — и Плохое и Хорошее — начинается с того, что Кто-то… Когда-то… Кому-то… просто поверил…"
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  13 грудня 2015, 12:53цитувати виділене
які ЗМІ? у мене телевізора вже років 5 немає, свавілля робила і минула влада і ця, а молитися на когось я не буду, повірте, ідолів собі робл@ть тільки слабкі духом люди.
Хай показують, іх тепер всі бачать.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 12:40цитувати виділене
"Бути вільними думками" і чинити свавілля - це різні речі. І якщо ви, mestniy, цього не розумієте - то ви, якраз і будете " завжди на пана молитися", що ви, до речі, і робите. Вам ЗМІ приносять на тарілочці ту інформацію, яка вигідна сьогоднішнім "панкам", а ви не розбираючи де "мухи, а де котлети" споживаєте все підряд, при цьому ще й нахвалюючи харч. Сьогодні ви говорите словами, які вклали вам у вуха. А стосовно наших міських депутатів, вони, дійсно "публічно показують себе", причому у всій красі. І ведуть себе, якраз по -європейськи, або ще як говорила Проня Прокопівна, "по-модньому".
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  13 грудня 2015, 11:42цитувати виділене
romen1784, люди які змінили режим на демократичкий все правильно зробили, а ви рабська натура завжди на пана молилася і буде молитися
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  13 грудня 2015, 11:40цитувати виділене
Wildcat, на картинкі все правильно написано, хай складуть зброю, чи нехай стріляють, а ми будемо дивитися на них і кліпать очима, нагадати вам про Ічкерію? там люди також хотіли свою республіку, там там другий народ, інша мова, своя релішія рпапори і все інше, ні, не відпустили, вбили скільки людей, на сході немає народу донбасу, є українці, і багато хто з них проти відділення.. розберіться будьласка... а на рахунок депутатів, ви хочите щоб як у росіі було? повний одобрямс? краще хай публічно показують себе. а мі будемо все бачити і думать на майбутне, а не так як раніше, потихому свої справи робл@ть і сміються з народу. будьте вільними думками...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 11:14цитувати виділене
Все правильно, romen1784, хочу тільки нагадати всім, як наші новообрані депутати міської ради, які також дуже мріють про Європу, досить по-європейськи ведуть себе на сесіях. З ними ми точно "дійдемо до Європи"
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  romen1784  13 грудня 2015, 11:14цитувати виділене
YKPOП, І що змінив ваш майдан, тепер народ щось рішає? Змінили тільки дудку під яку тепер всі пляшуть!!!! Ви мабуть ще досі вважаєте, що майдан створив народ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 75  romen1784  13 грудня 2015, 11:09цитувати виділене
mestniy, з такими успіхами Україна тільки віддаляється від Європи, і тільки дурень віре, що за своє життя побаче європейську Україну. Українці спочатку повинні навчитись поважати один одного, потім перестати стять в під"їздах та сміття викидать де попало. Європа повинна бути а головах українців, в мінталитеті, ніяка нова влада цього не зробе, хоть кожен день майдан робіть.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 11:03цитувати виділене
Нова влада за короткий час зуміла зруйнувати все, що будувалось не один рік і не однією владою. А що натомість? Куди нас ведуть? В Європу? На наших кістках? На крові наших дітей? На сльозах матерів? А чи варте все це цього? А ви запитали, чи потрібна ваша Європа матері, що втратила сина, дружині, що втратила чоловіка, дитині, що втратила батька? Чому простий люд втрачає саме дорогоцінне, що в нього є ЖИТТЯ, а наші державні мужі збагачуються на цьому прикриваючись обіцянками про примарливу Європу. Згадайте дитячу казочку про дурненького Буратіно, якому шахраї Базіліо та Аліса обіцяли ПОЛЕ ЧУДЕС. Нічого нікому не нагадує?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 383  Wildcat  13 грудня 2015, 10:53цитувати виділене

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  13 грудня 2015, 07:52цитувати виділене
romen1784, какие обещания? майдан начался не из-за обещаний, а из-за того, что одно тело, в одну дудку решало судьбу всей Украины.
 0  або  
Завантажити ще 10, залишилось 10