Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Закінчилися вибори, здається все уже повинно стати «на круги свої». Але ж ні!

Закінчилися вибори, здається все уже повинно стати «на круги свої». Але ж ні!
Наша група проводила соціологічне дослідження в трьох райцентрах області.
Що ж побачили в Гуляйполі? Найбільше скупчення людей у цьому місті – ринок, магазини, автостанція. Саме тут і почалася наша робота. Бесіди проводили з 57 – ми гуляйпільцями. Приємно, що 54 схвально відгукнулися про Неміча Олексія Григоровича, один чоловік сказав: «Вибрали, нехай працює», двоє – «Нам все рівно, якби ринок працював, та містове не підвищували».
Відправляємося до міської ради. Дізнаємося, що йде засідання. Яку ж картину побачили? Що почули? Голос , як дізналися пізніше, Дикуна Андрія лунав аж до небес. Послухавши, зрозуміли. Що ця людина, ні говорити, ні слухати, ні почути когось не може.
Погано, що й депутати влаштували обговорення аж занадто голосно. До однієї думки не прийшли, роботу припинили. Бесідуємо далі…
Дізнаємося, що в секретарі міськради пропонують Рябко Тетяну Петрівну. Розпитуємо у земляків, хто? Де працювала? Розповідають: страхова компанія«Довіра», бухгалтер ЗОШ №2… скрізь були проблеми. Балотувалася в депутати від округу №23 – не пройшла. Люди не проголосували. Тому на підставі заяв Кулик В.В., Мороза О.В., Іващенко С.М., Шабая В.С., Мазурка С.В., Циби В.І., Підставного В.В., Забави В.В., Авдієнко А.В., Звєрєва В.В., які відмовилися від депутатського мандата для того, щоб пройшла Рябко Т.П. Нічого особливого – так можна. Але, ми думаємо, як почуватиме себе Рябко Т.П., знаючи, що вона була аж на 10 прізвищ нижче…Намагалися зрозуміти, що хочуть депутати, які так кричать, що хочуть працювати для жителів міста, а самі не працюють й не дають іншим. Очевидно гуляйпільці помилилися у своєму виборі. Хотілося зустрітися з головою міськради, поспілкуватися з ним. Але нам так і не вдалося. Неміч О.Г. був у шумному залі, вислуховував окрики…
Але ж все таки за всіма й юридичними, й моральними законами голова міськради має право обирати собі затсупника, команду, яим довіряє, з якими буде працювати- в кінці кінців від цього буде всім краще, головне буде робота.
Ми залишали місто й думали: «Хочеться вірити, що крикуни вгамуються, почнуть працювати разом, або ж хоча б не заважатимуть працювати іншим».
В порівнянні з Молочанськом, Токмаком, іншими містечками області Гуляйполе справило гарне враження. Тож, гуляйпільці, вам є що зберігати, примножувати.
Чисто по – людські співчуваємо Немічу О.Г., якому прийдеться працювати з таким депутатським корпусом, який ми побачили під час засідання. Не змогли жителі міста делегувати до міської ради мудрих представників.

Острогорська Валентина – керівник соціологічної групи, м. Запоріжжя
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  26 грудня 2015, 22:26цитувати виділене
КГ/АМ
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  24 грудня 2015, 15:26цитувати виділене
Dikun,
ну звісно,я не про це. На мою думку ті люди які хочуть стати депутатом повинні знати що їх чекає і самовіддано працювати на користь людей.

ну от і добре
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 грудня 2015, 21:52цитувати виділене
ну звісно,я не про це. На мою думку ті люди які хочуть стати депутатом повинні знати що їх чекає і самовіддано працювати на користь людей.
 3  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 21:49цитувати виділене
ну вас туди ніхто батогом не гнав
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 грудня 2015, 21:47цитувати виділене
багато людей йдучи в депутати не розуміють що треба робити багато чого. І ввечері писати довідки і встигати на комісії, різні засідання. А як з цими проблемами зустрічаються вже і не раді що пішли в депутати. Двоє склали мандати і чув що ще хтось хоче скласти.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 21:42цитувати виділене
по моєму це якесь марнотратство часу депутата, чи справ більше неміє в них?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 грудня 2015, 21:42цитувати виділене
якби, ще є дуже багато справ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 21:41цитувати виділене
о, і прикиньте тепер, це получаеться тільки цим і займатися??
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  23 грудня 2015, 21:40цитувати виділене
саме так і є, а інколи приходять і кожний день, і не раз на день.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 21:33цитувати виділене
ну в принципі так, але мабудь не депутат особисто повинен, це ж представте якщо до нього через день будуть ходити за характеристиками, скільки він опитати повинен. щось тут не те
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  23 грудня 2015, 21:28цитувати виділене
Відповім mestniy. Писати характеристики, наприклад, безробітним чи пенсіонерам або ін. категоріям повинен саме депутат. Це його обов"язок. Це не бред. Для цього депутат має йти до сусідів того, кому потрібна характеристика, розпитати про людину, зібрати інформацію і написати характеристику. Оце така робота у депутата міської ради. А ви як думали?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  23 грудня 2015, 21:24цитувати виділене
Шановний Gulyupolez, Ви думаєте це від Неміча залежить брати дитсадки чи віддавати їх. Перераховувати до районного бюджету кошти чи ні. Все робиться відповідно до чинного законодавства. Для цього і діють Бюджетний кодекс, Податковий і т.д. Все не так просто як ви думаєте. Які законотворці ВР приймають закони, так на місцях їх і виконують. Бюджетні гроші - це дуже серйозно. Їх так просто нікуди не перерахуєш.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 158  Gulyupolez  23 грудня 2015, 21:15цитувати виділене
Відповім Ірині, чогось сільські ради досі утримують садочки і початкові школи а неміч поспішив ще літом передати їх на бюджет району при тому що в бюджеті міської ради було вільних близько 15 мільйонів і він їх в стадіон і тротуари спістив , стадіон зовсім накому не потрібен а на наших і ваших дітей він поклав веливий х.., головне щоб повні кармани грошей були у нього, і сьогодні можна було б передати до районного бюджету якісь кошти щоб діти навчались або виховувались чи не так? вибрали на свою голову.........
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 20:56цитувати виділене
я не про міського голову, я про людей які скіглять
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  23 грудня 2015, 20:56цитувати виділене
mestniy, так він же і не скіглить, а просто мовчки робить свою роботу, за яку отримує гроші платників податків. А виборці мають оцінювати його роботу і роботу депутатів.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 20:54цитувати виділене
по моєму характеристику має писати роботодавець, або вчитель
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 20:53цитувати виділене
а як так? від повинет знати цю людину, бред якийсь
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  23 грудня 2015, 20:52цитувати виділене
Та тому, що це його право - писати характеристики тим виборцям, які цього потребують.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 248  mestniy  23 грудня 2015, 20:50цитувати виділене
не зрозумів, а чому депутат повинен писати характеристику?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 72  irina  23 грудня 2015, 20:48цитувати виділене
Сьогодні стала свідком розмови двох жіночок у магазині АТБ. Одна каже:"Пішла до нашого депутата, щоб дав сину характеристику,так він сказав, щоб я сама написала, а він підпише". Оце вибрали народних обранців!!! Владу отримали, а що з нею робити - не знають!
 0  або  
Завантажити ще 6, залишилось 6