Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

"Гуляйпільска громада"

Останнім часом нас тут часто згадують вирішив не тільки читати але приняти участь в обговоренні. В міру моливості відповісти на питання. Звати мене Сергій Левченко.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль заблоковано
 Рейтинг 908  Sergei  30 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Зрозумів Сергію! Дуже добре, що ви існуєте! Від себе, приймальну потрібно створити, скриньку для звернень теж. Як? Не потрібно офісу, в людному місці стільчик, стіл, папір, примітивну рекламу, скринька для пожертв, як говориться не словом, а ділом. Проводити зустріч з жителями, обговорювати наболіле, в штат юриста, без нього ні як, і стати "нічим кошмаром" для влади міста. А потім все як сніжний ком) люди почнуть звертатися не до офіційної влади, а до представників громади, які вже довели, що можуть працювати, а не плескати язиками.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  30 червня 2014, 00:00цитувати виділене
Автор: Sergei
29.06.2014
Погоджуюсь з викладеним!
Від себе, жителі міста, знають про існування "Гул-ї громади"? її завдання, склад, телефон, місце це розташування і т.д? Для чого? для гуртування в одну команду.

Ми заснували "ГП" в 2005р. завдання- приймати активну участь у житті нашого міста, склад-це всі активні люди нашого міста, ми неприбуткова організація тому офіси тримати немає за що, а ті власні кошти, які можемо відірвати від своїх сімей витрачаємо благодійні справи. Наприклад це покупка краски для блок поста і стелли на вїзді в місто, бронежилети , харчі для солдат і багато іншого.
 0  або