Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щодо впорядкування території біля центрального кладовища

Вчора була в районі центрального кладовища і щиро здивувалася змінам на території біля нього, які сталися останнім часом. Те, що з боку вулиці Соборної (Леніна) куча пустих бутилок і пакетів, то, я надіюсь, їх приберуть до свят. Хоча люди, які зносять сміття до кладовища, просто дивують. Ви ж самі тут колись поселитеся, і вас будуть підсипати так само, якась дикість. Більше возмутив стан території з вулиці Гоголя. Вигон порозкопували під городи! Мало того, Синельник Володимир, який тримає дачу за адресою Гоголя, 6, зідрав чорнозем з половини вигона і переносив собі в палісадник. А на тому місці посеред вигона, де зняв чорнозем, насипав здоровенний кагат з глини, наносив кучу гною, а ближче до кладовища сипе сміття. Там, де раніше зеленіла травичка та бавилися діти тепер терикони глею, навозу та сміття. Люди добрі, що це робиться? Чому у тій Європі подивишся, кругом трава коситься, зелені лужайки, в Польщі скільки їдеш - ніде ніякого сміття на обочинах, а тут скільки людей навкруги живе, Синельник загадив скільки землі, яка є власністю міської ради, і ніхто нічого не бачить! Звертаюся до депутатів з проханням створити комісію, виїхати на місце та навести лад.А то виходить, що "кожен суслік в полі агроном" і творить, що хоче. За таке самоуправство повинна бути відповідальність.
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 32  plagiat  13 квітня 2016, 14:45цитувати виділене
"розруха у людей в головах" (с)
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  06 квітня 2016, 22:27цитувати виділене
Мої вітання громаді та персонально Вам , Андрій Іванович ! Хочете вірте , а хочете ні - Ваша справа , але особисто Вас як громадянина я поважаю та маю відносну симпатію ( не плутати з прихильниками ляшківського радиКАЛізму ). Адже Ви чи не єдиний господар та справжній підприємець в місті , котрий вкладає в розвиток власного бізнесу левову частку заробленого капіталу та величезну кількість емоційно-фізичних зусиль ( кажу переконливо бо Ваш кар"єрний зріст відбувався на очах у людей і можна з великою вірогідністю сказати шо Ви людина досить чесна аби бути представником соціуму в органах влади ) . Те що Ви , маючи відносно не малі статки , й досі не "осідлали" якесь "інфініті" чи хочаби старенького "мерса" теж говорить про те що "понти" не для Вас , та й досить зтримана манера вдягатись та відсутність показово-демонстраційних "якірних" платинових ланцюгів та "розпальцовок" теж говорить про багато що...Для чого такий змістовний епілог ? Та просто існує досить малий перелік факторів та нюансів аби охарактеризувати людину " і по одьожкє і по уму " і ось що мене особисто хвилює та викликає суперечливі почуття - чи таких людей багато і чи здатні вони витримати постійно зростаючий тиск "системи" ? Історія показує що , нажаль , не багато - але вони таки здатні , хоч і піддаються трансформації ( наприклад Олексій Петровия Власенко , котрий вже неодноразово переконувався в тому що систему остаточно побороти неможливо ) , адже достатньо лише аби виникли слабесенькі передумови і корупційно-зрадницька бацила починає прогресувати та розмножуватись за прогресією . А такі передумови та атмосфера зневіри стали вже хронічним станом нашого суспільства . І це аж ніяк не песимістичний монолог , як вважає попередній відписувач - це реальний стан нашого сьогодення , хоч як це не прикро . Знову ж таки , повертаючись до теми діалогу , маю власне переконання і погоджуюсь з Вами що аби не лежати в купах сміття треба перед усім виховати дітей та онуків так , аби вшанування пам"яті померлих та безапеляційна та беззаперечна повага до старших були пріоритетними у відносинах між поколіннями . Скільки би не створювалось ініціативних груп за для наведення порядків на клюмбах та цвинтарях - всьо одно буде змарновано ті потуги бо на сьогодні це не "круто" та зовсім не актуально для більшості підростаючих громадян . Стосовно набивання кишень - їх завжди будуть намагатись набивати ті хто має таку можливість не маючи совісті . Не хочу знову повертатись до поіменного списку депутатсько-меценатського корпусу , але те найголовніше що ми після себе залишимо у кожного інтерпритується по-своєму , адже ( знову таки без персоналізації ) коли для власних нащадків уже викуплені цілі вулиці , школи , підприємства , побудовані фортеці - тоді вже можна й згадати про духовність та зайнятись суспільно-корисною працею у вільний час , а ось альтруїзм накшталт ящика цукерок на свято чи ,перепрошую , депутатське звернення що до вілісапедної доріжки - то , вибачте , звичайне блюзнірство .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  06 квітня 2016, 09:52цитувати виділене
vinyakpyanyy дуже гарно ви написали, я б навіть сказав професійно. Якщо особисто Ви Не гідні ще жити по-новому то на мою думку є дуже багато людей які цього хочуть. Дуже сподобався вислів cova про те що ми всі там будемо і знаєте ті що вже там не можуть абсолютно нічого зробити для того щоб не лежати в купах сміття. Чи головне це в нашому житті? Зважаючи на те що життя і смерть завжи поруч може і головне.Ви особисто нікому не вірите, той не вірте. Просто почніть робити добрі справи, займіться громадською роботою тією за яку ніхто не платить і тоді Ви дізнаєтесь справжнє значення слова альтруїзм. Ну так звісно для чого будувати пішохідні доріжки по вул. Великій люди ходили по дорозі довжиною десь 3км. 30 років походять ще, це ж не головне, правда? Або ще таке, сидить *пахан* в міській раді і вирішує питання, та так якби наповнити і власні кишені. Або про освітлення внутрішно-дворових територій що директора комунальних підприємств не знають чий це обовязок. Я знаю що вам не подобається телесеріал, а от іншим подобається і йому бути. Я ніколи не навязував свою думку, можете мені не вірити, але одного разу ми всі будемо на кладовищі. І зараз від нас залежить чи будемо ми лежати в бурянах і як будуть жити наші діти. І найголовніше що ми після себе залишимо.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 92  cova  05 квітня 2016, 22:54цитувати виділене
Дуже песимістичний монолог. Вода камінь точить, а тому треба боротись зі смітниками і в місті, і в головах, виховувати в людях акуратність і відповідальність. Все починається з малого. Вірю, вірніше хочу вірити, що кнутом і пряником всього можна досягти. А якже жити інакше,якщо кожен опустить руки? Треба бути активним.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  05 квітня 2016, 22:13цитувати виділене
Добрий вечір ! Що до смітників та суботників - смітники вже в головах і не тільки районних чи міських та селищно-громадських , суцільні смітники в людських головах тих шо на плечах . Андрій Іванович , я відверто не перестаю дивуватись Вашій енергії та цілеспрямованості . А Ваша сміливість , котра інколи межує з відвертою безстрашною агресією в бік несправедливості та заскоруглого консерватизму взагалі вражає , то ж респект від пересічних громадян . Але ніяк не втямлю з чим Ви особисто боретесь та що і кому намагаєтесь довести ? Ваші спроби налагодити діалог з так званими органами місцевого самоврядування та законодавчої влади схожі на дії відомого "Хитромудрого ідаальго Дона Кіхоота з Ламаанчі" , а Ваші постійні пошуки істини в боротьбі з несправедливістю та беззаконням є ніщо інше як постійні страждання та боротьба з вітряками Дона Кіхота заради дами серця в яку він колись був закоханий, але вона ніколи цього не знала й не помічала - рівнісінько як і електорат не помічає Ваших , Андрій Іванович , спроб щось змінити на краще ... Не гідні ми ще жити по-новому бо й досі віримо владі ( чи правильніше буде сказати - робимо вигляд шо віримо та одобрямсс) , а насправді аморфні та безхребетні . І не треба сі тішити тим шо ми - громааада , ми - сииила , ми - рааазом !!! Та ніхрена це не так бо як керували завжди нашими думками та діями ті самі властьімущі - так і все залишилось бо влада це гроші , а гроші це влада , таке собі замкнуте коло і виходу з того кола нема , хіба вперед ногами ... І не віримо ми вже в альтруїзм , патріотизм та честь народних обранців навіть опозиційних до найопозиційніших . І Вам не віримо , не віримо сінєльніківському клану , котрий мабуть і повної середньої освіти на всіх братанів в купі не має , але мабуть покупляли собі вже дипломи самих престижних вишів Європи і самі увєровалі в свою освіченість та всемогутність бо світом правлять гроші... То ж мабуть не зі смітниками треба боротись та велосипедні доріжки для рабів по Великій вулиці будувати аби можна було спокійно "літати" на золотих колісницях по залишках твердого покриття . Мабуть треба вирішувати більш нагальні питання - такі як , наприклад , розширення кладовищ , аби було куди переселяти зайві непотрібні роти . Іншого чогось кориснішого для людей Ви , вельмишановні депутати , не в силі вирішити та запровадити бо треба питатись дозволу у "паханів" , котрим зараз не до "бліх" коли стрижуть хутро . Досить , мабуть , транслювати той телесеріал про "чесних та порядних , котрі борються з всесвітнім злом на ім′я Неміч "
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 квітня 2016, 20:27цитувати виділене
Зрозуміло... нахожусь не совсем рядом с Вами поэтому лицезреть мои труды Вы не сможете, але дуже подобається роздавати вказівки. Так хто тут клоун?
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 35  Arxip  05 квітня 2016, 20:08цитувати виділене
Пример я буду своим детям показывать у меня запланированно 2 сейных субботника. Один 23.04, второй 02.05, так что за меня не волнуйтесь! К сожалению, как Вы все в курсе, нахожусь не совсем рядом с Вами, поэтому лицезреть мои труды Вы не сможете! Но буду весьма благодарен если мои "земляки" сделают доброе дело в Гуляйполе!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 квітня 2016, 19:13цитувати виділене
Arxip покажи приклад
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 35  Arxip  05 квітня 2016, 18:24цитувати виділене
Дыкун, проехался собрал достопримечательности и думаешь тебе за это медаль надо повесить??? Тебе ее повесят если ты соберешь народ (просто так, без каких либо денежных вливаний) и вывезешь в эти места и как следует уберешь там!!! только не просто в "кучку", а с вывозом на ПТБО. Вот тогда будешь КРАСАВЦЕМ, пока только клоун который на каждом собрании подтверждает свой статус.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 квітня 2016, 11:16цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 20:25цитувати виділене
це біля ПТУ
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 20:24цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 20:23цитувати виділене
А от і ще один смітник який небачить мер
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 20:05цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 19:53цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 19:50цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 19:48цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 19:47цитувати виділене

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  04 квітня 2016, 19:42цитувати виділене

http://img-host.org.ua/images/dscf1221.jpg
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 35  Arxip  04 квітня 2016, 14:15цитувати виділене
вот Европа и не берет Украину в свой состав, у нас менталитет не тот! Мы где едим там и срем (извините за грубость) для того что бы равняться на Польшу и тд надо начать с себя!!! Встать рано утром и подумать что я могу сделать для того что бы жить в чистоте и уюте! Вы знаете, а ведь наши так называемые субботники проводят слишком мало раз и те "добровольно-принудительные" вот только когда народ сам будет выходит с граблями и убирать обочины только да будет порядок. Но увы.... все надеятся на "Благоустрiй"
 0  або  
Завантажити ще 9, залишилось 9