Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Починаймо відродження!!!!!

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Отже, народ (всі ми з вами) це і влада, це і є держава. Відповідно, на нас з вами як на державі (громадянами якої ми є), лежить солідарна відповідальність за виконання Конституції України та її законів.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про засади державної мовної політики

Стаття 6. Державна мова України
1. Державною мовою України є українська мова.
2. Українська мова як державна мова обовв*язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.

На виконання цих норм, почнемо з того, що всі ми ТОЧНО можемо зробити просто зараз і задля того не потрібно чекати якихось додаткових рішень від представників нинішньої влади (бо народ - то і є єдине джерело влади в Україні, див. початок статті):

- Інтернет. Щоразу потрапляючи на начеб-то український сайт (українські сайти закінчуються на .ua), на якому нема української мови - одразу зачиняйте та шукайте нормальний. Якщо на сайті є українська мова - одразу перемкніть цей сайт на режим Ua (Укр). Шукайте в інтернеті все виключно українською мовою! Стаття про пошукові системи.

- Соціальні мережі. Намагайтеся обходити стороною групи, які створені не для українців. Приєднуйтесь лише до україномовних груп. Ігноруйте повідомлення, написані не українською мовою, намагайтеся не поширювати їх.

- Телебачення. Кожного разу коли ви бачите український канал, на якому нема державної мови - негайно перемикайте такий канал! Дивіться виключно україномовні передачі, вони є і кількість їх лише зростатиме а процес цей в чималій мірі залежатиме від вас.

- Радіо. Щоразу як лунає пісня мовою ворожої держави, якою б класною вона не здавалася - негайно перемикайте!

- Театри. Поцікавтеся якою мовою буде йти вистава. Якщо недержавною - не йдіть туди, ігноруйте!

- Газети, журнали, книжки. Все зрозуміло? Купуйте виключно україномовну продукцію!Все перераховане - це зовсім нескладно.
Очікуваний результат у випадку МАСОВОГО дотримання громадянами цих правил: впродовж всього одного-двох місяців інтернет, соціальні мережі та групи, телебачення, радіо, театри та друкарні моментально побачать суттєве зменшення своєї неукраїномовної аудиторії. Почнуть розбиратись що трапилось - дійдуть висновку що проблема саме у відсутності української мови. Зроблять висновки, почнуть українізуватися!

Майте на увазі та запамв*ятайте назавжди: підтримка неукраїнських засобів масової інформації - це те ж саме що фінансування агресора через покупку його товарів. Бо теле-аудіо- та інші види інформації - це і є продукція, на якій заробляють гроші. Якщо воно неукраїнське - то й гроші заробляють ті, чиєю мовою йде трансляція...

Ну і вже традиційні поради у вигляді світлини. Додавати щось тут сенсу немає, все максимально доступно:Дякую за поширення цієї статті, ми всі робимо спільну справу та відновлюємо конституційний лад та історичну справедливість. Слава Україні!

Починаймо відродження!!!!!
2

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  18 травня 2016, 13:02цитувати виділене
Денис ваш сарказм недоречний....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 9  Денис  17 травня 2016, 22:48цитувати виділене
чому нема пункту купувати тількі українське, та щоб написи усі були теж українською та без ,усіяких інших мов не тільки на харчових продуктах , а на сам перед сройматеріалах бо як же ми будуем наше майбутне усіяким (непотребом)
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  17 травня 2016, 17:43цитувати виділене
Dikun, Чесно кажучи не читав що написано зверху.

Шкода, що не любите читати... ) доволі корисне заняття.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  16 травня 2016, 10:30цитувати виділене
Мова - код нації. А ви кажете яка різниця...

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 299  Hector  15 травня 2016, 21:17цитувати виділене
Владні повноваження виконавчим органам може давати (делегувати)влада - тереторіальна громада. Органом самоврядування може бути тільки орган утворений самоврядною громадою. Люди, пора уже заставити свій мозок працювати, хватить йому дрихнуть.Читайте, вивчайте Конституцію, Закони бо горе нам, дійшли вже до ручки дальше нікуди, для своїх дітей і онуків готуємо кріпосне право?, а воно до того йде.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  15 травня 2016, 21:08цитувати виділене
Чесно кажучи не читав що написано зверху. Впевнений в одному, люди повинні керувати своєю країною.
 0  або