За цю суму виготовили аж 12 папірців з розрахунками (по тисячі за сторінку).
Ось що розрахувала фірма, що виготовляла документацію:
Потрібно зламати 45,9 куб. м. стіни та побудувати 42 куб. м. нової стіни та 3,9 стовпчиків. Якщо зараз подивитись на розмір стіни, яка буде відновлена то це близько 25 куб."/>
Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

"Велика стіна" по Гуляйпільські

Ми вже Вам повідомляли, що витрачено 12 000 грн. з міського бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції огородження стадіону "Сiльмаш".

За цю суму виготовили аж 12 папірців з розрахунками (по тисячі за сторінку).

Ось що розрахувала фірма, що виготовляла документацію:
Потрібно зламати 45,9 куб. м. стіни та побудувати 42 куб. м. нової стіни та 3,9 стовпчиків. Якщо зараз подивитись на розмір стіни, яка буде відновлена то це близько 25 куб. м. Де ж поділася решта???

Згідно документів вартість матеріалів складе 121 тис. грн. Ще потрібно витратити 49 тис. грн. на доставку цих матеріалів. На заробітну плату робітників потрібно буде сплатити 30 тис. грн. А ще витрати пов’язані з відрядженням робітників 15 тис. грн. Та 52,5 тис.грн. ПДВ.

Основні матеріали це цегла, цемент, бетон, металеві ворота. Цікаво те, що зазначені матеріали в Гуляйполі можна придбати за цінами значно нижчими ніж наведені в розрахунках. Та ще й зекономити на вартості доставки 49 тис. грн.

І ось за такими розрахунками зараз проводиться реконструкція стіни стадіону. За цю роботу перерахували запорізькій фірмі 289 000 грн.

Дуже шкода за бюджет нашого міста, що міг зберегти десятки тисяч гривен як би був проведений аналіз цін.

А ще більш шкода за наших робітників які б могли заробити 30000 грн. заробітної плати. А так ці гроші отримають працівники інших міст. Та ще й наш бюджет втрачає на відшкодування відрядження.

В одній із своїх статей в місцевій пресі міський голова писав – «Який гарний він зробив ремонт стадіону у 2015 році за 1 млн. грн. Та які погані нові депутати, що в цьому році не виділяють кошти на ремонт поля та бігової доріжки»

Питання №1 Чому в 2015 році не відремонтували саме головне, що може бути в стадіону – поле та бігову доріжку?
№2 Виділили в цьому році кошти. Чому їх знову не направили на поле та доріжку?
А відповідь проста – мабуть з поля та доріжки важче вкрасти.
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 635  skif  06 жовтня 2016, 14:31цитувати виділене
raisa, Треба дякувати за це ,хоть щось робиться для людей для молоді для міста!!

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  05 жовтня 2016, 12:27цитувати виділене
raisa, Дякую всім ,хто причетний до цієї роботи

Це подяка усім жителям міста що сплатили податки і за чиї кошти ВСЕ робиться в місті.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 54  sovest  04 жовтня 2016, 23:41цитувати виділене
Поки немічі, ярмачки і проча братія буде у коритця, і не такі суми спишуть. Хто все життя жив за хабар - чесним не стане...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3  raisa  04 жовтня 2016, 15:11цитувати виділене
Можна багато критикувати і писати ,як можно було б краще зробити,важче доказати ділом!!Я майже щодня буваю на стадіоні Сільмаш і хочу відповісти критикам;"оновлений стадіон найкраще що зробили для молоді в районі!!!Дякую всім ,хто причетний до цієї роботи!!!Влітку одного дня я нарахувала до 100 чоловік на стадіоні!!Діти не йдуть у закутки пити і курити наркоту!!Діти приходять займатися спортом .Зробили і дитячий майданчик для маленьких де мами можуть спокійно гуляти з малечею, Старі люди теж ходять по стадіону!!Дякувати охороні на стадіоні чисто охайно ,приємно провести час і відпочити!!Та й слідкують ,щоб не розпивали спиртні напої,наглядають, щоб ніхто нічого не зламав і не поцупив!!! Треба дякувати за це ,хоть щось робиться для людей для молоді для міста!!
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 12  ЯЗаПравду  04 жовтня 2016, 08:52цитувати виділене
О це так нормально. Мій брат сидить без роботи. А стадіон ремонтують люди з інших міст. І їм ще й відрядження відшкодовують.
 -1  або  
Профіль
 Рейтинг 22  makocha  03 жовтня 2016, 19:30цитувати виділене
Круглодобово там працюють 3 сторожа.Фонд зарплати складає більше 100 тис в рік .В задачі запитується :для чого сторожіі як і вних ПРІЗВИЩА
 2  або