Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Створили громаду.

Наші патріоти таємно від громадськості створили обєднану Гуляйпільську громаду, це ті хто кричав що треба зберегти Гуляйпільський район єдиним а самі перші його розірвали. Відповідно за проголосували депутати міської ради 4 вересня 2016 року. А пан Дикун напевно забув викласти відео таемної сесії яка відбулася з порушенням законодавства.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 299  Hector  07 жовтня 2016, 19:28цитувати виділене
Що значить створили громаду? Статут є? Він проголосований і затверджений? По закону 50+1% і не депутатів, а жителів які живуть на адміністративно територіальній одиниці. Що за фейкова громада зліпилась? Читайте Конституцію і Закони! Ст.7 Конституції "В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування."ст.8 абз.2 "Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії", ст.19 "Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачене законодавством. Органи державної влади та орани місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов"язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України" Депутати откривають Конституцію? Коли приймають такі рішення, як зміна адміністративно територіальні одиниці? Що є закон про зміну адміністративно територіального устрою країни? Питань багато та нікому відповідати.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  07 жовтня 2016, 16:39цитувати виділене
Почну з останього питання 1 Знаю 2Одноголосно 3 з приводу вивчення питання обедн. гром. 4 незнаю 5 Неміч і Карнаух. І ще одне сесія тривала 20 хв з яких я спізнився на 8 хв. можливо це не повна інформація
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  07 жовтня 2016, 16:11цитувати виділене
Dikun, Відеозйомки дійсно не було, тож не має що викладати. Нічого не створювалося. Голосували за включення в спільну комісію двох чоловік.

Шановний, а вас не збило з пантилику, чого так скоро в поспіху у таємниці, без суспільства вирішують долі людей??? простих людеей, не тих, що сидять по кабінетах, чи місцевих "олігархів" а простих...
1. і що то за дві людини, в них є імена?
2. і чиї інтереси вони представляють?
3. з приводу чого утворювали комісію?
5. як голосували депутати, бажано поіменно...(хоча говорять не було кворуму) розвійте морок!
6. ви знаєте відповіді на ці питання?

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  07 жовтня 2016, 15:25цитувати виділене
cgjycjh, SKIF Напевно гарно знає від кого дзвін іде

по празниках та по неділях у церві дзвонять..сходіть,бісики самі повтікають
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 24  cgjycjh  07 жовтня 2016, 15:16цитувати виділене
SKIF Напевно гарно знає від кого дзвін іде.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  07 жовтня 2016, 11:55цитувати виділене
cgjycjh-чув дзвін,та не знаю де він!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  07 жовтня 2016, 10:44цитувати виділене
Відеозйомки дійсно не було, тож не має що викладати. Нічого не створювалося. Голосували за включення в спільну комісію двох чоловік.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 24  cgjycjh  07 жовтня 2016, 10:17цитувати виділене
У місті Гуляйполі жодного гроомадського обговорення стосовно даного обєднання за яке проголосували небуло, та до цього теж загальних громадських слухань ніхто не проводив. Де хто і коли кого запрошував. Громадське обговорення можна було провести і вКСК щоб була врахована думка громади.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 88  mawka100  07 жовтня 2016, 10:00цитувати виділене
да с ними всё было понятно когда карнаушка с трибуны пи...ла что прошло обсуждение по округам и все знают что враньё и молчат и дыкун тоже, так называемые демократические силы заняли тропу лжи на тропу рыгов.
 1  або