Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

администратор удпли это пожалуста

а вообще подумалось я был неправ. человек имеет право отдыхать и ездить где хочет. прошу прощения и у дикуна и у филипченко. честно.
2

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  24 жовтня 2016, 19:55цитувати виділене
svetaohota, на депутатів усіх рівнів відповідальність за політичну брехню не розповсюджується.

Це погано
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  24 жовтня 2016, 18:18цитувати виділене
Боятися відповідати за свої слова в нас можуть тільки прості люди, на депутатів усіх рівнів відповідальність за політичну брехню не розповсюджується.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  20 жовтня 2016, 21:26цитувати виділене
AlexZ, Головна порада

Научіться відповідати за свої слова і не ховайтеся під ніком.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 768  AlexZ  20 жовтня 2016, 18:56цитувати виділене
По темі:
Це не те щоб інструкція і я не говорю що я от такий собі спец і тим паче не закликаю вас до протиправних дій, але людина з вільного суспільства має право знати і не боятися, що завтра їй проломлять череп чи спалять хату:
1) - без рішення суду усе не має смислу.
2) - Якщо ви уже написали і тепер боїтеся за свою безпеку: Головна порада - не пишіть з пів року, або заведіть новий аккаунт.
3) - Як ви розумієте, адмін сайту дійсно може отримати вашу IPадресу. Щоб забезпечити хоч якусь анонімність ви можете завантажити ТОР-браузер. Це не реклама, просто самий найкоротший шлях хоч якось захистити можливість висловити свою справжню думку і не боятися переслідування.
Необхідно:
1 - Завантажити ТОР-браузер (це "дешево і сердито") - https://www.torproject.org/
2 - Перевірити свою поточну адресу. Заходите на - https://2ip.ru/ - адреса (кучка цифр ххх.ххх.ххх.ххх) повинна відрізнятися від адреси на зовнішньому порту вашого модема ( побачити можна у панелі керування. 192.168.1.1 /admin/admin). Хто не розуміє суті, місто та провайдер повинні бути за межами України (принаймні Запорізької області)
Тепер можете висловлювати свою думку. Це не факт, що вас не упіймають, але для пошуку потрібні такі затрати, що жителям Гуляйполя можна не перейматися.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 жовтня 2016, 19:35цитувати виділене
pravda3000, он этот номер может передать депутату.

що боїшся покарання за ту хрень що пишеш? Як кажуть не пісяй в компот ти нікому не потрібен.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 33  pravda3000  19 жовтня 2016, 18:59цитувати виділене
люди а вы знали что подключаясь в интернет вы получаете номер. этот номер видит администратор махнограда. он этот номер может передать депутату. в общем вот такая фигня. думайте что пишете.
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 111  Iriska  18 жовтня 2016, 21:33цитувати виділене
Слава Богу за цю біомасу яка по три години на сесії не може два слова до купи зліпити не голосувала.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  18 жовтня 2016, 17:31цитувати виділене
Тупые клоуны которые продавали голоса на выборах рыгианалам по 70 грн или просто как биомасса ходили голосать как велит начальство теперь решили до@баться к единственному депутату который с ними общается
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  17 жовтня 2016, 08:39цитувати виділене
Жодного разу я не бив себе в груди і не збираюся цього робити. Про патріотизм я писав іриски і брехні3000 і як бачу я правий, що з цього вийшло бачимо. Дітей сюди не треба мішати- бо саме наші дітки наше майбутнє і справжні патріоти на відміну від деяких дорослих. Дякую що вказали мені на моє місце в житті, але я і без вас знаю що мені робити і де стояти.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 4  Оксана  17 жовтня 2016, 00:27цитувати виділене
Та досить вже, Андрію! Бридко слухати твої бла-бла-бла! Скільки вже можна прикриватися тими нещасними воїнами та тикати соєю "благодійністю" в очі іншим. Чи ти може думаєш, що ти один такий "герой"? Я працюю в лікарні простою медичною сестрою. Кожного місяця тільки з моєї невеличкої зарплатні йде, як говорять, на почтреби армії 70 грн. Порах@й, яка сума кожного місяця йде тільки з лікарні. А є ще школи, інші бюджетні установи. Мої двійко діточок ходять до школи, так тільки за вересень 2016 там пройшло три акції на допомогу АТО. А хіба ж діти вже заробляють гроші? Тож гроші із тієх ж самої зарплатні. А ти все б′єш себе в груди і кричиш про свої заслуги. Може вже досить бути базарною бабою?! Краще іди та стій за прилавком, в тебе це добре виходить.
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  16 жовтня 2016, 20:19цитувати виділене
Насправді мені гидко коментувати таку дурню, але я не можу промовчати. Почну з патріотизму. До мене сьогодні дзвонили хлопці з передової потрібні акумуляторні батарейки і зарядки до них. Бажаєте допомогти брехун 3000 з іріскою? Думаю що я відповідь знаю наперед. У вас є депутат зверніться до нього нехай напише, такі прості речі треба пояснювати хіба що тупакам.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 111  Iriska  16 жовтня 2016, 16:50цитувати виділене
так вони з регионалів сміялися, що ті самі себе нагороджують, а себе ж невидно
 1  або